Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 79 prej 79
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-01-2005
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  gjalle jini galle, po po flini me duket Apo jini te zene me provime keto kohe? Po mesoni eeeeeeeeee...

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-01-2005
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje pershendetje edhe nga une dhe mos na e shani shume padoven se e kemi si yll bote...
  [I]Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtueshme sepse me e trishtueshme se nje buzeqeshje e trishtuar eshte trishtimi qe s buzeqesh kurre.[/I]

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-01-2005
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  aha po shoh qe iu paska vene ne gjume padova, te pakten keshtu me duket mua se nuk po shoh ndonje gjalleri ketu.po zgjohuni o njerez zgjohuni...
  [I]Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtueshme sepse me e trishtueshme se nje buzeqeshje e trishtuar eshte trishtimi qe s buzeqesh kurre.[/I]

 4. #64
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  44
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  cucciolina cucciolllllllllllllllllllllonnnnnnnnnnnna...... nuk eshe se na ve Padova ne gjume ...por mbase jemi ne qe flem ne kemb......
  ciao bella/o......
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-01-2005
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  e po ca me shume gjalleri jetes atehere se po te fleme qe tani ne kembe vaj hallit me vone pastaj....ciao
  [I]Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtueshme sepse me e trishtueshme se nje buzeqeshje e trishtuar eshte trishtimi qe s buzeqesh kurre.[/I]

 6. #66
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  37
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pėrshėndetje gjith forumistėve dhe nė veēanti mikut tim Pidocchio tė cilit i kėrkoj ndjesė pėr shumė gjėra, po do sqarohemi mė mirė...
  Po vėrtet ore sikur spaska ngelur njeri andej. Tani ca kokrra i kam parė qė jan kthyer nga Padova ketej me mua, po di qė kanė ngelur andej edhe ca mijra tė tjerė. Pidocchio ty ste falet se ke qen aktivist i devotshem ne forum po e di un, e ke nga merzia qe ika une
  Tani kam lidhur internetin ne shtepi e keshtu qe do te lidhemi me shpesh edhe pse icik me dhimbje kam frike per lidhjet e drejt perdrejta se qe thua ti kete lidhjen ne profil e kam pagezuar "lidhja cop-cop"(MODEM 56 Kb e te tjera gjera Shqipri hesapi) po te pakten ndonje mesazh do ta shkembejm.
  Mesazhin e pare preferova te ta dergoj ne forum( qe qofte bekuar) meqe ka qene vendi i njohjes sone te pare e me pas vijuan te tjerat nder te cilat edhe hapja e temes " Fest ne PD" ku grupi jon ka qen gjithmon aktivist si ne shkrime edhe si pjesmarres ne festa domosdo Te fala te gjitheve .
  Nje pershendetje per gjith shqiptaret qe banojn ne Padova.
  Studenteve ju uroj suksese dhe fat!!!
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  kerkoj ujkun

  jan altin fortuzi kryeredaktor i top show ne top channel. po bej nje teme per ujkun si simbol dhe dua te kontaktoj me ata qe kane nickname ujku.
  emaili im eshte altin.fortuzi@top-channel.tv

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me falni qe hyra si pyke ne forum

 9. #69
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  37
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėrshėndetje

  Ore Padovani e Veneziani, ma che bėni kshu bre se lat koo..krren e namit
  O ujku, po ty ore te te nxjerrim edhe lajmerim te questura tani?! Po dil ore nga strofulla ku je futur se do na behesh edhe person vip se nga vet topi = 1-shi po tė kėrkojnė ore qerrata.
  Ore ēbėhet andej nga Padova, si po ja kaloni me tė ftohtin. Ju keni vėnė zinxhirė kėpucėve apo arrini tė ecni rrugės pa rrėshkitur?
  Shnet e tmira e kur tė shkoni nga Bar India mi bėni tė fala Xhanit e Leos
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 10. #70
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  44
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Wink Mi mancccccccccccccccccccccccccccccchi!!!!!

  po ku je o te hengert.............. se na thave syte e bukur... ( o gje e keqe)
  tani te me falesh po kam qene dhe jam aktualisht i zene me pune .....
  megjithate e di s'me falet .....


  me shkruajte ne forum dhe une ne forum tu pergjigja.....
  ne e-mail me hollesira... ok.


  me te thene te drejten kur zotrote je ne linje na bej nje zile ose sms.... keshtu qe dhe po s'qesh ne shtepi flas nga puna.... qe dhe te chatojm ne Msn ....
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 11. #71
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  44
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  si e ke shkruajtur? vendndodhja: dikur Padova .....)))))))))))
  jo ne zemrat tona .
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e LoZar
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin me romantik te botes
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje "padovaneve"

  Nje pershendetje per te gjithe forumistat e Padoves.

  Sikur tema po humb interes ....apo eshte vetem nje iluzion i imi?
  Po dilni te shkreten se filloi edhe vapa dhe aktivizoni njeēik kete teme.

  P.Sh. mqs jeni pothuajse te gjithe studenta ( te shkolluar) une po ju drejtoj nje loje te thjeshte:

  Eshte nji kuzhinjer qe po ecen me nje kaēole ne dore ku ka ca veze, 3 goca e nalojn dhe filloj e germojn se duan qe ti japi vezet qe ka ne kaēile. Atehere guzhinjeri nuk ka ku tja maj dhe i premton qe do i japi: te pares i jep gjysmen e vezve qe ka ne kaēile dhe nji gjysem veze, te dytes i jep gjysmen e vezeve qe ngelin ne kaēile dhe nje gjysem veze, kurse te tretes i jep gjithashtu gjysmen e vezeve qe ngelin ne kaēile dhe nje gjysem veze.
  PYETJE: sa veze kishte ne kaēile duke ditur qe nuk i ngeli asnje kokerr veze ne fund dhe qe nuk ju desh me thy asnje veze?.

  Presim sa me shume pergjigje.

  Mireulexofshim te gjithve.
  "...coloriamo la vita per non sprofondare nel buio"

 13. #73
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga greendrag
  Ore Padovani e Veneziani, ma che bėni kshu bre se lat koo..krren e namit
  O ujku, po ty ore te te nxjerrim edhe lajmerim te questura tani?! Po dil ore nga strofulla ku je futur se do na behesh edhe person vip se nga vet topi = 1-shi po tė kėrkojnė ore qerrata.
  Ore ēbėhet andej nga Padova, si po ja kaloni me tė ftohtin. Ju keni vėnė zinxhirė kėpucėve apo arrini tė ecni rrugės pa rrėshkitur?
  Shnet e tmira e kur tė shkoni nga Bar India mi bėni tė fala Xhanit e Leos
  PO ku je ti mor se ke humbur fare, nuk kam pasur kohe fare mo prandaj nuk kam shkruar, po jane kta te rinjte qe nuk merren fare me te tilla gjera, lere greendrag se sa po vjen e me keq po behet, kta brezat e rinj kane ndryshuar shume,../.
  Po he mo njerez a ka ndonje fest ne pd tani afer???
  Liberté, égalité, fraternité

 14. #74
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Per Padoven vetem cfare kam degjuar sepse nuk me ka rene rasti te shkoj.Mgjt ska problem se me kismet si patriot qe e kam kete Ujku80 mbase do me bjeri rasti ta takoj.

 15. #75
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po dil njehere se nuk do ia kalosh keq,,, tani nuk themi se eshte parajsa po aty afer
  Besoj santo se ke degjuar gjera te bukura, s'besoj te flasin keq per PD.....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ujku'80 : 04-05-2006 mė 12:45
  Liberté, égalité, fraternité

 16. #76
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  22-05-2006
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po tashti mo tė tė kundėrshtojė ai???

 17. #77
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  44
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  bel giorno Padova ....
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 18. #78
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  37
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: A ka ndonje forumist nga Padova?

  Pershendetje qyetare e fshatundare se u be shume kohe pa u pare
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 19. #79
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime

  Pėr: A ka ndonje forumist nga Padova?

  nuk jetoj ne Padova po kam qen 100 her se kam ca njerez anej..pershendetje nga gjermania
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. KUR'ANI nė gjuhėn shqipe
  Nga RaPSouL nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 114
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 08:29
 2. Persekutimi i intelektualve Shqiptare.
  Nga SKAI nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-04-2005, 20:57
 3. Merjemja a.s, Nėna e Isait (Jezusit)
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2005, 07:17
 4. Akoma vetėm pak matanė qafės sė bretkosės
  Nga kulla nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2004, 12:51
 5. Tė drejtat e njeriut nė Lindje dhe nė Perėndim
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-02-2004, 18:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •