Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 133
  1. #21
    Citim Postuar më parë nga saura Lexo Postimin
    Je Enverist ,por je i edukuar
    Të faleminderit Saura. Hë për hë jam i zënë me radion.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  2. #22
    kujtimi Maska e KUJTIM CAMI
    Anëtarësuar
    24-10-2008
    Vendndodhja
    prrenjas
    Postime
    463
    Me radhe te pare ju falenderoj per temen qe keni hapur e se dyti falenderoj te gjithe ata qe na ndiekin ne kete radio shume simpatike dhe me shume miq. Sonte ishte emisioni i katert nga studio numur 6 e Radio diaspores dhe mendoj qe kaloi mire............... por vlersimet i jepni ju. Jam dakort me Rizain po ta ndiqni nie here nuk do te ndaheni dot prej saj.

  3. #23
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar më parë nga KUJTIM CAMI Lexo Postimin
    Me radhe te pare ju falenderoj per temen qe keni hapur e se dyti falenderoj te gjithe ata qe na ndiekin ne kete radio shume simpatike dhe me shume miq. Sonte ishte emisioni i katert nga studio numur 6 e Radio diaspores dhe mendoj qe kaloi mire............... por vlersimet i jepni ju. Jam dakort me Rizain po ta ndiqni nie here nuk do te ndaheni dot prej saj.
    me kenaqsi mer Kujtim,por jemi ne pune ne at ore.

    hajt se e ndigjon Ademi per ne

  4. #24
    Citim Postuar më parë nga drague Lexo Postimin
    me kenaqsi mer Kujtim,por jemi ne pune ne at ore.

    hajt se e ndigjon Ademi per ne
    Drague vërtet unë tash jam duke e dëgjuar, sepse gjatë emisionit nuk kam kohë ta dëgjoj me vëmendje. Tash po e dëgjoj të regjistruar. Unë dhe gjithë stafi për të ardhur një emision sa më kualitativ deri te ju vihemi në gjendje gatishmërie, sepse, besoj mund ta marrësh me mend cfarë telasheje del të komandohet një emision nga Stokholmi e nga Danimarka. Dëgjuesi gjithëçka merr të gatshme.
    Ta them se jam i kënaqur me këtë emision dhe këtë jo vetëm që po e them unë, por e them edhe në emër te¨dëgjuesve te¨cilët më kanë shkruar gjatë dhe pas emisionit.
    Radio Përrenjasi, vërtet për këto 4 emisione e ka dëshmuar veten. ( këtu po flas si dëgjues, jo si pjesëtar i stafit)

    respekt për ty e për gjithë ata që kanë dëgjuar Radio Përrenjasim.
    Ju lumtë, Beso e Kujtim!
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Anëtarësuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,260

    ademgashi_dk

    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Po deshët të kontaktoni me Radio Përrenjasin ju mund të shfrytëzoni e-mailadresën: besobashllari@hotmail.com ose t'i bini numrit të celularit:
    brenda Shqipërisë: 0683733407 dhe
    jashtë Shqipërisë: +355/683733407
    Të falenderoj për temën që ke hapur dhe ndërhyra pak për një "gabim" pak të vogël në nr e tel

    068 37 33 405 dhe

    00355 68 37 33 405

    Qofsh mirë

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
    Anëtarësuar
    12-01-2008
    Vendndodhja
    Rahovec,Kosovë
    Postime
    13,529
    Për shkak të ngarkesave të shumta - angazhimeve të nduarnduarshme, hy më rrallë në forumin e gjithëshqiptarëve...andaj me vonesë do i them disa fjalë...

    I nderuar mik Adem GASHI, Ju falenderohem për temën e hapur, e meritojnë miqt tanë edhe shumë më shumë...

    I dashur Beso BASHLLARI e Kujtim CAMI, Ju uroj e Ju përgëzoj tej mase për hapjen e radio në Përrenjas - një dritare diturie nga e cila do reflektohet energjia pozitive... këtë po e them, mbase shoqërohemi një kohë bukur të gjatë e Ju di aftësitë që posedoni...

    Unë nuk e kam dëgjuar asnjë emision, por këtë do ta bëjë nga dita e sotme me shumë respekt...

    Ju përshëndesë që të tretë përzemërsisht, duke Ju dëshiruar punë të mbarë të treve, në realizimin e emisioneve edhe më të sukseshme!

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Anëtarësuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,260
    Përshëndetje Gimi!
    Ne mbrëmë përcollëm dy poezi tuaja të shkëputura nga vëllimi "Kohë qirinjsh".
    Natyrisht që edhe të përshëndetëm.
    Kalofsh një ditë të bukur.

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
    Anëtarësuar
    12-01-2008
    Vendndodhja
    Rahovec,Kosovë
    Postime
    13,529
    I nderuar Beso e Kujtim Cami, Ju falenderohem se më prezentuat në radio Përrenjas e më përshëndetët...

    Ju përshëndes edhe unë!

  9. #29

    Sonte nga ora 17:00

    Citim Postuar më parë nga Agim Metbala Lexo Postimin

    I nderuar mik Adem GASHI, Ju falenderohem për temën e hapur, e meritojnë miqt tanë edhe shumë më shumë...

    I dashur Beso BASHLLARI e Kujtim CAMI, Ju uroj e Ju përgëzoj tej mase për hapjen e radio në Përrenjas - një dritare diturie nga e cila do reflektohet energjia pozitive... këtë po e them, mbase shoqërohemi një kohë bukur të gjatë e Ju di aftësitë që posedoni...

    Unë nuk e kam dëgjuar asnjë emision, por këtë do ta bëjë nga dita e sotme me shumë respekt...

    Ju përshëndesë që të tretë përzemërsisht, duke Ju dëshiruar punë të mbarë të treve, në realizimin e emisioneve edhe më të sukseshme!
    I dashur AGim dhe ju miq të tjerë, ju bëj të ditur se sonte nga ora 17:00, me kërkesë të shumë dëgjuesve po e riemetojmë programin e mbrëmshëm të udhëhequr për mrekulli nga Besoja e Kujtimi.

    Emisionin mund ta ndiqni në www.radiodiaspora.se

    Dëgjim të këndshëm.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
    Anëtarësuar
    12-01-2008
    Vendndodhja
    Rahovec,Kosovë
    Postime
    13,529
    Përshëndetje mik Adem GASHI, Beso BASHLLARI dhe Kujtim CAMI, unë tani jam duke ndëgjuar zërin e Radio Përrenjasi, një këngë për dëshirë të moshatarëve të mijë...ndëgjoj zërin e mikut Beso, dhe sinqerisht u emocionova tej mase...

    Beso e Kujtim, i gjithë stafi, edhe një herë Ju uroj nga zemra hapjen e radios, uroj të gjithë përrenjasit, e radios i dësjiroj jetë të gjatë...

    Beso, Ju falenderohem për përshëndetje, Ju falenderohem për prezantim!

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Anëtarësuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,260
    Përshëndetje Gimi!
    Është kënaqësi për ne kur përshëndesim miq si ju.
    Kalofsh një ditë të bukur!

  12. #32
    Hë pra, se gati harrova atë që s'duhej harruar, pra, mos harroni, sonte nga ora 22:00 me ju, e me ne në studio, Beso Bashllari dhe Kujtim Cami.
    Besua na ka premtuar se do të ketë edhe mysafirë!!
    Ç'ne mor! Po se dëgjuan dëgjuesit dëgjueshmërinë e www.radiodiaspora.se s'kanë pse ankohen pastaj se s'e kanë dëgjuar Beson! ALo!... si?... bisht, e ç'hyn bishti këtu, or vëlla?.... bisht lahute? ... or vëlla s'të kuptoj asgjë, ... po lëre bishtin e lëre lahuten, po të them pra... si ... e cka të të besoj për kujtimin ... aha e kishe fjalën për Beson e për Kujtimin. Po edhe unë aty e kisha, për Beso Bashllarin e Kujtim Camin. Eh, flasim shqip e nuk kuptohemi. .. tyt.. tyt... tyt Hëh u shkëput lidhja.
    Më flani ju lexues të dashur se kisha një thirrje telefonike, ku dëgjuesit, në fakt një dëgjues, interesohej për emisionin e sontëm të Radio Përrenjasit.
    Dëgjim të këndshëm!
    Mirë u takofshim e dëgjofshim nga ora 22:00.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Hë pra, se gati harrova atë që s'duhej harruar, pra, mos harroni, sonte nga ora 22:00 me ju, e me ne në studio, Beso Bashllari dhe Kujtim Cami.
    Besua na ka premtuar se do të ketë edhe mysafirë!!
    Ç'ne mor! Po se dëgjuan dëgjuesit dëgjueshmërinë e www.radiodiaspora.se s'kanë pse ankohen pastaj se s'e kanë dëgjuar Beson! ALo!... si?... bisht, e ç'hyn bishti këtu, or vëlla?.... bisht lahute? ... or vëlla s'të kuptoj asgjë, ... po lëre bishtin e lëre lahuten, po të them pra... si ... e cka të të besoj për kujtimin ... aha e kishe fjalën për Beson e për Kujtimin. Po edhe unë aty e kisha, për Beso Bashllarin e Kujtim Camin. Eh, flasim shqip e nuk kuptohemi. .. tyt.. tyt... tyt Hëh u shkëput lidhja.
    Më flani ju lexues të dashur se kisha një thirrje telefonike, ku dëgjuesit, në fakt një dëgjues, interesohej për emisionin e sontëm të Radio Përrenjasit.
    Dëgjim të këndshëm!
    Mirë u takofshim e dëgjofshim nga ora 22:00.


    A i bere ato lidhjet ti Demo qe te marrim pjese apo jo
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  14. #34
    Citim Postuar më parë nga saura Lexo Postimin
    A i bere ato lidhjet ti Demo qe te marrim pjese apo jo
    Përshëndetje saura. Hë për hë me të vjetrën.
    Po deshët të kontaktoni me Radio Përrenjasin, pasi të keni klikuar në www.radiodiaspora.se ju mund të shfrytëzoni e-mailadresën: besobashllari@hotmail.com ose t'i bini numrit të celularit: 068 37 33 405 brenda Shqipërisë dhe jashtë Shqipërisë 00355/68 37 33 405.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  15. #35
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Përshëndetje saura. Hë për hë me të vjetrën.
    Po deshët të kontaktoni me Radio Përrenjasin, pasi të keni klikuar në
    www.radiodiaspora.se
    ju mund të shfrytëzoni e-mailadresën:
    besobashllari@hotmail.com
    ose t'i bini numrit të celularit:
    068 37 33 405 brenda Shqipërisë
    dhe jashtë Shqipërisë 00355/68 37 33 405.
    emisioni filloi.
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    hahaha

    bukur..
    urime beso..
    sa bukur e folura e prenjasit ose.. e shkumbinit me mir me thene .. Mesi i Dialekteve..

    po degjoj ermira babaliun tani..

    rrug te mbare per ne belgjike..

    vereni dhe tole adhamin ndonje dite me.. kur fryn zefiri.. etjetj.. pra grupin e korces..
    qe te veje puna mbare.. thot kenga e Toles.. dhe ju.. pun te mbare o beso e kujtim..

    ate kengen e babaliut qe vure.. e ke degjuar nga gjakovari.. ai me gjyslyke por e ka bere nji shkodran kengen..
    po te degjoj o Beso..

    Na knaqe..

    Adem .. thx qe na njoftove per kte Radio Simpatike..

    Beso .. kur te kesh kohe pershendet pianistin e muzikantin ish te librazhdit L.B. me kte pjese..

    Me kte ju pershendes dhe juve te radio Prenjasit ..


    http://www.youtube.com/watch?v=zS5LR...eature=related

    ..
    Ndryshuar për herë të fundit nga Brari : 26-10-2009 më 18:02

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Beso faleminderit per pershendetjen ,te kam çuar Email...
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Citim Postuar më parë nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    emisioni filloi.
    Ademo kam gjys ore qe kam dergu Email,jep urdher tema lexojne se ty ta degjojne fjalenahahahahaha.
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    niko.. mos harroni kur jepni kenge te thoni dhe kompozitorin..
    psh.. dafinen e ka bere limoz dizdari..
    zerin e paske bilbil.. e te foluren shum artistike e te qarte e te kendshme..

    te lumte..


    kur te kini koh e mundesi ma pershendesni Korazonin e sauren e Xhu..ne etj.. e juve gjithashtu me.. pagarush e ardush..

    lol



  20. #40
    i/e regjistruar Maska e saura
    Anëtarësuar
    07-09-2008
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    3,498
    Me shtoni dhe Brarin tek pershendetja ,une doja ate kengen e ali pash tepelenes po e patet ....

    Ps.faleminderit Brari te pershendes dhe une .


    Ndryshuar për herë të fundit nga saura : 26-10-2009 më 18:30
    L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •