Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 79
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  itali/padova
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O LpZar mos e ēaj trapi se jena rrace e forte e nuk vdesim ac te ri po ti kqyr e ban qef per vedi se po te shkon gjith jeta vec me fantazira (shih masken) . -P Shendet.
  Rrofte Shqipnia etnike

 2. #42
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Carit(jo tė rusisė)

  O Caro shko kap nai plake e boj icik qef se te shkoi jeta tu dhen keshilla per te tjeret!
  Nuk kane nevoje per keshillat e tua kta shoket e mi ne Padova se din me ja bo yzmetin si qefit ene studimit.Pastaj mos harro edhe ato theniet tona :
  "I zoti e di ku i pikon ēatia"
  "I zoti e nxjerr gomarin nga balta"
  Ti mer plak ne se gjen veten tek asnji nga temat e forumit shko e hap nai teme te re si pershemull"llogje pa hesap" a nai gjo te tille.
  Po ti mduket se i pershtatesh shume asaj thenies :
  "kur ske ēa bo ,luaj derėn"
  Shnet e tmira
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 3. #43
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ore Lozaro po ti po flet per mua apo per vete? E thote mire greene shko e kap ndoj plake andej e mos fol marrina.......Duhet te dish ca gjera qe mbase si ke mesuar ne padova...tipat si puna jote mbase i nxjerrin prej b.... nga extra-extra kurse te tjereve ua hapin deren, prandaj ik e loz gogla andej e mos i trego babait arat i themi ne andej nga anet tona.............
  shnet!
  Liberté, égalité, fraternité

 4. #44
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O Ujku jo kaq agresiv
  Plako ti e di ene atė fjalėn e urtė "qentė le tė lehin,karvani shkon pėrpara.
  Pastaj ska faj ene cari se aty ku ka hy ai si shef mir ca gjėra.Ti e pe ene vetė qė nė foto si dukej as fija e flokut,aq shumė ka ra mrena.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga greendrag : 06-03-2003 mė 06:51
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 5. #45
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po me nxehu ore!!!
  Liberté, égalité, fraternité

 6. #46
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  43
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ho ho paskam humbur gozha pjese te telecomedis tone....
  Zonjusha LoZar po dashurojm edhe ne o te keqen ( tini per dashuri jo dhe aq, por me femra dhe dalim)
  OIla gren si kam kami nja nje jave qe sjemi degjuar... me fal per fotot kuhtova se ti kisha derguar ( por mos u merzit jam duke ti derguar ne keto momente) te gjitha jo vetem ate te shallit.
  te shtunen jam ne Trieste Kam shkarkuar nga Internet nje 15 kenge shqip dhe me ne fund e gjeta ate grupin qe desha( punjami ms) te gjith albumin. ciao bello fatti sentire...
  Oi se harrova lozar , ste pelqen Nicku im chi se ne fotte..
  ma tu credi di essere un zar? o una semlice comparsa di questo mondo? la risposta alle prossime puntate incazzoto possibbilmente. ciao caro
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 7. #47
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Leneni Zarin se e mori vesh gabimin !
  tani me thoni mua iher keni me ardh apo jo tek mromja me muzike shqiptare ku do jete ene Gili.
  Se kam bo gjith ate mundim mer laneta me ja mush memien pronarit qe t'bote i ulje cmimi per studentat.Pastaj do keni rast me shiju edhe ato picat e mira qe do ti hap bash me nji kto dur
  (Ja fus kot un se kur tju vi era e byrekut ska me ju ardh nermen jo per picat e mia por as per ato te "Juvenilias"
  Pidocchio,ti do vish se sbo iher,se le qe me ēave vesht me te thene kur do bohet nai gjo e tille po me duhesh te me besh nai foto me Gilin
  Me fal per te shtunen se mu desh me bo ca muhabete me pronarin e kam ardh ne shpi 5 minuta para Bushit,po ste thirrem me se ti e kishe marr rrugen per shpi !Sara per un altra volta si i thone talanet.
  Se desh harrova ,tqate dhe hallin per dashnore ai Cari.
  O Caro po ku i ke pa ti femrat me cilat del Pidocchio mer t'shplaft i mortje,pranaj flet si e ema e Zeqos ne maje te thanės!
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 8. #48
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ore greeno po kaq i fshehte paske qene mo sa nuk na e the direket po na e ven lajmerim ne forum mos na i boj me kto gjera se e ul nji cik ate emrin e mire qe ke krijuar, bej nje xhiro ketej dhe na e kthjello ket muabet se s'u morem vesh mire..............
  Liberté, égalité, fraternité

 9. #49
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ca do me tshpjegu o Ujku se me shume skam ca te te them.
  Po ne e ke ndermend per te ardhur leviz te besh nai prenotim se kan fillu me u mush tavolinat me sa kam marre vesh.
  Numrin e celit e ke tek ajo tema per organizimet ne Itali o po deshe ta jap prap une.
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 10. #50
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ok greene, capito bennisimo
  Liberté, égalité, fraternité

 11. #51
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O Ujku po e kam thene une qe je djale i zgjuar ti qerrata
  Ke te drejte qe duhet te ti bej ato lajmerimet live,po do ta kem parasysh per radhes tjeter(qe me kismet te zotit mund te jete edhe kjo e tanishmja)
  Mi boj te fala ēunave anej ka konvikti se u bo kohe qe skam qene?
  I doli pronari atij telefonit apo jo,se ne s'i ka dale akoma me takon mua ta konfiskoj meqe paska numrin tim ne rubrike
  hajt shnet e tmira
  ciao a tutti
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 12. #52
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mos u boj merak fare greene se idoli pronari tel, po ti na ke humb fare
  Liberté, égalité, fraternité

 13. #53
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Exclamation ...

  Kesaj pyetjeje (titulli i temes) me duket se i ka ardhur perseri koha...
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 14. #54
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o plako kesaj teme mbase nuk i ka ikur ndonjehere koha qe ti vij prap tani, se me sa di une jemi goxha ketu ne padova, dhe sikur nje pjese e vogel te shkruanin ketu nuk do te numeroheshin faqet.Por nganje ane tjeter mund ti kete ikur fare koha sepse duke qene kaq shume shqiptare gjithmone bashke, mundesh fare mire ti takosh mbase me lehte kafeneve sesa ne internet.
  Liberté, égalité, fraternité

 15. #55
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  auuuuu

  uku ke te drejte ti mer xhan, lum kta pronaret e kafeneve thuaj se po ju bejme xhiro te madhe
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 16. #56
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  35
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  lexoj temen ; A ka ndonje forumist nga Padova??

  Padova eshte qendra me e emadhe me stdudente ne Itali ...

  une personalisht atje nuk kam qene por kam shume shoke e shoqe qe studiojne ne universitetet e padoves...

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  31
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ju uroj te gjith forumisteve nga padova gezuar krishtlindjet dhe vitin e ri 2005 !

  LeNNoN !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 18. #58
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Gėzuar

  Gjith shqiptareve ne Padova ju uroj Gėzuar pėr shumė vjet e studentet marshin sa me shume provime ne vitin qe vjen!
  Nje pershendetje te veēante per miqte e mi!
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-01-2005
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dhe une nga pd jam, po mesa po shoh, kini ikur ju te tere tani...

 20. #60
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  43
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  gjalle jemi gjalle po jemi................
  qenke e re/ri mes nesh adidaS...
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. KUR'ANI nė gjuhėn shqipe
  Nga RaPSouL nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 115
  Postimi i Fundit: 10-03-2016, 09:27
 2. Persekutimi i intelektualve Shqiptare.
  Nga SKAI nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-04-2005, 20:57
 3. Merjemja a.s, Nėna e Isait (Jezusit)
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2005, 07:17
 4. Akoma vetėm pak matanė qafės sė bretkosės
  Nga kulla nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2004, 12:51
 5. Tė drejtat e njeriut nė Lindje dhe nė Perėndim
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-02-2004, 18:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •