Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 174
 1. #1
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Te Gjithe Ne Londer, Te Gjithe Sebashku

  Pershendetje cuna dhe goca shqiptare ne Londer.
  U be nje kohe e gjate, qe me ka shkuar ne mendje, qe ne djemt dhe vajzat qe jemi ne londer, te organizohemi dhe te kemi mundesi te bisedojme me njeri tjetrin per hallet dhe problemet tona ketu.
  Besoj se ne kete forum, ka plot djem dhe vajza nga londra, dhe do te ishte mira qe ne te krijonim, nje mini forum brenda ketij forumi.
  Jo vetem kaq por ne fare mire mund te takohemi ndonje dite diku, ne londer me ndonje bar dhe tja kalojme mire me njeri tjetrin.Dhe fotot ti kemi ne forum.Per ti treguar te tjereve se nese ka organizim te gjerave ne londer cdo gje shkon COOL.
  Ca mendimi keni cuna dhe goca ne Londer?

  Te fala te gjitheve
  Redi

 2. #2
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  shume mire qe ke hapur temen........
  dhe ti tregojme te gjitheve anetareve te forumit sa shume jemi ne angli.........
  ciao
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 3. #3
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  35
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  hi

  edhe une ju bej nje pershendetje te gjithve

  me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 4. #4
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Anėtarėsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Mosha
  46
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendetje e idese tende Redo edhe kendej nga metropoli me jugor i Gjermanise.
  Po ta leme ty organizimin e grupit te Londres.
  Po u mblodhet ju, me keni dhe mua ne weekend apostafat aty me avjon. Sa te kemi "Go" dhe "Easy-Jet" cheap airline, Londra eshte e jona.
  Pushimet e dimrit po afrojne, dhe pse mos te mblidhemi te gjithe ne Londer.

  Rezi

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e erv
  Anėtarėsuar
  08-05-2002
  Vendndodhja
  te rruga me kthesa ne londer
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mire e ke ti plako,,, pse mos te bashkohemi,,,
  por se mo na vin ashtu mbrapa shpatullave e na kapin per te na postuar e na e prishin mbremjen,,,,,
  If you don't have something to die for, you are already dead...

 6. #6
  Original! Maska e twist
  Anėtarėsuar
  28-07-2002
  Vendndodhja
  ku me do mu
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  bashkohem edhe une me idene e shijaksit
  bravo
  The man is back.

 7. #7
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  35
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  hi

  edhe une me mendimin tat jam

  po ku jan te tjert qe nuk flasin

  ju prshendes te gjithve
  Me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 8. #8
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  dhe une me mendimin e shijakut jam ete takohemi por ta dini NUK ju jame vajza..........hajdeni takohemi dhe ja kalojme mire...
  me respect martin
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 9. #9
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  35
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  hi

  Une jam i mendimit qe te gjithe cunat edhe vajzat qe jemi ketu ne uk te takohemi nje dite ne londer

  M erespekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 10. #10
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Te nderuar miq.Se pari ju faleminderit per interesimin per kete teme.Eshte e mira qe edhe te tjeret ti bashkohen mendimit, per tu bashkuar ne Londer dhe per tja kaluar mire.
  Per sa i perket te venurit me shpatulla mbas murit, nuk ka ndodhur ndonje here ne londer keshtu mos kini merak.
  Megjithate ne duhet te takohemi para vitit te ri, dhe tja kalojme per qejf.
  Me sa shikoj une derim tani ne mund te behemi nja 10 veta, dhe keshtu le te presim edhe ca dite se mos te tjeret zgjohen nga gjumi dhe i bashkohen idese tone.
  Ja kalofshi mire kudo ku jeni, dhe mirutakofshim se shpejti.
  Per gocat shqiptare ne londer nje ftese speciale.Dhe supriza.
  Se cfare suprizash top-sekret, per momentin.

 11. #11
  MODERATOR Maska e Letersia 76
  Anėtarėsuar
  23-06-2002
  Vendndodhja
  OXFORD ENGLAND
  Mosha
  44
  Postime
  731
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Pershendetje nga Oxfordi UK.....
  IDE E mire kjo nje party ta bejme se jemi shume apo jo si thoni????

  forca cuna edhe goca .....Uk the first and the best......wow

  bye!
  Prį, mallkue njaj bir Shqyptari,
  Qi ketė gjuhė tė Perendķs,
  Trashigim, qi na la i Pari,
  Trashigim s'i a lźn ai fmķs;
  Edhč atij i u thaftė, po, goja,
  Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore;
  Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja,
  Flet e t'veten lźn mbas dore.

  AT Gjergj Fishta

 12. #12
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  hahahah pershendetje cuna/goca

  ej o cuna mos me harroni mua ju!! se une kam qen i PARI qe e kam then kete gje qe te takohem!!! kshuqe me takon...te vije!!!

  Une jetoj afer Bromley...!!

  Njese..vetemm...Orari vendi Data duhet..edhe me kini atje!!

  SHNET MOTRA / VELLEZER
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e komando
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  london
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sume tedrejte ke o shijaksi-london mire eshte per tu mbledhur
  Por ai djali qe kishte frike se e kapin nga mbrpa ka pak te drejte.
  Ka shume djem te mire dhe te edukuar por nje pakice,e jona,
  jane shume euforik,dhe mendojne se kane arritur gjithcka,
  se kane ardhur ne UK,dhe keta tipa ye prishin mbrembje dhe
  takimin.
  Por prap une mendo se eshte mire te organizohemi.
  lot's of low

 14. #14
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Anėtarėsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Mosha
  46
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Hello Londra!

  More spo na thoni a kane filluar zbukurimet me drita ne Regent street me rastin e festave?
  Thone se Mbreteresha u be me mire kur lexoji ne gazete qe KESH-i britanik do i jap Londres kete Vit te Ri drita tere naten.
  Te gjithe pronaret e dyqaneve ne Regent street dhe Oxford Street u gezuan gjithashtu nga ky lajm.
  Nuk do u duhet me te nxjerrin gjeneratoret jashte duke gumezhitur dhe ndotur Londren.

  Sa me shume drita Mbreterise se Bashkuar

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e komando
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  london
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me duket se je ngaterruar o rezi. mbreteresha nuk
  do tja dije per dritat e R... st.. ajo ka probleme
  ma <importante> qe ti do ti kesh degjuar.
  Mos e ke ngaterru R...ST me ndonje rruge tjeter
  jashte UKse
  Por megjithate po me behet qejfi qe ke njohuri nga LONDONI
  lot's of low

 16. #16
  OpTiMuS Maska e DENIS
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Ne Toke.
  Mosha
  40
  Postime
  279
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pershendetje mos me Harroni dhe une jam nė Londer. Ju Pershendes tė Gjithve, Kalofshi Mire!
  FEJA E SHQYPTARIT? 'SHQYPTARIA'

 17. #17
  Erzeni Maska e Shijaksi-London
  Anėtarėsuar
  10-11-2002
  Vendndodhja
  ke kodra kuqe
  Postime
  778
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O Denis te gjithe jemi ne Londer por problemi eshte qe te mblidheshim.Ideja ime u pershendet nga shume veta ne forum, por kur vjen puna per tu mbledhur asnjeri nuk po behet i gjalle.
  Le te presim edhe ca dite, dhe do te vendosim nje date, dhe te mbildhemi nga W1, per qejfin tone.Kush te deshiroje te vij do jete more than wellcome.

 18. #18
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  une per vete vi nuk kam problem
  me respect martin
  "MAKE WAY FOR THE BAD GUY"

 19. #19
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  ..

  Une pervete gati jame!! PLACE/TIME/DATE!!!

  a TY ME KENI!!

  sHNET!
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 20. #20
  nuk ka jete pa dashuri... Maska e blondina
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  ne qiell
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Dua Te Vizitoj Londren

  Pershendetje te gjitheve. Me eshte bere fiksim te vizitoj Londren mirepo skam njerez atje qe te me drejtoje.Hajdeni ta shohim a po me ndihmon njeri mua.Ciao blondi-bagabonti.
  GJITHMONE OPTIMIST PER TE ARRITUR ATE QE DON.

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Organizime dhe aktivitete
  Nga anabanana nė forumin Shqipe nė Kanada
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 19-02-2014, 16:28
 2. Aktivitete dhe organizime nė Greqi
  Nga rolua nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 09-11-2013, 05:59
 3. Aktivitete dhe organizime nė Itali
  Nga katana nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 23-10-2012, 10:47
 4. Aktivitete, organizime ne PA, SHBA
  Nga Fiori nė forumin Shqipe nė SHBA
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-11-2011, 09:05
 5. Ne cfare aktivitete beni pjes?
  Nga *~Rexhina~* nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-10-2006, 15:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •