Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 79
 1. #21
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  43
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ujku 80 ne te dy njohim te njejtin person ketu ne PD....
  eshte nje djal i mire dje vajtem pam nje film bashk ne NJe worner village ketu pastaj beme colazione ne corsso Milano
  é statto una bella serata....
  ciao bello...
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 2. #22
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  O ujku pėr mua e ka fjalėn pidocchio,le qė tė ka vajtur mėndja vetė se djem tė mirė si puna ime nuk ėshtė se njeh shumė ti

  Flm Pidocchio pėr komplimentin .
  Ciao a tutti
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  itali/padova
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pershendetje per te gjithe ju qe shkruani dhe per ato qe nuk shkruajne e jetojne ne Padova.
  Me ju thane ye drejten sidomos njikto ditet e fundit kam shetit neper qytete te ndryshme por asnjeri nuk me eshte duke me terheces se Padova ketu tu marre parasysh shoqerine dhe njerezit qe ke per rreth.

  ps. o greendrag aman per ping-pong mos na fol se e ke diftu vedin se sa "dragu je ne menagjimin e rraketes" Zhnet.
  Rrofte Shqipnia etnike

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e LoZar
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin me romantik te botes
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  padovani del casso magneme a tega e ciuceme a coa quando podii. Padovani????????....3/4 se zente de merda che se vergogna de riconoscer che se padovan. Edhe un kam qen ne Padova per 6 vjet derisa me ran lesht e kaptines....shyqyr qe u ktheva ne Shqipni!
  Po mire UJKU perveē lokaleve nei ritagli di tempo studion ndonjeēik? Hajt ciao padovanve!
  "...coloriamo la vita per non sprofondare nel buio"

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e LoZar
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin me romantik te botes
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shkodrani108


  ...ēa eshte 108?, numri i dhomes tek ESU? ne cilin konvikt je?
  "...coloriamo la vita per non sprofondare nel buio"

 6. #26
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o green tani s'po te shan njeri po mos ja bej kaq shume qejfin vetes.................

  o lozaro po sigurisht qe edhe mesojme plako po lokalet jane thjesht per shplodhje.............
  Liberté, égalité, fraternité

 7. #27
  zemerdragoi Maska e greendrag
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  36
  Postime
  272
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  UJku

  u kpute tu msu ti xhanem pranaj ke dhe nevoje te shlodhesh
  Boj shaka e di vet ti
  Kush jeton per te luftuar nje armik,ka interes ta lere te jetoje.
  HENA TURRAVRAP HAPESIRASH I LEH QENIT,
  QIELLIN KAPERDIJN BABEZITSHEM RE,
  SA E KRISUR KJO EPOKE E DREQIT,
  SOT AS TRUPI IM SME NXE.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e LoZar
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin me romantik te botes
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O LUPO
  "...coloriamo la vita per non sprofondare nel buio"

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e LoZar
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin me romantik te botes
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ..PO erdhe ke spriztat sot ne oren 19.30 me shoqe te lezeēme do te qeras me pi,ēa te duash dhe sa te duash.
  Hajt ta kallanisim njeēik muhabetin.
  "...coloriamo la vita per non sprofondare nel buio"

 10. #30
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  43
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking

  Postuar mė parė nga LoZar
  padovani del casso magneme a tega e ciuceme a coa quando podii. Padovani????????....3/4 se zente de merda che se vergogna de riconoscer che se padovan. Edhe un kam qen ne Padova per 6 vjet derisa me ran lesht e kaptines....shyqyr qe u ktheva ne Shqipni!
  Po mire UJKU perveē lokaleve nei ritagli di tempo studion ndonjeēik? Hajt ciao padovanve!

  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha sarą un dialetto del cazzo ma é abbastanza particollare
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 11. #31
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  43
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  non se zente de merda , ma se senteria de merda, perche che se vergogna de riconoscer che a se padovann,
  i madh je vallai qe i mban mend...
  ciao belli
  oi Greendrag eshte gozha i keq ai Virusi te shkatrron komplet ( i file DLL ) praktikisht e shikon komputerin qe nga nje ferrari kthehet ne nje Cinquecento, ( e windows ti sallutai... e ti tocca di sbarrare a binari il C:\dir) son cazzi.. ma noi siamo piu furbi .. ciao bello fatti sentire
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  itali/padova
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  LoZar 108 nuk jam te fusianto por 108 nuk eshte nummri i dhomes por eshte dicka tjeter (moasha ime).Bash qef.-P
  Rrofte Shqipnia etnike

 13. #33
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o lozaro po jo tek sprizi mo se ka vec pianeca me mire te Taverna Daneze apo tek Pub Highlander se je me rehat, pastaj bon edhe nje cik ftohte tani edhe nuk rrihet dot tek spritzii
  Liberté, égalité, fraternité

 14. #34
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o greeni po njeriu ka edhe pak nevoje per relax
  Liberté, égalité, fraternité

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  itali/padova
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  korrigjim i shkrimit me lart
  LoZar une tek Fusinato por 108 nuk eshte numri i dhomes por "mosha ime".
  -P
  Rrofte Shqipnia etnike

 16. #36
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shyqyr qe u kujtove plako........
  Liberté, égalité, fraternité

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e LoZar
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin me romantik te botes
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  SHKODRANI

  ... po te ngelin edhe pak ore jete plako...keshtu qe shfrytzo ato pak dite qe te kan ngel dhe bo qef, vari k.... shkolles. Po ke Fusinato ka gjithmone arrixhij si perhere apo u ka mush plot me albanes?

  O UJKU
  ēa thu ti qe ke spritzat ka vetem pijanec.... i di themi ne nga anet tona? : " Ku di dhija ē'o tagjija" E more vesh plako? Po s'ra shi nuk pikon lale.

  PIDOCCHIO

  ēe ke gjet ket nick kaq te shumtut? Ka ndonje ēik rremuj anej nga Venecia keto dit? Kur mbaron karnevale? Ti rrin ne Vencia cittą?... che cittą triste!!!!
  "...coloriamo la vita per non sprofondare nel buio"

 18. #38
  ecchime..... Maska e Pidocchio
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Vendndodhja
  Venezia (IT)
  Mosha
  43
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Io direi molto romantica.....
  :jSorridi alla vita la vita ti sorride....

 19. #39
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Lozaro per ca gjena edhe mbase ke te drejte po spritzi s'eshte ven per shqiptaret mo ka edhe vende me te mire ku vjen vet dhia tek kasapi..............P1, Station apo extra extra apo i ke harruar..........
  Liberté, égalité, fraternité

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e LoZar
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin me romantik te botes
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O PIDOCCHIO
  po ke ra ndonje her ne dashni ti caro qe thu qe Venecia eshte romantike? Pos s'shkove me te dashure/in nuk e kupton dot.

  O UJKU
  ..PO KUSH TE LEN TY ME U FUT KE EXTRA - EXTRA MER LAL?
  Ke P1 ka vetem plaka ne kerkim te manallit...po pse aq keq qekemi katanis qe me dal ke pjakat? Gjith ato goca t'bukura qe ka padova, ē'do atje ti? Sko ke ato kacollet e vjetra ( Athanor, tregu peshkut, pachuca, banale, Privč shato, Emme2, Aranēa mekanika ecc...) se ku ka errsin dro del ndo nje e papritur. Ke spritzat ti s'ke shonc caro!!!!!!!!!!
  "...coloriamo la vita per non sprofondare nel buio"

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. KUR'ANI nė gjuhėn shqipe
  Nga RaPSouL nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 114
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 09:29
 2. Persekutimi i intelektualve Shqiptare.
  Nga SKAI nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-04-2005, 21:57
 3. Merjemja a.s, Nėna e Isait (Jezusit)
  Nga Klevis2000 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2005, 08:17
 4. Akoma vetėm pak matanė qafės sė bretkosės
  Nga kulla nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2004, 13:51
 5. Tė drejtat e njeriut nė Lindje dhe nė Perėndim
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-02-2004, 19:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •