Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 103
 1. #81
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Ti po kerkon te dish shume tani

 2. #82
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  mos thuj qe ke te te gjithe pacienteve te spitalit 5, duke fillu nga wordlesi

  T kam thn nj her mos u kruaj me mua dhe as mos m prmnd fare. Ky sht paralajmrimi i fundit. Ndrro nick tani dhe futju puns t m ash tra.pin Legen
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 3. #83
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Paska dal dhe nje 01029450803 sot qe i paska ber direkt 50 komente

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  Paska dal dhe nje 01029450803 sot qe i paska ber direkt 50 komente
  Pse me citon?, mos po thua gje qe une kam nofke tjeter? Ku i ke faktet?

  Shpifarak!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Do Not Tread On : 14-08-2014 m 08:28

 5. #85
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga 01029450803 Lexo Postimin
  Pse me citon?, mos po thua gje qe une kam nofke tjeter? Ku i ke faktet?

  Shpifarak!
  Fakti qe erdhe ketu me vrap, e tregon shume qarte. Megjithate nuk besoj se jemi ne gjyq, qe te sjell fakte. Une mendoj se je me shume emra ne forum dhe po te fus te lista injorimit. mbase jam gabim. Gjithesesi, pershendetje dhe diskutim te mbare.

 6. #86
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  Fakti qe erdhe ketu me vrap, e tregon shume qarte. Megjithate nuk besoj se jemi ne gjyq, qe te sjell fakte. Une mendoj se je me shume emra ne forum dhe po te fus te lista injorimit. mbase jam gabim. Gjithesesi, pershendetje dhe diskutim te mbare.
  Je gabim dhe shume gabim. Dhe mendohu mire heres tjeter para se te cenosh dinjtetin e nje personi. Ketu jemi me pseudonime por ne jeten e perditshme shpifjen nuk ta duron kush dhe te pret nje denoncim...
  Besoj e ke parasysh se si funksionojne gjerat mes te rriturve?

  Dhe jo, nuk erdha me vrap. Ishe ti qe ma permende mua. me vrap dhe pastaj, si provokator!! Sa per saktesim..
  Po shikoj neper forum se qenke ankuar edhe per anetare te tjere te rinj, nga se vuan? ca frike ke nga anetaret e rinj? Une personalisht, qe me ke permendur, po te ha gje buken?

 7. #87
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  Paska dal dhe nje 01029450803 sot qe i paska ber direkt 50 komente
  Se di kush qe ai qe i mesoje Eurostar1 me perdor vpn dhe proxy lol

 8. #88
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga 01029450803 Lexo Postimin
  Je gabim dhe shume gabim. Dhe mendohu mire heres tjeter para se te cenosh dinjtetin e nje personi. Ketu jemi me pseudonime por ne jeten e perditshme shpifjen nuk ta duron kush dhe te pret nje denoncim...
  Besoj e ke parasysh se si funksionojne gjerat mes te rriturve?

  Dhe jo, nuk erdha me vrap. Ishe ti qe ma permende mua. me vrap dhe pastaj, si provokator!! Sa per saktesim..
  Po shikoj neper forum se qenke ankuar edhe per anetare te tjere te rinj, nga se vuan? ca frike ke nga anetaret e rinj? Une personalisht, qe me ke permendur, po te ha gje buken?
  Po u bere gaz i botes o Eurostar1, po mbaje mer burr veten se nuk ben burri kshu, po te ishe ndonje mosh adoloshenti edhe te falej por ty jo.

 9. #89
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Ta lexova komentin meqe te paskan cituar. Une thjesht injoroj anetaret qe nuk me duken serioz dhe qe me per mua eshtee sigurte qe jane persona me shume llogari. Se te injoroj une ty apo te tjere, nuk te gjen gje as ty e as ata te tjeret. Ka mijera anetare te tjere ketu me te cilet mund te diskutoni.

  Sa per shpifjen me hidh ne gjyq. Takohemi atje.

 10. #90
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  Sa per shpifjen me hidh ne gjyq. Takohemi atje.
  Lere mo gjyqin.. po ti me citove dhe une tu pergjigja. Je nje shpifes sepse nuk me njeh fare... kaq. Blloko ke te duash, zgjedhja jote. Apo ua tregon te tjereve sepse ndihesh vetem dhe kerkon pak muhabet? Sidodi ceshtjet e tua...
  Mua, per respekt te ndersjellte them, mos me cito kot... pa fakte apo argument.

 11. #91
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Ajo qe me ben pershtypje me anetaret e rinj qe jane regjistruar kohet e fundit eshte fakti qe hyjne direkt ne politik dhe mundesisht jane simpatizsnt te pd-se. Me pare anetaret e rinj futeshin me shume te temat shoqerore ku njiheshin me mire dhe arrinin te komunikonin paqesisht me anetaret. Tani s'po arrijme as ti fiksojme. Nje me duken te gjithe. Vetem nicku u ndryshon.
  Feelings change - memories don't.

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Epo duket se jane njerez te informuar dhe te shqetesuar per fatet e vendit z Miu@.

 13. #93
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  ajo qe ve re une, dhe kjo ndodh ne qdo forum eshte se antare te vjeter duan te ruajne pushtetin ne forum... prandaj sulmojne antaret e rinj sepse nuk kane argumenta...
  tip loje force... e zbatojne te gjithe. kur shikojne se u rreshket toka nen kembe, pra "pushteti" qe mendojn se kan ne forum behen agresiv duke sulmuar gjakun e ri qi i shtohet forumit...

  forumi duket se eshte plak dhe ka nevoj per gjak te ri... gjakun e vjeter le ta pin minjte!

 14. #94
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Po patjeter Zonja 11-shifrore. lol
  Feelings change - memories don't.

 15. #95
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 16. #96
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Albo je i sigurt qe cavaliero eshte barat ? se kuptoj si merni guximin dhe abuzoni me llogarit e antarve. Turp tju vi

  Dhe me sa po kuptoje ti e paske futur vete Eurostar1 per te mbatur forumin gjalle me kolonet e tije.

  Me te vertet qenke per te ardhur keq.

  Me perjashto tani se skam kohe per te humbur me ty.

 17. #97
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  U futen dhe nja 3 te tjer sot

  Dhe cudi te kjo tema kan filluar vijn direkt

 18. #98
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  U futen dhe nja 3 te tjer sot

  Dhe cudi te kjo tema kan filluar vijn direkt
  po po ti citosh ti o qyfyre, pse mos te vijne...
  ajo qe nuk marr vesh une eshte se pse e kane te gjithe me kete eurostar1? ca ka bere ky, seriozisht??
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 19. #99
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  I urojme mireseardhjen 2 cloneve te reja per sot, Sol Nocturnus dhe the Tank.

  Qyfyre duket fare mire qe forumi eshte drejt fundit, dhe menyra per ta mbajtur gjalle jan clonet qe fute eurostar1 me urdher te Albos.

  Dhe mos u habit kur te perjashtohesh nga Eurostar1 o Qyfyre, ti dhe une jemi ne shenjester hahahah

 20. #100
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  kush eshte ky eurostar1 mo? apo nuk ua mban ta thoni, ca ka bo ky?
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •