Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 103
 1. #61
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Qyfyre per kete problem po diskutoja ne kete teme http://www.forumishqiptar.com/thread...umin?p=3756086

  Nuk e kuptoje pse nuk marin masa.

 2. #62
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Keto nofka jan te Eurostar1

  G@briel , Do Not Tread On, Wordless, Pinxhuku,Qamil Alistafaj .

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Cavaliero Lexo Postimin
  Keto nofka jan te Eurostar1
  G@briel , Do Not Tread On, Wordless, Pinxhuku,Qamil Alistafaj .
  Se me bere kurioz. Ti, qe je rregjistruar vetem para pothuaj 2 javesh, si e njeh kete Eurostarin? (Une nuk e kam pare gje rrotull keto kohe).
  Ndryshuar pr her t fundit nga Do Not Tread On : 13-08-2014 m 11:41
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Cavaliero Lexo Postimin
  Keto nofka jan te Eurostar1

  G@briel , Do Not Tread On, Wordless, Pinxhuku,Qamil Alistafaj .
  Kaq mire ke arrit t'i njohesh anetaret me dy jave sa ke arrit ti zbulosh dhe nofkat e meparshme? lol
  Feelings change - memories don't.

 5. #65
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Eurostar1 eshte i famshem, ska len forum shqiptar pa u regjistruar ndaj dhe dallohet me njehere, e forta eshte se e gjeta dhe te forumi Ateist. Shijaksi qe ishte musliman u be katolik dhe se fundmi Ateist, pak histori mallengjyse apo jo ? lol

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Antarsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime n 61 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Cavaliero Lexo Postimin
  Eurostar1 eshte i famshem, ska len forum shqiptar pa u regjistruar ndaj dhe dallohet me njehere, e forta eshte se e gjeta dhe te forumi Ateist. Shijaksi qe ishte musliman u be katolik dhe se fundmi Ateist, pak histori mallengjyse apo jo ? lol
  Do jete ose psikopat si puna jote, ose do jesh duke ngaterruar person. Gjithsesi, ti psikopat mbetesh...
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 7. #67
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Ule vrullin ti djale se ke marre kot. Mjaft ofendove cdo antar qe mendon ndryshe nga ty. Modero gjuhen se sje ne pyll ketu.

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e G@briel
  Antarsuar
  12-08-2014
  Postime
  15
  Faleminderit
  3
  3 falenderime n 2 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Cavaliero Lexo Postimin
  Keto nofka jan te Eurostar1
  G@briel , Do Not Tread On, Wordless, Pinxhuku,Qamil Alistafaj .
  Zoteri, une dje u regjistrova ketu, dhe nuk po kuptoj fare se perse permendet personi im ne kete menyre bajate, nga keta persona bajat si puna juaj?
  Nese i njihni keta qe keni permendur apo keni konfidenca me ta, bejini bisedimet ne privat.

  fare borxhi ju kam une qe me permendet emri ne publik ne kete fare feje?
  Perse lejohet nje gje e tille?

 9. #69
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Cavaliero Lexo Postimin
  Keto nofka jan te Eurostar1

  G@briel , Do Not Tread On, Wordless, Pinxhuku,Qamil Alistafaj .
  Nuk mund te them se te kujt jane, por shpesh duket menjehere kur eshte nje anetar i vjeter me emer te ri

 10. #70
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Cavaliero Lexo Postimin
  Qyfyre per kete problem po diskutoja ne kete teme http://www.forumishqiptar.com/thread...umin?p=3756086

  Nuk e kuptoje pse nuk marin masa.
  Edhe un t'u prgjigja te ajo tem !

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Pse ma mbani n goj ... emrin ju skizofrena ?!!

  T jem un si Albo, kta q regjistrohen pas 2014 i kaloj n kontroll IP se e degjeneruat forumin fare !!

  Cavaliero , kur t bie n nivel t atyre tipave q ke prmndur (prfshi ktu edhe surratin tnd me purra ) i fus nj plumb vetes

  Do Not Tread On sapo e drgova nj not proteste pr ofendimet e tua q i'u bn vazhdimisht antarve.

  p.s

  Cavaliero , t gjitha ato nick q ke prmndur, nga mnyra e shkrimit dhe sjellja e tyre ( edhe pse fillimisht sillen mir, por nuk zgjat shum se njeriu do ta nxjerr pa-tjetr karakterin e tij t mir ose karagjoz ) mua m ngjajn me skizofrenin SystemA

  Gabuar qofsha !
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 11. #71
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  worldess ka ne forum qe ne 2002. Po e ka mbajtur aq gjate eurostari halla i qofte besoj se del ai i humburi ketu, jo neve qe po na genjen

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Citim Postuar m par nga Qyfyre Lexo Postimin
  worldess ka ne forum qe ne 2002. Po e ka mbajtur aq gjate eurostari halla i qofte besoj se del ai i humburi ketu, jo neve qe po na genjen
  Vetem Pinku i ka zbulu nja 10 nicka ktij

  eshte kloni i Systemes, ktej.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #73
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Nuk e kuptova kt Qyfyre ?!!
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 14. #74
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  S'jam marre me kush ka 2 a 3 emra. Po shof qe je i regjistruar qe ne 2002 me 2300 postime wordless. Prandaj thashe qe se besoj te jesh me me shuem se nje emer ne forum. Do shum pune ta mbash gjall 12 vjet.

  Po na e ke hedhur hallall. E meriton se ke bere gjithe kete pune.

  Me shume e kam problemin me emrat e rinj qe po na futen keto ditet e fundit. Shumicen i kam bllokuar per vete.

 15. #75
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Ore po ju fliskeni seriozisht ?!! Po 'i kini kto idiotsira me akuza jo na e hodhe e jo ta hodha ?!!! Ktu sikur po mer "Latn" pr racione plus Ata q regjistrojn mbi dy emra jan kalamaj q duan t kalojn kohn me shkara e ngacmime. Nuk kam mosh pr kto gjra un. I hodha nj sy profilit t ati "eurostarit" pr t cilin akuzohet gjysma e forumit N fakt un e kam lexuar disa her por kurr nuk kam replikuar me t. Por ajo q nuk ngjan mes meje edhe atij sht se un jam nga nj vnd i cili shquhet pr kultur dhe urtsi, ndrsa ai sht nga nj katund i Shqipris i cili shquhet pr prodhimin e ordinerve drogaxhinj e kriminel, pr t mos shtuar dhe prostitutat.

  Fakti q un shkruaj kaq pak n kaq vite, m bn edhe m pak t njohur te ju. Periudha q ndodhem dhe q po shkruaj do dit sht pr shkak t papunsis q qeveria e rilindjes solli me ardhjen n pushtet :P
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 16. #76
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Une per vete ste akuzova. Dhe s'para e kam pas shume problem pune e shume emrave per nej person me pare, se dhe nese ka ndodhur kane qen raste te rradha. Po tani po behet me shumice

 17. #77
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Te gjithe per nje, nje per te gjithe

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  broken,

  se mos ke edhe nickun e rexhit ti...

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #79
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Pse vetem Rexhit? Yhyyy po sekret

 20. #80
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  mos thuj qe ke te te gjithe pacienteve te spitalit 5, duke fillu nga wordlesi

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •