Close

Rezultati i Sondazhit: Facebook, Myspace, Twitter

Votues
55. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po, me pelqejne

  33 60.00%
 • Jo, nuk me pelqejne

  22 40.00%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 47
 1. #-19

  Facebook, Myspace, Twitter ...

  Faqe si Facebook, Myspace, Twitter etj jane bere shume te njohura ne vitet e fundit. A ju pelqen te merrni pjese ne to? I konsideroni me shume si nje menyre komunikimi, nje reklame apo thjesht humbje kohe?
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 2. #-18
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  gjera te bukura,,,une kam lidh kontakt me njerez qe kisha 10 vite pa dit se ku ishin apo se me se merreshin.

  kto networke jan te domosdoshme per boten ne levizje sic eshte kjo e jona sot.

 3. #-17
  Proud 2 b Albanian Maska e Linda-uk
  Anėtarėsuar
  10-08-2009
  Vendndodhja
  Angli
  Postime
  298
  Ne fillim ishte si nje menyre komunikimi e te kerkonim shoqerine qe kane humbur lidhjet neper bote, po me vone ra entuziazmi e me rralle futem
  U cant judge a book by its cover but you can tell its price

 4. #-16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Vendndodhja
  Ōsensei
  Postime
  1,118
  Nuk e kam parė kurrė si njė faqe argėtuese, po mė shumė si njė faqe humbje kohe. Faqe qė krijon varėsi dhe tė lė mbrapa pėr tė bėrė punė tė tjera. Si faqe e cila kategorizohet tek ato sociale ka tė mirat dhe tė kėqijat e saj.

 5. #-15
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  me pelqen (facebook). nje menyre komunikimi me njerezit e tu, te aferm, miq reale.

 6. #-14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  eshte menyre e mire per te qene ne kontakt me njerezit qe njeh,
  kam gjetur njerez qe kisha gati 15 vjet pa i pare.
  flas per facebook, myspace i kam harruar dhe passwordin tani,
  kurse twitter e vizitova nje here pa u rregjistruar dhe nuk me pelqeu, ne fakt nuk e mora fare vesh si perdoret apo per ēa mund te perdoret.

  sigurisht ka dhe te keqet e veta, por me siguri nuk eshte me shume humbje kohe se sa ky forum.

 7. #-13
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin

  sigurisht ka dhe te keqet e veta, por me siguri nuk eshte me shume humbje kohe se sa ky forum.
  sa bukur e ke thene.

 8. #-12
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Jo cne si te me pelqej kur kaloj gjysmen e dites aty, dhe per te mos mjaftuar kjo kur sjam ne shpi hy dhe nga cel

 9. #-11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  27-07-2009
  Postime
  391
  Citim Postuar mė parė nga shigjeta Lexo Postimin
  Faqe si Facebook, Myspace, Twitter etj jane bere shume te njohura ne vitet e fundit. A ju pelqen te merrni pjese ne to? I konsideroni me shume si nje menyre komunikimi, nje reklame apo thjesht humbje kohe?
  Nje menyre teper interesante per te komunikuar,vete perdor facebook,kam vetem 50 miq, te gjithe miq/mikesha reale.
  kam gjetur nje ish te njohuren time te dikurshme zvicerane,fatkeqesisht nuk me ka pranuar ftesen,ndodh dhe keshtu.

 10. #-10
  Ēufo Cufo o gjumash... Maska e Mau_kiko
  Anėtarėsuar
  06-03-2009
  Vendndodhja
  In the Jungle, the mighty Jungle!
  Postime
  1,576
  me kane ndihmuar kohe me pare per te gjetur njerez qe kisha vite e vite pa i pare. tani jane bo si mos me keq. hyj vetem kur skam cte bej dhe bej nje dore texas holdem, edhe kjo njehere ne jave..
   /l、
  (゚、 。 7
   l、 ~ヽ  
   じしf_, )ノ
  ...e Dio disse kung e kung fu...
  哈哈

 11. #-9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  Nqs Nuk arrin ta menaxhosh virtualitetin nga realiteti per mua keto jane humbje kohe .
  Nuk jam e regjistruar ne asnje nga koto ,.Miqte real, vertet ata qe quaj miq une i kam ne msn ,ne tel ,per te tjeret /tjerat qe mund ti gjej ne facebook as qe dua tja di .

 12. #-8
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Citim Postuar mė parė nga strider Lexo Postimin
  Nje menyre teper interesante per te komunikuar,vete perdor facebook,kam vetem 50 miq, te gjithe miq/mikesha reale.
  kam gjetur nje ish te njohuren time te dikurshme zvicerane,fatkeqesisht nuk me ka pranuar ftesen,ndodh dhe keshtu.
  nuk tu be nje si lemsh i ngaterruar ne stomak, kur sta pranoi ftesen ?

  Ma paske marre per 1, paske 1 friend me shume se une.

 13. #-7
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Citim Postuar mė parė nga shigjeta Lexo Postimin
  Faqe si Facebook, Myspace, Twitter etj jane bere shume te njohura ne vitet e fundit. A ju pelqen te merrni pjese ne to? I konsideroni me shume si nje menyre komunikimi, nje reklame apo thjesht humbje kohe?
  Totalisht humbje kohe

 14. #-6
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  52
  Postime
  933
  facebook per mua eshte ultra perdit po gjej persona shok te vjeter e mar direkt vesh te rejat nga miqt e mij.

 15. #-5
  Totalisht humbje kohe si cdo gje virtuale.

 16. #-4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  27-07-2009
  Postime
  391
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  nuk tu be nje si lemsh i ngaterruar ne stomak, kur sta pranoi ftesen ?

  Ma paske marre per 1, paske 1 friend me shume se une.
  hajd me shto dhe mua  kaluar lemshit mu be lol,ne fakt e kam zhgenjyer dikur vajzen e gjore.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga strider : 03-10-2009 mė 17:29

 17. #-3
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Nje menyre komunikimi ,kam 'takuar' njerez qe kisha vite qe i kisha harruar fytyren.
  +

  Ka dhe Quize te lezetcme
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 18. #-2
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,276
  Sme pelqen fare
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 19. #-1
  E larguar pergjithmone Maska e izabella
  Anėtarėsuar
  12-07-2009
  Vendndodhja
  Ne nje cep te kesaj bote...
  Postime
  1,780
  Me pelqen Facebooku eshte nje menyre e lezetcme komunikimi mes miqve dhe te afermeve e sidomos per ne qe ndodhemi nje ketej e nje andej neper bote....

  Gjithashtu kam takuar dhe shume miq qe kisha keshedi sa vite pa i pare....

  Dhe kuizet te lezetcme jane me te vertete Izadora

 20. #0
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,304
  Twitter eshte moda e re ... me duket informativ por dhe ta rremben kohen pa e kuptuar ....

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •