Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 103
 1. #41
  wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
  Antarsuar
  11-05-2004
  Vendndodhja
  Italy Torino
  Mosha
  36
  Postime
  190
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Puna me e mire eshte qe Webmasteri mund te bej eshte te shikoj Emrat qe kane kohe qe nuk jan aktivizuar... dhe qe nuk kan ber asnje postim..se ketu edhe po te mos jesh i regjistruar i lexon dhe i shikon te gjitha nuk ke nevoje te regjistrohesh per te mare ose pare dicka...
  Ky ishte mendimi im !
  Jeto diten e sotme.. Sikur te jete e fundit..

 2. #42
  Ю Maska e White_Wolf
  Antarsuar
  12-12-2004
  Vendndodhja
  ŦǾЯйЂŌ
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po sikur ketij Webmasterit ti interesojne dhe ata emra qe nuk aktivizohen!!??
  Kur shkon ne nje banke dhe e zeme se kerkon nje kredi,ata fillojne e te bejne pyetje per te ardhurat e shpenzimet e tua.Ti asnjehere nuk u tregon te ardhurat reale por gjithmone me shume dhe fitim maksimal.
  Keshtu dhe kjo pune,kush e di se sa ngelet numri i anetareve qe e perdorin forumin perdite,dhe pervec te mires(rrit nr e userave) nuk ka asnje gje te keqe te rrine dhe ata emra qe nuk aktivizohen se duhen si numer per sponsorat e per reklamat qe e mbajne kete forum.
  Nje komande e thjeshte eshte te fshish gjithe ata usera qe nuk hyjne ne forum per nje ose dy muaj por a i leverdis "atij" te madhit??
  A GOOD FRIEND IS LIKE A PC:Enters Your Life,Saves You In His Heart,Formats Your Problems & Never Deletes You.

 3. #43
  Perjashtuar
  Antarsuar
  09-08-2009
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Propozimi yt rrezohet, ti shpallesh armik i popullit, dhe denohesh me asfiksim.

  Asfiksimi do te kryhet me testikuj.

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime
  Me Ka Qelluar Po Per Periudha Te Gjata Kohore...dhe Me Eshte Dashur Gjithmone Nje E Re Sepse Harroja Fjalkalimin
  "M e mira sht armike e s mirs"

 5. #45
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Ktu bhen krkesat pe te ndryshuar Pseudonimin apo diku tjetr?
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 6. #46
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga MmEeTtIi Lexo Postimin
  Ktu bhen krkesat pe te ndryshuar Pseudonimin apo diku tjetr?
  Nis email tek webmaster@forumishqiptar.com
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 7. #47
  ... Maska e Arben-30
  Antarsuar
  29-08-2008
  Postime
  745
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kam nja 2 nick-name te tjere po u kam haru passin me ndimoni dot ju lutem lool.

 8. #48
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Llogarit : Arddi RecoordS, Loni Ht dhe ardi ht kan Ip te njejt, mund ta perdoresh vetem njeren ose perndryshe asnjeren duke u perjashtuar. Vendos ti!
  Pse nuk merren parasysh kto fjale?
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Bardhi
  Antarsuar
  06-09-2002
  Mosha
  36
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Diqka paska me u bere po doket....
  JU NJE HAP - PUNA DY...

 10. #50
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-11-2009
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Po, une kam 2 Emra :-(

  Ne fakt, nuk me kishte vajtur mendja qe ishte gabim, sepse mendoja qe Mod Super Mod dhe PermbiMod vecse talleshin me ne te pafuqishmit (fshinin postimet, thjesht sepse ti thoje dicka te kundert p.sh - cka eshte shume e drejte, sepse "topi eshte i imi, pennalltine do ta gjuaj une .." thoshte ai djali i beut).
  Por tani po shoh se Ju e keni seriozisht dhe jeni shume te sinqerte ... Mire pra, une e them hapur : kam dy Emra, Traktoristi dhe Brari
  Per ti rene shkurt, do mbaj Traktoristi, duke pranuar gabimin, pranoj qe te fshini Brari

  Kur shoh se si ne kete Forum, me emer shume domethenes "Forumi Shqiptar", me Mod, SuperMod dhe ExtraMod te zgjedhur nje me nje (behet njeriu depresiv kur lexon biografine e tyre, te duket sikur eshte klonuar Kadare-ja dhe 11 prej kloneve mbikqyrin Forumin Shqiptar), pra seriozisht, shume premtues - fshihen, bashkohen, ndryshohen Postime sipas bindjeve politike - atehere them PO, me 100% siguri, Shqiperia do behet nje dite. 31 Shkurti do vonoje, por ama do vije nje dite, me siguri.

  Shpresoj, qe per te ma vertetuar Postimin dhe frymen Tuaj Demokratike, te mos ma ndryshoni Postimin - e kam shkruar per qorrat si puna ime ...

  p.s per mos te permendur ketu, deri ne dhenien te treteve te adresave te antareve mbi baze miqesie nga Mod dhe SuperExtraMod, cka vetekuptohet nuk eshte ndonje problem i madh per ne Shqiptaret ...

 11. #51
  nita Maska e dionisssa
  Antarsuar
  15-01-2011
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ... por per mendimin tim seshte problem nese regjistrohen me shum se 1 her.Te njeri nick e gjejn veten me mir te disa tema kurse te tjetri per tema nga me te ndryshme.vetem i lus te mos e keqperdorin ket...

 12. #52
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  hahahaha traktorisi do te perjashtoj BRARON

 13. #53
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  Pse nuk me pergjigjet webmasteri pas kerkeses qe i bera per shkrirjen e nickut qe kam pasur me kete qe kam tani ?

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Antarsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 8 postime
  Pa_dorza2 me ket nik jam qe nga regjistrimi ne ket forum e deri me sod nuk jam njeri me dy fetyra !!!!!!!
  Sarmatosem sa tjet jeta!

 15. #55
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  1,010
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Pa_dorza2 Mund te perdoresh dhe dy pale pantallona, por kjo nuk do te thote qe ke dy pal b.y.th.e
  Aman more aman ! Nga i gjeni keto shprehje kaq te bukura ?!
  Kam mese nje vit ne kete Forum dhe po e mesoj shqipen nga e para...ahaha.
  Kam 20 vjet plot qe nuk flas ose te kem kontakt ne shqip . Me eshte bere shqipja corbe .

  U kenaqa ne kete Forum! Me gjithe shpirt e them .

  ps: EuroStar pse nuk e ndryshon emrin ne Toronto Star ose Vancouver Star ?

 16. #56
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime n 9 postime
  Ka shume anetar qe i perdorin jo dy, por edhe nga 4-5 emra te ndryshem.
  Ndoshta i keni verejt disa anetar qe nga fillimi e kane profilin bombe ...me avater, me vendndodhje, me firme, me moto....dijne te postojne video, foto, linqe etj etj...qe ne fillim.

  Mua per keto m'u nevojiten disa muaj

  E madhja eshte kur e fillojne prezantimin me 'qenka forum i mire, me kane folur per kete forum, shpresoj se do te kaloj mire....blla blla blla...

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime n 56 postime
  une e kam nje nik ketu edhe ku do jemi ne cilin do forum ...se jam vetvetja se shoh te arsyeshme te provokoje me nika tjere se ka shume qe e bejne kete.....ate qe kam e bej edhe me kete e them e shpreh ....

 18. #58
  Perjashtuar
  Antarsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime n 20 postime
  Une kom vetem nji emer ..pak mu ka vjetru por do e mbaj duke e renovuar herpashere.
  E kisha me heret nji por ma mashtroj Albo,, se e kisha plan qe te martohesha ne nji tem me te e te na uronin gjith forumistet.

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime
  Citim Postuar m par nga illyrian rex Lexo Postimin
  Ka shume anetar qe i perdorin jo dy, por edhe nga 4-5 emra te ndryshem.
  Ndoshta i keni verejt disa anetar qe nga fillimi e kane profilin bombe :...me avater, me vendndodhje, me firme, me moto....dijne te postojne video, foto, linqe etj etj...qe ne fillim.

  Mua per keto m'u nevojiten disa muaj

  E madhja eshte kur e fillojne prezantimin me 'qenka forum i mire, me kane folur per kete forum, shpresoj se do te kaloj mire....blla blla blla...
  Fakti se dine te perdorin opsionet nuk do te thote qe kane me shume se nje profile, por qe kane eksperience nga forumet e tjera mbase. Dhe ti besoj se po te regjistrohesh ne forum tjeter e ke me te lehte te kuptosh per cfare sherben ky opsion apo ai tjetri edhe pse mund te kete tjeter design.
  Nuk kam asgje me ndryshimin e nickut. Fundja ky nick s'me perfaqeson mua dhe do ishte mire te kisha mundesi ta ndryshoja sa me shpesh qe mos me dukej si emri im i vertet.
  Ndryshuar pr her t fundit nga mia@ : 02-10-2011 m 08:48
  Feelings change - memories don't.

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime

  Pr: Antart q kan regjistruar dy ose m shume emra.

  Besoj se eshte shtuar shume ky problem muajin e fundit madje po behet qesharak debati duke folur me njerez qe duket qarte se kane vite ne forum po kan hapour profile per te thene vetes bravo ke te drejte. Personalisht i kam injoruar shume nga ata anetaret e rinj te ketij muaji qe bejn direkt nga 20 komente ne dite. Mbase kam injoruar dhe ndonje qe eshte tamam, por besoj se veshtire ti mbajen te gjitha profilet aktive ata qe kane nga 4 e nga 5. Te shohim pas disa muajsh.

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •