Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882

  Shoket e Ditos

  Qe thoni ju qe spo thoni asgje fare, ky cifti eshte shume shplodhes ndonjehere, por kane sikletet e veta edhe keta, vjen puna duhen pastruar vaksinuar etj... dhe kjo eshte nje histori me vete. Por problemi me i madh jane qimet e tyre.
  I madhi quhet Carli ndersa gjineka i quhet Persi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Persi Duke luajtur hapa dollapa
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dito : 30-09-2009 mė 17:34

 3. #3
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Dito kjo Persie doli me par mo , apo rastesisht kishte dhe nje antare tjeter nje mace persiane me te njejtin emer ?
  By the way qenkan shume cute , adorable te dyja .......

 4. #4
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Persi i ben kontrollin aromave te cuditshme
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #5
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,656
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Dito kjo Persie doli me par mo , apo rastesisht kishte dhe nje antare tjeter nje mace persiane me te njejtin emer ?
  By the way qenkan shume cute , adorable te dyja .......  i urrej macet. Dito mos gjuj.

 6. #6
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Dito kjo Persie doli me par mo , apo rastesisht kishte dhe nje antare tjeter nje mace persiane me te njejtin emer ?
  By the way qenkan shume cute , adorable te dyja .......
  Nuk e di une ca dolen ma perpara, keto i ka gjineka muve e ska llafe.

 7. #7
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin  i urrej macet. Dito mos gjuj.
  Edhe une nuk i kisha qejf jo, por tani jane pjestare me te drejte prone.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dito : 30-09-2009 mė 18:01

 8. #8
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Kontrroli i cantave vazhdon, por kete rradhe Carli.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #9
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Carlie ne kokerr te gjumit.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #10
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Persi vdes te hulumtoje cdo gje te re qe hyn ne shtepi.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Persie ne trans tuj pa endrra
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #12
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Po ke kjo kuti ne te njejtin vend eshte marr.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 13. #13
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Carli duke bo nazeliun
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 14. #14
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Shetitje...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 15. #15
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Kjo eshte Nina, edhe kete ma ngecen dhe vazhdoj kusuret akoma me te ke shpia prinderve.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •