Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 104
 1. #1
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,714

  A jeni i lidhur me kafshet shtepiake?

  un jam nje tip shum e dhen pas kafsheve sidomos pas maceve dhe pas qenve..
  po ju miqt e mi a jeni te dhen pas kafsheve?
  a keni ndonje kafsh momentalisht?
  a ka ndonje lloj lidhjeje mes teje dhe kafsheve....
  si i trajtoni....a keni ndonje foto te tyre..
  per keto e me shum ju ftoj te diskutojm ne kete tem per miqt tan besnik(kafshet)
  me rrespekt bombona
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bombona : 30-09-2009 mė 13:46
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 2. #2
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  865
  pyet Tvsh,,,

 3. #3
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,530
  kam patur kur kam qene e vogel tani nuk kam kohe per to, mire eshte me kafshet por duhet shume pune.

 4. #4
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,714
  Citim Postuar mė parė nga gloreta Lexo Postimin
  kam patur kur kam qene e vogel tani nuk kam kohe per to, mire eshte me kafshet por duhet shume pune.
  ne fakt as un nuk eshte se kam shum koh per to po ama jan shum relaksues e paqesor sa me bejn te harroj cdo hall kur jam me to..
  ti qa pelqen me shum mace apo qen/
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 5. #5
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,530
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  ne fakt as un nuk eshte se kam shum koh per to po ama jan shum relaksues e paqesor sa me bejn te harroj cdo hall kur jam me to..
  ti qa pelqen me shum mace apo qen/

  te dyja mire jane. Por nuk dua te terbuar une.

 6. #6
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,304
  Citim Postuar mė parė nga padrilla Lexo Postimin
  pyet Tvsh,,,
  ca tka ber tvsh ty mer


  sa per temen me pelqejne macet , qent si kam qef sorry

 7. #7
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,714
  ja shikoni kete mushun time hehehehe kjo eshte macja me trendi me krenare me e paster me e degjuar me lozonjare qe kam njohur e kam pasur ndonjher....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 8. #8
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Me pelqejn shume si qent dhe macet , vjet bleva nje qenush por per fat te keq me bejn alergji dhe smund ti mbaj ,por i adhuroj ...
  Foton e ishit tim e kam nxjerr already ne nje tem tjeter ....

 9. #9
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,304
  uaaaaa sha e mileeee
  macet vdesin per mu .. lejn koken lol
  kam ktu ne lagje gjith ato e kur eci ndonjehere i therres pussycat come here lol ato vijn e bejn mjau mjau e me ferkohen ke kembet

  macok skam me po dua te blej nje te ri dhe pse duhet ti rrish pak ne koke apo jo bombone

 10. #10
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,714
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  uaaaaa sha e mileeee
  macet vdesin per mu .. lejn koken lol
  kam ktu ne lagje gjith ato e kur eci ndonjehere i therres pussycat come here lol ato vijn e bejn mjau mjau e me ferkohen ke kembet

  macok skam me po dua te blej nje te ri dhe pse duhet ti rrish pak ne koke apo jo bombone
  hhahahahhahahhahahhahah qa macesh te pa fetyra qe qekan ato mi qe te vikan pas keto shqiptaret duhet me ju shku pas hehehe
  perkushtim dun ata se sa her te ha un do haj ajo sa her lahem un lahet dhe ajo sa her shkoj ne***** un shkon ene ajo shkurt si me qen tu rrit nje femi me duket ehehhehee
  po me jep kenaqesi se....a eshte si rrush apo jo...
  ps, shikoni disa foto tek macet pozojn se qa me ka bo kjo zonja e nderuar eheheh
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 11. #11
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,559
  a jeni i lidhur me kafshet?
  Jam e zgidhur me kafshet

  l o l

 12. #12
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Postime
  572
  dhe une e zgjidhur jam si parafolsja, me dy mace persiane qe i kam shume per zemer.
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 13. #13
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Postime
  572
  kjo eshte persie
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 14. #14
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Postime
  572
  prape persie. vdes per kutia ajo.

  ohuuu sdo me e marre ket foto.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga FLOWER : 30-09-2009 mė 14:29
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,379
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Me pelqejn shume si qent dhe macet , vjet bleva nje qenush por per fat te keq me bejn alergji dhe smund ti mbaj ,por i adhuroj ...

  Foton e ishit tim e kam nxjerr already ne nje tem tjeter ....


  ja nji femer trasparente, qe pranon te tregoje ishin e saj,...

  besoj se e ka llafin per qenin...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,379
  Citim Postuar mė parė nga FLOWER Lexo Postimin
  kjo eshte persie
  e bukur qenka persefoni....
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 17. #17
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin


  ja nji femer trasparente, qe pranon te tregoje ishin e saj,...

  besoj se e ka llafin per qenin...

  Yeah pikes i re ..........

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,379
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Yeah pikes i re ..........
  te tradhtoi qe je ndare?...lol

  qeni dmth...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #19
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Postime
  572
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  e bukur qenka persefoni....
  ore ti me kujdes bej kur flet per persien. s'ta kam lene ty me e pagezuar.
  pastaj prit se aty s'duket gje fare, po spo do me i marr keto fotot e tjera e une skam nerva tani me provuar njeqind here
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 20. #20
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657
  macet i urrej.

  qente nuk i urrej po dhe afer si dua.

  Komshiu im ka 3 qen, qe i ngordhshin qe te 3. Sa here do kthehem ne shpi apo dal dhe nese ato jane ne backyard, do me trembin. Tani ja kam gjet si ti shut 'em up. Lol

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •