Close
Faqja 0 prej 40 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 792
 1. #1
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  1,966

  Sofra e Tirons

  Duke qene se hapesja tradicionale e kesaj teme Michelle, nuk eshte kthyer ende nga pushimet verore dhe sofres se Tirones i kishin vene drynin me kohe, e pashe te udhes qe ta rihap serisht kete sofer, duke i uruar mireseardhjen te gjithe qytetareve, katundareve apo malesoreve te Shqiperise, por veanerisht atyre te Tirones, sepse kjo sofer eshte e TIRONES.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Citim Postuar m par nga J@mes Lexo Postimin
  Duke qene se hapesja tradicionale e kesaj teme Michelle, nuk eshte kthyer ende nga pushimet verore dhe sofres se Tirones i kishin vene drynin me kohe, e pashe te udhes qe ta rihap serisht kete sofer, duke i uruar mireseardhjen te gjithe qytetareve, katundareve apo malesoreve te Shqiperise, por veanerisht atyre te Tirones, sepse kjo sofer eshte e TIRONES.
  Vete i perzier,por i lindur aty.
  Tirona se ndrroj me asnje ne bote.

  Vetem Tirona,dhe fiks.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-09-2009
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  32
  sa heqe qe kthehem ne tirane me duket me e bukur. Me zor me shkulin nga vendi per te ikur...

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Pershendetje per tiranen

  PS: J@mes, un e dia qe ishe preji lushnje ti mer vlla nga dole ne tirane
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 5. #5
  maraklije Maska e bombona
  Antarsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,721
  tirona mroma juj ...........
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016
  pershendes te gjithe tiransit/set
  krishti, mesija eshte afer duke ardh,duani dhe ndihmoni njeri tjetrin,faluni qe tju falan mekatet

 7. #7
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  1,966
  Citim Postuar m par nga AlbaniaFamily Lexo Postimin
  Pershendetje per tiranen

  PS: J@mes, un e dia qe ishe preji lushnje ti mer vlla nga dole ne tirane
  Ehh Babe lol

  J@mes eshte pjese e atyre pak familjeve autoktone (24 karatsh). Po 'rendesi ka kjo. Sikunder jam shprehur ne hapje, ne kete sofer jane te gjithe te mirepritur.
  Tironsit jane shquar per mikpritjen e tyre.

  Ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj nje mbremje te qete.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Pershendetje sofra e Tirones!
  Feelings change - memories don't.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Uuuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeee kush na paska hap temen .....pershendetje J@mes,dhe te faleminerit shum,qe na ke hap temen,se na mungonte kjo sofra jon e Tirones

  ps :se kisha pa qe ishte myll tema ,se nuk po te lejsha ty me hap temen ....hahahahahahahahahah

  Mroma lagjja

  Si jeni ,si po kaloni ...nga jeni mer,se keni hum fare

  Hajt nje pershendetje per te gjith Tironcet/at ne kte forum

  Pershendetje dhe per vizitoret qe vijn ne kte sofren tone.......kalofshit kendshem ktu me ne
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 10. #10
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Pershendetje sofra Ia kalofshi sa me mire e ju lumshin duart per hapjen e mikpritjen ne teme
  La vita bella...

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e saura
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  Uuuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeee kush na paska hap temen .....pershendetje J@mes,dhe te faleminerit shum,qe na ke hap temen,se na mungonte kjo sofra jon e Tirones

  ps :se kisha pa qe ishte myll tema ,se nuk po te lejsha ty me hap temen ....hahahahahahahahahah

  Mroma lagjja

  Si jeni ,si po kaloni ...nga jeni mer,se keni hum fare

  Hajt nje pershendetje per te gjith Tironcet/at ne kte forum

  Pershendetje dhe per vizitoret qe vijn ne kte sofren tone.......kalofshit kendshem ktu me ne


  Ho mi gaxhie si ke qene ,shyqyr pra, se me gjezdis sa enej -knej neper sofrat e tjera, dhe sofren ton e le mas dore lol
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e firaku
  Antarsuar
  03-04-2008
  Vendndodhja
  Nen qiell
  Postime
  660
  Ju pershendes sofra e Tirones e mire se ju gjeta.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Citim Postuar m par nga saura Lexo Postimin
  Ho mi gaxhie si ke qene ,shyqyr pra, se me gjezdis sa enej -knej neper sofrat e tjera, dhe sofren ton e le mas dore lol
  hahahaha edhe desha me te thirr mi me ardh ktu ..po menova se mos je nani lol...hahahahahahahahah...........po me bo rrusho ...mir te kom ty ..knej ftofet sot ,anej nga ty????
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e saura
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar m par nga Linda5 Lexo Postimin
  hahahaha edhe desha me te thirr mi me ardh ktu ..po menova se mos je nani lol...hahahahahahahahah...........po me bo rrusho ...mir te kom ty ..knej ftofet sot ,anej nga ty????
  Jo k'tu ngrofet hala ,sa desha me ik ,po te pash ty verdall ,e thash ta pershendes
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  pershendetje tironse e tironsa
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Citim Postuar m par nga saura Lexo Postimin
  Jo k'tu ngrofet hala ,sa desha me ik ,po te pash ty verdall ,e thash ta pershendes
  Edhe un te pershendes,dhe ma bofsh gjumin e omel rrusho,apo tu prish menja me nejt edhe pak???

  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  pershendetje tironse e tironsa

  goldi mirse erdhe mer ....shyqyr qe e gjete deren me ardh ktu
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 17. #17
  E larguar pergjithmone Maska e izabella
  Antarsuar
  12-07-2009
  Vendndodhja
  Ne nje cep te kesaj bote...
  Postime
  1,780
  Pershendetje Sofra e Tirones e mire se ju gjeta

 18. #18
  maraklije Maska e bombona
  Antarsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,721
  hej tiranas e tiranase mire se ju gjeta e mire se ju erdha.......
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Antarsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lasht (Oeneum), aty ku ajri i freskt m bn t ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,968
  Pershendetje Sofra e Tiranes, mire se ju gjeta!
  "Fet` e best t`i kemi, po t ndar t mos jemi." Naim Frashri

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e samuel69
  Antarsuar
  10-06-2009
  Vendndodhja
  afer teje mi tu bofte lali jot
  Mosha
  52
  Postime
  25
  pershenetje tironca dhe tironce mir jeni , pershendes sauren se po me pelqen si emer,ate yllin linda5 se qeka tamom yll bote, era dhe kush do postoj mas meje

Faqja 0 prej 40 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •