Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Imazhe tė animuara

  kam par disa qe kane foto te animuar. pse mua me del kjo me poshte, kur mundohem te upload/ngarkoj nje foto te animuar?

  "Nuk mund tė ngarkoni foto tė animuara."
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga davidd : 09-09-2009 mė 20:58

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  si mund ta korrigjoj titullin e temes? doja te thosha "imazhe te animuara" dhe na ka dale dryshe

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ska asnje ndonje pergjie per kete?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •