Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e hasanhyseni
  Antarsuar
  22-12-2008
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Si t bj citim t dyfisht?

  A mund te me tregoje dikush si te bej citim te dyfishte p.sh. citimet e shkrimeve te dy anetareve te ndryshem ne forum ose citim i njekoheshem i shkrimit pjese-pjese dhe te jap pergjigje ne ato pjese.
  Kete e kam pare shpesh qe e bejne anetaret e forumit ketu por nuk di se si.
  Vetm Zoti mund t m gjykoj!

 2. #2
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga hasanhyseni Lexo Postimin
  por si duhet ta ndaj postimin ne disa pjese p.sh. dua ti jap pergjigje ve e ve ne secilen pyetje qe ka shkruar personi me siper!?

  Perdor imazhin per me shume info!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Dj-GabrieL : 19-10-2009 m 04:22
  Feel the pump √

 3. Anetart m posht kan falenderuar Dj-GabrieL pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 4. #3
  Perjashtuar Maska e morrison
  Antarsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  827
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Hape dy here faqen e forumit... Ne njeren futu te shkruash postimin tend dhe ne tjetren zgjidh citimet qe do te besh me copy dhe paste ne faqen ku po ben postimin... Keshtu mund besh citime pambarim dhe i fut ne QUOTE duke seleksionuar pjesen qe do te citosh dhe klikon tek opsioni QUOTE....
  Ndryshuar pr her t fundit nga morrison : 19-10-2009 m 05:28

 5. Anetart m posht kan falenderuar morrison pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 6. #4
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Antarsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perndin
  Mosha
  43
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime n 8 postime
  Citimi mund t jet i dyfisht apo i shumfisht. Prbri butonit ''Cito'', ekziston edhe nj buton tjetr me shenjen e dy presjeve . Q t citosh shum postime, klikon s pari tek ky buton tek postimet q do ti bashkangjitsh postimit kryesor q do t citosh dhe m pas klikon tek ''Cito'' i postimit q do t citosh.


  Shpresoj t kem qen i kuptueshm.  Note: Nuk sht shesh beteje pr t treguar aftsit tuaja ktu. Ato mund ti tregoni n privat.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Peniel : 19-10-2009 m 05:43
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjt I Shenjt...

 7. Anetart m posht kan falenderuar Peniel pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e hasanhyseni
  Antarsuar
  22-12-2008
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Peniel Lexo Postimin
  Citimi mund t jet i dyfisht apo i shumfisht. Prbri butonit ''Cito'', ekziston edhe nj buton tjetr me shenjen e dy presjeve . Q t citosh shum postime, klikon s pari tek ky buton tek postimet q do ti bashkangjitsh postimit kryesor q do t citosh dhe m pas klikon tek ''Cito'' i postimit q do t citosh.


  Shpresoj t kem qen i kuptueshm.  Note: Nuk sht shesh beteje pr t treguar aftsit tuaja ktu. Ato mund ti tregoni n privat.
  Shume flm Peniel. Edhe kjo qenka shume metode e mire!
  Vetm Zoti mund t m gjykoj!

 9. Anetart m posht kan falenderuar hasanhyseni pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #6
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Jo edhe kjo, eshte e vetmja metode (vetem nqs do ta besh manuale) lol...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •