Close
Faqja 1 prej 51 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 1001
 1. #1
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Fotografi te rralla

  Tirana 1912

  Shqiperi 1923

  Shqiptare ne Mal te Zi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:22 Arsyeja: Bashkim postimesh

 2. #2
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Luftetare shqiptare 1909 - periudha e kryengritjeve kunder Perandorise Otomane

  Berat-Shqiperi

  Brryli i Currilave-Durres
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:23

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-10-2009
  Vendndodhja
  turist nė Shqipėri .....I wish to be Eagles, the country went to the country when to be alone, to sit - in your arm My mother Albania, in my heart have to be the only You.
  Mosha
  38
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Urime per temen.

  lejohet te veji ene un nai foto te vjeter ktu ?!!!

 4. #4
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Alkolisti Lexo Postimin
  Urime per temen.

  lejohet te veji ene un nai foto te vjeter ktu ?!!!
  Me gjithe deshire i nderuar.

 5. #5
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Shqiperi 1911

  Shqiperi 1910

  Durres 1912
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:24

 6. #6
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Durresi ne vitin 1914

  Fieri ne vitin 1911

  Fieri ne vitin 1914
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:26

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-10-2009
  Vendndodhja
  turist nė Shqipėri .....I wish to be Eagles, the country went to the country when to be alone, to sit - in your arm My mother Albania, in my heart have to be the only You.
  Mosha
  38
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  viti 1985, ēuni xhajes, ne mest un- dhe tjetrri vellai


  PS: ama foto tbukra ato bardh e zi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Alkolisti : 11-10-2009 mė 15:54

 8. #8
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,439
  Faleminderit
  3
  21 falenderime nė 21 postime
  Pergezimet e mia Marinari per keto foto, aman qenkan foto per expozite keto, keshtu qe te kisha preferu ti ruash keto foto dhe te mos i publikosh neper forume, sepse vertet qenkan te rralla dhe si te tilla ne kohen moderne vlersohen larte sepse si te rralla veshtire gjenden.

  Pershendetje
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fisniku-student : 11-10-2009 mė 15:54
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 9. #9
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Shqiperi 1914

  Germadhe mbi Kalane e Durresit

  Kadri Smajli-Krasniqi, Bajraktari i Krasniqes
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:27

 10. #10
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Kanina-Vlore

  Kazerme ushtarake-Vlore

  Kisha e Kodres-Tepelene 1914
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:27

 11. #11
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Konaku i Durresit

  Koxhaz-Shijak

  Kulla e Kishes-Durres 1914
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:28

 12. #12
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nike Leka-Bajraktari i Kelmendit

  Oheri ne vitin 1863

  Pamje nga Kalaja e Shkodres 1863
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:29

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Vėrtetė fotografi tė rralla e me vlerė.

 14. #14
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Bartja e eshtrave te Ismail Qemalit

  Rivarrimi i Isamil Qemalit ne vitin 1932

  Shkodra ne vitin 1863
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:29

 15. #15
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Shqiperi-1913

  Shqiperi-1914

  Shqiperi-1920
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:30

 16. #16
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Vlora ne vitin 1914

  Tivar-1863

  Gra shkodrane-1863
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:31

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  shum shum flm, foto teper interesante, vertet qenkan per nji expozit dhe MUZE.
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 18. #18
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nuse shkodrane-1863

  Gra shqiptare
  Vlore-1915
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:38

 19. #19
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pazari i Tiranes ne vitin 1920

  Ura mbi Lumin Kir-1863

  Berat-Shqiperi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:21

 20. #20
  Afer Baba Fajes Maska e Marinari
  Anėtarėsuar
  03-02-2005
  Vendndodhja
  Martanesh
  Postime
  1,027
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Tirana-Shqiperi

  Vlore-Shqiperi

  Shqiperi 1914
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Altin1 : 04-11-2009 mė 22:39

Faqja 1 prej 51 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •