Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 103
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,561
  Postimet n Bllog
  3

  Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Te gjithe ata antare qe kane rregjistruar dy ose me shume emra, duhet te publikojne me poshte ne kete teme emrat e tyre te regjistruar, ose nese duan te ngelen anonime duhet te dergojne nje mesazh privat mua. Renditni me poshte ose ne mesazh te gjitha emrat e rregjistruar dhe llogaria qe deshironi te mbani ne forum qe sot e tutje.

  Sic e dini, ne forum lejohet vetem 1 emer i rregjistruar, pra nje identitet dhe ne te gjitha ato raste kur antare te vecante kapen duke perdorur dy ose me shume emra te tjere, kjo perben arsye te mjaftueshme per perjashtimin tuaj nga forumi. Qellimi yne eshte qe te krijojme nje komunitet shqiptar serioz ku secili prej jush ka nje identitet, nje emer te regjistruar me te cilin njihet nga gjithe antaret.

  Kjo fushate qe ne po ndermarim ka per qellim shkrirjen e ketyre llogarive ne nje llogari qe do te beje te mundur renditjen e te gjitha mesazheve te bera me emra te ndryshem ne forum nen nje emer e nen nje llogari.

  Alternativa per ata qe zgjedhin te vazhdojne te abuzojne ne kete menyre eshte perjashtimi permanent jo vetem nga forumi, por nga mbare komuniteti Albasoul.

  Albo
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 3. #2
  Ideja eshte e mire, si ide (packa me vonese) por ama prape nuk duket qe i keni hyre kesaj pune me themel, biles edhe kerkesa qe behet ne kete teme, behet sikur sa per te lare gojen. Dy muaj qe eshte hapur tema dhe asnjeri nuk ka shkruar...Cfare tregon kjo? Seriozisht prisni se do vijne e te tregojne vete ato antare qe per nje arsye apo tjeter (kryesorja per te tall tajaren) jane rregjistruar me shume emra? Nese seriozisht doni te pastroni forumin nga mijerat (e theksoj) mijerat e emrave qe egzistojne thjeshte si nje lekure e dyte, trete apo dhjete per shume antare, atehere duhet ti futeni mire ketij muhabeti, gje qe me mire sec dini ju si staf, ju besoj se do dija unel.

  Ne MP do t'ju dergoj nja 5 te mite, qe kane qene hap per arsye qe dihen (jane perdorur ndoshta vetem nje here secili)

  Hajt pune e mbare e suksese...

 4. Anetart m posht kan falenderuar DeuS pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 5. #3
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Tema ka dy vjet qe eshte hapur : ) Dhe shume veta (me mp gjithashtu), madje me shume sec mund te mendosh kane derguar kerkese per bashkime pseudonimesh.

  Pergjigjet jane fshire per tu dhene mundesi te tjereve te lexojne kerkesen qe behet ne fillim te temes dhe jo te merren me pergjigjet qe ka marre tema.

  ...atehere duhet ti futeni mire ketij muhabeti,...
  Forumi gjithashtu na lajmeron per gjithe pseudonimet qe hyjne nga i njejti kompjuter (nuk behet fjale ketu vetem per ata qe hyjne nga e njejta IP), por ketu nuk mund ti bashkojme pseudonimet pa ndjekur shkrimet e vizitoreve se ka raste qe nje prind dhe nje femije hyjne nga i njejti kompjuter.

  Pershendetje

 6. Anetart m posht kan falenderuar Fiori pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 7. #4
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  43
  Postime
  1,946
  Citim Postuar m par nga Fiori
  T
  Forumi gjithashtu na lajmeron per gjithe pseudonimet qe hyjne nga i njejti kompjuter


  Doja te shtoja dicka
  vertet forumi ju lajmeron kur dikush regjistron mbi 2 ose tre nick
  por thjesht nuk eshte e then qe te jet i njejt person
  psh ne sallen time ip e imja eshte shume e hap ALBTELEKOM dhe un mund te regjistroj nje nick tim ktu ke pc imja kryesore, dhe mund te vij nje klient/e dhe te kerkoj qe un ta regjistroj ne kte forum, sepse e kam bere shume here qe kam antaresu antare ktu dhe kur juve ju jep sinjal qe nga ky pc jan fut dy emra i bie qe te mari ban ??

  flm
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 8. Anetart m posht kan falenderuar EDUARDI pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 9. #5
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Bota e Jona, sic e shpjegova dhe me lart, kete informacion te marre nga forumi jo gjithmone e perdorim per arsyen se :

  ...ketu nuk mund ti bashkojme pseudonimet pa ndjekur shkrimet e vizitoreve se ka raste qe nje prind dhe nje femije hyjne nga i njejti kompjuter...
  Dhe sigurisht nje nga arsyet eshte dhe ajo qe ke permendur ti. Ndaj dhe tema si kjo ku po shkruajme bashke, egzistojne. Me shpresen se te gjithe vizitoret do kene me pak personalitete dhe me shume karakter.


  Pershendetje

 10. Anetart m posht kan falenderuar Fiori pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 11. #6
  Po une nga t'ju lajmeroj per nick-et e mia, kur ska MP.

 12. Anetart m posht kan falenderuar ArberXYZ pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 13. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,561
  Postimet n Bllog
  3
  Citim Postuar m par nga SerialN
  Po une nga t'ju lajmeroj per nick-et e mia, kur ska MP.
  Nis email tek webmaster@forumishqiptar.com ose mbush formularin "Na Kontaktoni" ne fund te forumit.

  Albo

 14. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 15. #8
  Ю Maska e White_Wolf
  Antarsuar
  12-12-2004
  Vendndodhja
  ŦǾЯйЂŌ
  Postime
  59
  Po ne nje familje qe futen dy ose me shume persona nga i njejti Pc si i behet?
  A GOOD FRIEND IS LIKE A PC:Enters Your Life,Saves You In His Heart,Formats Your Problems & Never Deletes You.

 16. Anetart m posht kan falenderuar White_Wolf pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 17. #9
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,561
  Postimet n Bllog
  3
  Citim Postuar m par nga White_Wolf
  Po ne nje familje qe futen dy ose me shume persona nga i njejti Pc si i behet?
  Nis email tek webmaster@forumishqiptar.com dhe rendit emrat e personave qe hyjne nga i njejti kompjuter.

  Albo

 18. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 19. #10
  Ineda Maska e Ina_19
  Antarsuar
  06-10-2005
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  33
  Postime
  68
  Albo... nga ip ime ne kete forum eshte regjistruar dhe vellai im para nje viti..ose me mire e regjistrova une por nuk me kujtohet saktesisht emri ..por mendoj se Alb_vizioni dicka e tille por sjam e sigurte...ndersa paswordi as qe behet fjale te me kujtohet..Ai se ka perdorur asnjehere ate ketu tek forumi...keshtu qe cfare te them tjeter....Bye dhe respekte nga Ineda...
  Gjithcka e bej per vete...

 20. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Albo Kemi nje problem ketu ne sall, Kur registrohen personat ne forum
  smundin te bejn menje her postime sa po registrohen. Sedi ps endodh ky problem ? Dalin te gjitha temat e mbyllura .
  Ju flm per mirkuptimin
  #VamosArgentina

 21. Anetart m posht kan falenderuar no name pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 22. #12
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Citim Postuar m par nga thekthi
  GjIlAnAsI_cSi Kemi nje problem ketu ne sall, Kur registrohen personat ne forum
  smundin te bejn menje her postime sa po registrohen. Sedi ps endodh ky problem ? Dalin te gjitha temat e mbyllura .
  Ju flm per mirkuptimin
  E vertet eshte qe dalinn mbase duhet vepru kshtu.

  Pasi te beheni regjistrimin ketu ne forum dhe te pranoni rregullat e forumit.. jepeni te dhenat e tuaja personale qe i kerkon forumi.. dhe mbas asaj mbaroni regjistrimin dhe filloni te identifikoheni.. por forumi nuk ju njeh qe ju mund te postoni mbase per arsye sigurie ndodhet edhe nje email i ri i forumit shqiptar ne email tuaj qe keni dhene gjat regjistrimit..

  Pra..

  Gjat regjistrimit duhet te jepeni email te sakt.. ( email personal tuajin ) qe kur te mbaron regjistrimi ju vjen nje email nga posta.forumishqiptar.com dhe ju duhet ta aktivizoni at acount qe e hap ketu tek forumi.. Te vjen je links.. dhe ju klikoni mbi dhe.. dheeee mbaroi ky filem.. u regjistuat dheee filloni te shkruani 24/7 me sdo ju dal te bllokuar..

  Gjith te mirat
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 23. Anetart m posht kan falenderuar Nice_Boy pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 24. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241

  Thumbs up

  Citim Postuar m par nga GjIlAnAsI_cSi
  E vertet eshte qe dalinn mbase duhet vepru kshtu.

  Pasi te beheni regjistrimin ketu ne forum dhe te pranoni rregullat e forumit.. jepeni te dhenat e tuaja personale qe i kerkon forumi.. dhe mbas asaj mbaroni regjistrimin dhe filloni te identifikoheni.. por forumi nuk ju njeh qe ju mund te postoni mbase per arsye sigurie ndodhet edhe nje email i ri i forumit shqiptar ne email tuaj qe keni dhene gjat regjistrimit..

  Pra..

  Gjat regjistrimit duhet te jepeni email te sakt.. ( email personal tuajin ) qe kur te mbaron regjistrimi ju vjen nje email nga posta.forumishqiptar.com dhe ju duhet ta aktivizoni at acount qe e hap ketu tek forumi.. Te vjen je links.. dhe ju klikoni mbi dhe.. dheeee mbaroi ky filem.. u regjistuat dheee filloni te shkruani 24/7 me sdo ju dal te bllokuar..

  Gjith te mirat
  Antaret qe jan registruar kan dhen emailin e tyre personal por ndonjerit i ka ardhur nje mesazh ne email dikujt jo, Atyre qe su ka ardhur nuk mundin te aktivizojn acountin sedi pse ndodhin keto probleme qe nuk vin ne email ato linke.
  #VamosArgentina

 25. Anetart m posht kan falenderuar no name pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 26. #14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,463
  Une kam edhe 2 nick tjere te regjistruar do i dergojne email ose me formular.

 27. Anetart m posht kan falenderuar RaPSouL pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 28. #15
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,463
  e kam NIckun Porojlia edhe dua te bashkoj me kte nick qe kam..Nese mundet.
  Sui generis

 29. Anetart m posht kan falenderuar RaPSouL pr postimin:

  xheni. (09-06-2015)

 30. #16
  I kom do, ama i kom harru, qato e kom qel kete t'fundit.

 31. #17
  ej shume dikutime jan ebere ketu por une dhe shume te tjere qe futemi nga salla interneti qe skemi nje ip tonin si tia bejme prsh nga salla ku futem une futen edhe shume antare te tjere dhe kete e kam te sigurte se dis aprej tyre i njoh ateher i bie qe egzistojn mundesia qe te ngaterohemi ?
  [qe une shfaqem me shume emra sikur jam une i njejti person me shume emra]
  Ere mire mire

 32. #18
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,463
  Une kam ket problem qe fotot e bashkangjitura i nxjer keshtu.
  Sui generis

 33. #19
  O people rregjistrova nje mikun tim me emrin blonii a blooni nuk e mbaj mend mire ai e di.E rregjistrova erdhi e-maaili e aktivizova.Pastaj Hic nuk shkruante dot sepse te tera temat dilnin te mbyllyra..Booo ca i behet.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 34. #20
  Ho me o drejtuesit e fsh ca u be me ket kerkesen time ktu lart...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •