Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-09-2008
  Postime
  52

  Nje e perfshire e gjuhes shqipe per vitin e pare te shkolles se mesme

  Ky eshte nje punim nga une per gjuhen shqipe qe jan te perfshire te gjitha kapitujt e librit te gjuhes shqipe per vitin e pare por jo te plota pra jane ne nje fragment.
  Por besoj se do ti nevojitet dikujt .
  Te gjithe ate nuk munda ta publikoj ketu sepse nuk lejonte qe te perfshine disa fytyra pra vendosa qe ta shkarkoni ju ne doc dokument edhe txt dokument

  Si permbajtje ka :
  1.Gjuha Shqipe.
  2.Njohuri nga teoria e letėrsisė
  3.Njohuri nga folklori shqiptar.
  4.Letersia shqiptare e vjeter. -- mungon
  5.Letersia klasike greke dhe romake


  Shkarko:

  doc dokument
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/download.php?3jmmk4mj2zk
  Text dokument:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/download.php?mdzwtjjjz0w
  Nese tema ka ndonje kundershtim me rregullat e forumit na falni

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  52
  mediafire esht me shum per muzik

  kujdes ju qe do ta hapni se ka dhe viruse shum

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •