Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Anesti_55
  Antarsuar
  22-10-2005
  Postime
  2,647

  Bashkprodhimi shqiptaro-serb

  Tema kalon tek kinematografia
  Ndryshuar pr her t fundit nga Anesti_55 : 09-09-2009 m 13:19

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e teta
  Antarsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  nuk e kam par ende filmin,por jam me shum dyshime si jan paraqitur familja shqipetare ne at film ,pasi regjisor eshte serb.

  hmm,jam me plot dyshime !! (nga reklamat nuk premtohet dicka e mire)

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-05-2009
  Postime
  795
  mos dysho se shqiptari per para dhe interes ben cdo gje

 4. #4
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,753
  Citim Postuar m par nga muslimani72 Lexo Postimin
  mos dysho se shqiptari per para dhe interes ben cdo gje
  A jeni Ju Shqipetar i nderuar?Nese jo,mos u perzi ne mentalitetin e tjetrit se nuk ke njohuri,e nese Jeni Shqiptar,A u nise nga vetja Juaj???
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 5. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-05-2009
  Postime
  795
  mos te dukem arab rastesisht?

  ku jeton ti goce??

 6. #6
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,753
  Citim Postuar m par nga muslimani72 Lexo Postimin
  mos te dukem arab rastesisht?

  ku jeton ti goce??
  Jo, une vetem Ju pyeta,nuk m'u duke as Shqiptar!
  Une jame Shqiptare,jetoj atu ku linda nuk ndrrova vend as mentalitet!
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Antarsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,263
  Citim Postuar m par nga e panjohura Lexo Postimin
  Jo, une vetem Ju pyeta,nuk m'u duke as Shqiptar!
  Une jame Shqiptare,jetoj atu ku linda nuk ndrrova vend as mentalitet!
  Koha eshte e ndrrimeve te medha,prandaj mos hezito

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •