Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 103
  1. #41
    wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
    Anëtarësuar
    11-05-2004
    Vendndodhja
    Italy Torino
    Postime
    189
    Puna me e mire eshte qe Webmasteri mund te bej eshte te shikoj Emrat qe kane kohe qe nuk jan aktivizuar... dhe qe nuk kan ber asnje postim..se ketu edhe po te mos jesh i regjistruar i lexon dhe i shikon te gjitha nuk ke nevoje te regjistrohesh per te mare ose pare dicka...
    Ky ishte mendimi im !
    Jeto diten e sotme.. Sikur te jete e fundit..

  2. #42
    ØÐЮ§ ® Maska e White_Wolf
    Anëtarësuar
    12-12-2004
    Vendndodhja
    ŦǾЯÖйЂŌ ®
    Postime
    59
    Po sikur ketij Webmasterit ti interesojne dhe ata emra qe nuk aktivizohen!!??
    Kur shkon ne nje banke dhe e zeme se kerkon nje kredi,ata fillojne e te bejne pyetje per te ardhurat e shpenzimet e tua.Ti asnjehere nuk u tregon te ardhurat reale por gjithmone me shume dhe fitim maksimal.
    Keshtu dhe kjo pune,kush e di se sa ngelet numri i anetareve qe e perdorin forumin perdite,dhe pervec te mires(rrit nr e userave) nuk ka asnje gje te keqe te rrine dhe ata emra qe nuk aktivizohen se duhen si numer per sponsorat e per reklamat qe e mbajne kete forum.
    Nje komande e thjeshte eshte te fshish gjithe ata usera qe nuk hyjne ne forum per nje ose dy muaj por a i leverdis "atij" te madhit??
    A GOOD FRIEND IS LIKE A PC:Enters Your Life,Saves You In His Heart,Formats Your Problems & Never Deletes You.

  3. #43
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    09-08-2009
    Postime
    97
    Propozimi yt rrezohet, ti shpallesh armik i popullit, dhe denohesh me asfiksim.

    Asfiksimi do te kryhet me testikuj.

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anëtarësuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    Me Ka Qelluar Po Per Periudha Te Gjata Kohore...dhe Me Eshte Dashur Gjithmone Nje E Re Sepse Harroja Fjalkalimin
    "Më e mira është armike e së mirës"

  5. #45
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Këtu bëhen kërkesat pe te ndryshuar Pseudonimin apo diku tjetër?
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  6. #46
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Citim Postuar më parë nga MmEeTtIi Lexo Postimin
    Këtu bëhen kërkesat pe te ndryshuar Pseudonimin apo diku tjetër?
    Nis email tek webmaster@forumishqiptar.com
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  7. #47
    kam nja 2 nick-name te tjere po u kam haru passin me ndimoni dot ju lutem lool.

  8. #48
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Llogarit : Arddi RecoordS, Loni Ht dhe ardi ht kan Ip te njejt, mund ta perdoresh vetem njeren ose perndryshe asnjeren duke u perjashtuar. Vendos ti!
    Pse nuk merren parasysh këto fjale?
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anëtarësuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    Diqka paska me u bere po doket....
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    01-11-2009
    Postime
    160

    Po, une kam 2 Emra :-(

    Ne fakt, nuk me kishte vajtur mendja qe ishte gabim, sepse mendoja qe Mod Super Mod dhe PermbiMod vecse talleshin me ne te pafuqishmit (fshinin postimet, thjesht sepse ti thoje dicka te kundert p.sh - cka eshte shume e drejte, sepse "topi eshte i imi, pennalltine do ta gjuaj une .." thoshte ai djali i beut).
    Por tani po shoh se Ju e keni seriozisht dhe jeni shume te sinqerte ... Mire pra, une e them hapur : kam dy Emra, Traktoristi dhe Brari
    Per ti rene shkurt, do mbaj Traktoristi, duke pranuar gabimin, pranoj qe te fshini Brari

    Kur shoh se si ne kete Forum, me emer shume domethenes "Forumi Shqiptar", me Mod, SuperMod dhe ExtraMod te zgjedhur nje me nje (behet njeriu depresiv kur lexon biografine e tyre, te duket sikur eshte klonuar Kadare-ja dhe 11 prej kloneve mbikqyrin Forumin Shqiptar), pra seriozisht, shume premtues - fshihen, bashkohen, ndryshohen Postime sipas bindjeve politike - atehere them PO, me 100% siguri, Shqiperia do behet nje dite. 31 Shkurti do vonoje, por ama do vije nje dite, me siguri.

    Shpresoj, qe per te ma vertetuar Postimin dhe frymen Tuaj Demokratike, te mos ma ndryshoni Postimin - e kam shkruar per qorrat si puna ime ...

    p.s per mos te permendur ketu, deri ne dhenien te treteve te adresave te antareve mbi baze miqesie nga Mod dhe SuperExtraMod, cka vetekuptohet nuk eshte ndonje problem i madh per ne Shqiptaret ...

  11. #51
    ... por per mendimin tim seshte problem nese regjistrohen me shum se 1 herë.Te njeri nick e gjejn veten me mir te disa tema kurse te tjetri per tema nga me te ndryshme.vetem i lus te mos e keqperdorin ketë...

  12. #52
    hahahaha traktorisi do te perjashtoj BRARON
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  13. #53
    Pse nuk me pergjigjet webmasteri pas kerkeses qe i bera per shkrirjen e nickut qe kam pasur me kete qe kam tani ?
    Revolution 1848

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
    Anëtarësuar
    02-11-2009
    Postime
    1,658
    Pa_dorëza2 me ket nik jam qe nga regjistrimi ne ket forum e deri me sod nuk jam njeri me dy fetyra !!!!!!!
    S’çarmatosem sa t’jetë jeta!

  15. #55
    ♥ Kitty Loves Bubi ♥ Maska e Viola.V
    Anëtarësuar
    22-05-2010
    Vendndodhja
    CANADA
    Postime
    990
    Citim Postuar më parë nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Pa_dorëza2 Mund te perdoresh dhe dy pale pantallona, por kjo nuk do te thote qe ke dy pal b.y.th.e
    Aman more aman ! Nga i gjeni keto shprehje kaq te bukura ?!
    Kam mese nje vit ne kete Forum dhe po e mesoj shqipen nga e para...ahaha.
    Kam 20 vjet plot qe nuk flas ose te kem kontakt ne shqip . Me eshte bere shqipja corbe .

    U kenaqa ne kete Forum! Me gjithe shpirt e them .

    ps: EuroStar pse nuk e ndryshon emrin ne Toronto Star ose Vancouver Star ?
    $ $ ¥ ... ♥♫ - ♥♫

  16. #56
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Ka shume anetar qe i perdorin jo dy, por edhe nga 4-5 emra te ndryshem.
    Ndoshta i keni verejt disa anetar qe nga fillimi e kane profilin bombe ...me avater, me vendndodhje, me firme, me moto....dijne te postojne video, foto, linqe etj etj...qe ne fillim.

    Mua per keto m'u nevojiten disa muaj

    E madhja eshte kur e fillojne prezantimin me 'qenka forum i mire, me kane folur per kete forum, shpresoj se do te kaloj mire....blla blla blla...

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anëtarësuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776
    une e kam nje nik ketu edhe ku do jemi ne cilin do forum ...se jam vetvetja se shoh te arsyeshme te provokoje me nika tjere se ka shume qe e bejne kete.....ate qe kam e bej edhe me kete e them e shpreh ....

  18. #58
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-05-2009
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    2,914
    Une kom vetem nji emer ..pak mu ka vjetru por do e mbaj duke e renovuar herpashere.
    E kisha me heret nji por ma mashtroj Albo,, se e kisha plan qe te martohesha ne nji tem me te e te na uronin gjith forumistet.

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar më parë nga illyrian rex Lexo Postimin
    Ka shume anetar qe i perdorin jo dy, por edhe nga 4-5 emra te ndryshem.
    Ndoshta i keni verejt disa anetar qe nga fillimi e kane profilin bombe :...me avater, me vendndodhje, me firme, me moto....dijne te postojne video, foto, linqe etj etj...qe ne fillim.

    Mua per keto m'u nevojiten disa muaj

    E madhja eshte kur e fillojne prezantimin me 'qenka forum i mire, me kane folur per kete forum, shpresoj se do te kaloj mire....blla blla blla...
    Fakti se dine te perdorin opsionet nuk do te thote qe kane me shume se nje profile, por qe kane eksperience nga forumet e tjera mbase. Dhe ti besoj se po te regjistrohesh ne forum tjeter e ke me te lehte te kuptosh per cfare sherben ky opsion apo ai tjetri edhe pse mund te kete tjeter design.
    Nuk kam asgje me ndryshimin e nickut. Fundja ky nick s'me perfaqeson mua dhe do ishte mire te kisha mundesi ta ndryshoja sa me shpesh qe mos me dukej si emri im i vertet.
    Ndryshuar për herë të fundit nga mia@ : 02-10-2011 më 08:48
    Feelings change - memories don't.

  20. #60

    Për: Anëtarët që kanë regjistruar dy ose më shume emra.

    Besoj se eshte shtuar shume ky problem muajin e fundit madje po behet qesharak debati duke folur me njerez qe duket qarte se kane vite ne forum po kan hapour profile per te thene vetes bravo ke te drejte. Personalisht i kam injoruar shume nga ata anetaret e rinj te ketij muaji qe bejn direkt nga 20 komente ne dite. Mbase kam injoruar dhe ndonje qe eshte tamam, por besoj se veshtire ti mbajen te gjitha profilet aktive ata qe kane nga 4 e nga 5. Te shohim pas disa muajsh.

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •