Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e diita
  Anėtarėsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283

  Ndihme per shkarkim!! pls

  Pershendetje,

  Kam nje pyetje une.
  Nje material qe e kam gjetur ne internet dua ta downlodoj ama nuk di se si.
  Materiali eshte ne kete adrese:

  http://nedbook.adam.com/pages/IPWeb/home/index2.html

  ( dhe aty majtas jane te rendituar te gjithe sistemet qe me duhen)!

  Nese din dikush ju lutem me tregoni!
  Ju flm!
  Heimat ist Heimat!

 2. #2
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Postime
  3,741
  E kam nje ide :

  Nese e ke te shkarkuar utorrent ne kompjuter, atehere hyn ne internet hape utorrent, aty ku duhet te shkruash ate qe krekonper ta dowladuar nga utorrent shkruaje titullin e materialit tende dhe me pas del procedura e shkarkimit, me kupton !!??!!??
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 3. #3
  Muslim4ever Maska e bl3nd
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin ku gjithmone ka pas tradhtara
  Postime
  356
  Nuk mundesh ti download keto!!!

 4. #4

 5. #5
  Perdor Firefox.
  Pasi te shkosh ne dokumentin qe te intereson kliko me butonin e djathte te miut dhe zgjidh opsionin : Info Page apo Vizualiza Informazioni Pagina etj (varet nga gjuha e browserit tend)
  Do te hapet nje dritare. Zgjidh ne krye te dritares butonin MEDIA.Do te dali nje liste me adresa, ti shko e zgjidh te fundit fare. Do jete dicka e tille:
  Kodi:
  http://nedbook.adam.com/pages/IPWeb/systems/systems/muscular/muscrevw/dcrs/muscrevwnarr_pg01.dcr

  Pra dokumenti duhet te mbaroje me prapashtesen .dcr

  Po dritarja te jep mundesine ta shkarkosh kte dokument: Save as apo Salva con nome

  Per ta pare metarialin mund te perdoresh ndonje shockwave player, ose perdor dhe browserin vete...

 6. #6
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  865
  shkarkoi ne hale.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e diita
  Anėtarėsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Flm per infot Ju te tjerve kurse ty padrilla ate metode po ta le ty se pasi e din!
  Heimat ist Heimat!

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •