Close
Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 131
  1. #41
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anëtarësuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    PO te lexoni lajmin te balkanweb ketu: http://www.balkanweb.com/sitev4/lajme.php?id=41700
    do te shihni qe vajza nuk ka qene vetem, i dashuri i saj e ka ftuar per shetitje, dhe ne te njejten kohe ai ka ftuar edhe 2 shoket e tij e pastaj e kane perdhunuar treshe.
    Besoj se u pergjigjen pyetjet e tua Mide, ajo nuk ka qene vetem, ka qene e shoqeruar nga i dashuri i saj ( qe supozohej qe e donte) dhe ai me shoket e tij e perdhunuan.
    Tani ki kujdes kur te dalesh me shoqeruesit e tu meshkuj Mide se nuk i dihet....

  2. #42
    -
    Anëtarësuar
    21-01-2009
    Vendndodhja
    -
    Postime
    2,081
    Ore me tru apo me b.ythe i shkruajne keto kronika keta gazetaret?
    Si mor thote "u arrestuan ne flagrance"? E kane idene keta c`dmth "ne flagrance"?

    V.k. gazetari katunareske.
    -

  3. #43
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar më parë nga Edvin83 Lexo Postimin
    PO te lexoni lajmin te balkanweb ketu: http://www.balkanweb.com/sitev4/lajme.php?id=41700
    do te shihni qe vajza nuk ka qene vetem, i dashuri i saj e ka ftuar per shetitje, dhe ne te njejten kohe ai ka ftuar edhe 2 shoket e tij e pastaj e kane perdhunuar treshe.
    Besoj se u pergjigjen pyetjet e tua Mide, ajo nuk ka qene vetem, ka qene e shoqeruar nga i dashuri i saj ( qe supozohej qe e donte) dhe ai me shoket e tij e perdhunuan.
    Tani ki kujdes kur te dalesh me shoqeruesit e tu meshkuj Mide se nuk i dihet....
    ho mer Ed na doli versjon tjeter.

    mos u budallallepsi me ato gazetare lleshi qe keni.

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga Meriamun Lexo Postimin
    Ju jeni te cuditshem. Kur them te cuditshem, shume te cuditshem. Keto fjalet e tua me kujtojne nje barsalet te Nastradinit. I kishin vjedhur shtepine dhe komshinjte e qortonin, pse ske mbyll deren, pse si ke bere me hekura dritaret, pse si ke siguruar mire gjerat me vlere etj. Dhe ky u tha:
    Po mire mua se po me qortoni, po hajduti s'paska faj hic ne kete mes?

    Une nuk e di se cfare familje eshte ajo vajza dhe as nuk me intereson ta dije sepse konkretisht po flasim per nje veper kriminale qe duhet denuar ne maksimum dhe po te ishte ne dore time i varja ne mes turmes por di te them qe per dicka te tille te beje vaki ne rrethe familjare qe jane te krisur, ata tre lopcaret humbnin vellezer e motra e familje krejt.

    Nuk eshte kollaj t'i perdhunosh tjetrit bijen motren kushuriren.
    Dhe te gjithe ju qe talleni me fatkeqesite e tjereve jeni mall i skaduar.
    Kush na solli ne jete???
    Keta qelbarucer kane lindur ne epruvete,sepse ne maternitet nuk besoj.
    Me burgim te perjetshem sepse ligjin me vdekje e kemi abroguar(fatkeqesisht).
    Vari nja dy ne maje te pemes,dhe te tjeret e pyesin veten mire heren tjeter.
    Duket brutale per keshtu marrin vesh kjo lloj gjinie.

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e jul-linda
    Anëtarësuar
    10-07-2008
    Postime
    2,077
    Citim Postuar më parë nga Meriamun Lexo Postimin
    Postimet e disave ketu shprehin qarte se cfare krokoldilesh jetojne ne shqiperi. Nuk paska pas thene kot ai anglezi i shkrete, qe shqiptaret me kuc e mac duhet ti cosh te gjithe tek psikiatri.

    Ehh vetem ne forume shqiptare pasi lexon nje lajm te dhimbshem shikon qe anetaret shume shpejt e kalojne lajmin ne humor ose tallje ..

  6. #46
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar më parë nga jul-linda Lexo Postimin
    Ehh vetem ne forume shqiptare pasi lexon nje lajm te dhimbshem shikon qe anetaret shume shpejt e kalojne lajmin ne humor ose tallje ..
    jeni civilizu pak si shpejt ju .

    nga poturet ke tangat.

  7. #47
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,460
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga jul-linda Lexo Postimin
    Ehh vetem ne forume shqiptare pasi lexon nje lajm te dhimbshem shikon qe anetaret shume shpejt e kalojne lajmin ne humor ose tallje ..
    e kalojne me humor sepse nuk kane guxim te shajne femren drejperdrejt, ata me vete te tyre thone: "mire ja kene bere asaj....."
    ceshtje mentaliteti ekstremolindor
    Duaje te afermin tend si veten

  8. #48
    •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
    Anëtarësuar
    18-07-2008
    Vendndodhja
    Tirane Alidem
    Postime
    272
    o Kesaj i ka honger su... vete ne ka thone me Kan pordhunu
    ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e RINAA
    Anëtarësuar
    01-12-2008
    Postime
    247
    Citim Postuar më parë nga WALCHIRIA Lexo Postimin
    Po kjo cdonte vetem ne lume ??
    Sa te perparume kto mer jahu i bojn qefet vetem ...
    Po pse thua c'donte vetem ne lume? A thua valle po sa te kesh pare nje vajze te vetme ku do qe te jet, duhet dhunura? Ka jeten e saj, ka punet e saja, pavarsishte se ku, si dhe c'fare, ka te drejt te jetoj si ti doj qefi...
    Cka jane keto shkrime keshtu pse e fajsoni vajzen, a nuk duhet te jene te lira edhe vajzat te dalin ku te dojn edhe kur te dojn, apo vetem e vetem pse ka meshkuj te poshter te cilet nuk munden me e permbajt veten dhe kane sjellje shtazore te pa logjikshme, thjesht dhunimi eshte dhunim dhe duhet denuar, pavarsisht nga ajo se kush me kend e bene...


    Me t'mira...!
    Jetoje jeten qe te fitosh shperblimin....

  10. #50
    tHeKtHi MaMa :P
    Anëtarësuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    1,708
    Citim Postuar më parë nga drague Lexo Postimin
    jeni civilizu pak si shpejt ju .

    nga poturet ke tangat.
    hahahahaha

  11. #51
    ta ruajm amanetin Maska e deqanas
    Anëtarësuar
    23-03-2005
    Vendndodhja
    diku tjeter
    Postime
    267
    çdonjerit qe tallet me dhunimin e nje femre do duhej t´i uronim qe ta perjetoj ne moter, ose femije te vetin... sikur te mos na vinte gjynah nga ajo viktima qe ska faj qe ka babe ose vlla nje idiot!
    Ço zot mend ku s´ka!
    shihemi n´gjykate

  12. #52
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anëtarësuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Citim Postuar më parë nga L3nD1 Lexo Postimin
    o Kesaj i ka honger su... vete ne ka thone me Kan pordhunu
    Persona si ky me siper jane te lire te perdhunojne, vrasin e grabisin sepse kemi nje shtet shkerdh.ate qe lejon nje mentalitet te tille. Ky person me siper eshte kontigjent perdhunues, por fajin e kane qeveritaret tane qe vete nuk perdhunohen se po ta provojne vete e sheh se cfare ligjesh do te vendosnin kundra perdhunimit.
    L3nD1, te uroj nje perdhunim nga me te dhunshmit qe mund te imagjinohet dhe pastaj hajde e na trego se su.. jote ka "honger".

  13. #53
    tHeKtHi MaMa :P
    Anëtarësuar
    24-11-2008
    Vendndodhja
    new york
    Postime
    1,708
    per deqanas ishte :P

    qysh bon hajgare deqanasi e provosh pra me teze spot them me fmi edhe pse se kam frik shum se kam vetem djem dhe besoj se do me behen te zot hahah
    Ndryshuar për herë të fundit nga prishtinase : 01-09-2009 më 06:06

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anëtarësuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Citim Postuar më parë nga oliver55 Lexo Postimin
    DURRËS- Një ngjarje e pazakontë për fshatin ka ndodhur në Hardhishtë të Durrësit. Një vajzë 19 vjeçare që kishte shkuar për tu larë në lumë ka rënë pre e përdhunimit që e kishin pikasur atë të vetme. Lajmin e bën të ditur Policia e Durrësit e cila thotë se tashmë i ka arrestuar dy prej autorëve dhe njëri është në kërkim.


    Ngjarja e shëmtuar ka ndodhur ditën e shtunë kur një e re, banore e fshatit Hardhishtë kishte shkuar për tu larë në lumin pranë banesës së saj. Ndërkohë, tre të rinj që kanë kaluar bregut kanë parë se vajza ishte vetëm duke marrë rreze dielli dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të. E shokuar 19 vjeçarja A.Sh. iu ka rrëfyer familjarëve të cilët nuk kanë hezituar ti drejtohen policisë. Pas përshkrimit që ajo ka bërë për personat që e dhunuan, policia tha se ka arritur të vërë në pranga dy nga autorët. Ata janë 20-vjeçari Ismail Troplini banues në fshatin Romanat dhe Isa Kokomani, 21-vjeç, nga fshat me vajzën.


    Ndërsa është shpallur në kërkim personi i tretë i dyshuar, Denis Plaku, rreth 20 vjeçar, edhe ky banues në Romanat. "U kryen të gjitha veprimet e para hetimore dhe i kaluan prokurorisë së Durrësit për veprën penale "Marrdhënie seksuale me dhunë me të rritura në bashkëpunim", vepër penale kjo e parashikuar nga neni 102/2 të Kodit Penal", thuhet në njoftimin e policisë.
    Po kto monstra,para kryerjes se perdhunimit,nuk kan menduar se po ti ndodhej motrave te tyre kjo gje ,si do ndiheshin,dhe çfar do benin???Kto esht ti varesh mu ne mes te qytetit prej atij mikut ,qe te zejn men te tjere monstra si puna e ktyreve

    TURP
    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  15. #55
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anëtarësuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Citim Postuar më parë nga prishtinase Lexo Postimin
    per deqanas ishte :P

    qysh bon hajgare deqanasi e provosh pra me teze spot them me fmi edhe pse se kam frik shum se kam vetem djem dhe besoj se do me behen te zot hahah
    Prishtinase, persona si ti me bejne te vije turp qe kemi monstra te tilla ne kombin tone. Ne rradhe te pare meso si shkruhet gjuha shqipe se nuk ka bir shqiptari qe e deshifron se cfare ke shkruajtur, dhe ne rradhe te dyte--mos u mbeshtet shume tek ata djem qe ke se nese kane mendte e tua, rrezik te perdhunojne ata ty!

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e RINAA
    Anëtarësuar
    01-12-2008
    Postime
    247
    Citim Postuar më parë nga prishtinase Lexo Postimin
    per deqanas ishte :P

    qysh bon hajgare deqanasi e provosh pra me teze spot them me fmi edhe pse se kam frik shum se kam vetem djem dhe besoj se do me behen te zot hahah
    Eh!

    Ka njerez me dhembje shpine, ka njerez me dhembje m... ka me dhembje e me dhimbje...
    Prishtinase sinqerisht kam pas rrespekt po me kete shkrim qe as nuk kuptohet si duhet ke rene shume ne nive te ult per mendimin time nese ti nuk ke vajza paske djem dhasht Zoti te behen te zot dhe te ndershem por mos je shume e sigurt per kete sepse turpi eshte turp si ta beri vajza si ta beri djali ajo nuk ka rendesi dhe nese djali yt dhunon nje vajze turpi pa asnje dyshim mbetet te t'i dhe djali yt...
    Jetoje jeten qe te fitosh shperblimin....

  17. #57
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anëtarësuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Ndergjegja njerzore eshte kthyer ne epsh kafsheror.
    "Shoku Mjekesise"

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e jul-linda
    Anëtarësuar
    10-07-2008
    Postime
    2,077
    Citim Postuar më parë nga RINAA Lexo Postimin
    Eh!

    Ka njerez me dhembje shpine, ka njerez me dhembje m... ka me dhembje e me dhimbje...
    Prishtinase sinqerisht kam pas rrespekt po me kete shkrim qe as nuk kuptohet si duhet ke rene shume ne nive te ult per mendimin time nese ti nuk ke vajza paske djem dhasht Zoti te behen te zot dhe te ndershem por mos je shume e sigurt per kete sepse turpi eshte turp si ta beri vajza si ta beri djali ajo nuk ka rendesi dhe nese djali yt dhunon nje vajze turpi pa asnje dyshim mbetet te t'i dhe djali yt...


    Nivelen e cave ketu arrin te njohesh qe nga postimi i pare qe bejne dhe eshte humbje kohe tu kthesh pergjigje ose tu japesh keshilla me mire injoroj ...
    Ndryshuar për herë të fundit nga jul-linda : 01-09-2009 më 06:31

  19. #59
    Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
    Anëtarësuar
    04-04-2009
    Postime
    1,730
    Se c'eshte nje rrace e keqe nder ne. Nuk shpjegohet ndryshe. Qarkullon nje gjak qe mban era kerme ne venat e disave. Jo or mik jo, nuk jane te rastesishme keto gjera..
    eshte nje mutacion gjenetik ktu,,,ndoshta kohe me pare..

    Nuk eshte rastesi fakti qe u mbushen rruget e evropes me prostituta shqiptare. Nje pjese e madhe te marra me dhune e mashtrim. Te prera me fresibla e te djegura me benzine neper kanalet e evropes. Nuk jane te rastesishme mijera plagosje e vrasje qe behen rrugeve te shqiperise.

    Disa qe kane shkruajtur ne kete teme jane te afte shpirterisht ti bejne keta gjera. Duken nga shkrimet. Jepet nje lajm i keq, nje lajm pikellues qe nje femer perdhunohet, ndersa keta zhulsa e kthejne temen ne humor. Te zgerdhihesh me te tilla fatkeqesi? Shkencerisht di qe vetem skizofrenet qeshin kur eshte per te vene duart ne koke dhe anasjelltas..

    Vazhdoni vazhdoni, tregojeni veten se cfare malli jeni..
    Kurrefare burrnijet nuk keni, jeni frikacake, njerez shpirtkeqinj, qe u lpini b,ythen atyre qe u vene drune.

  20. #60
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,460
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga Meriamun Lexo Postimin
    Se c'eshte nje rrace e keqe nder ne. Nuk shpjegohet ndryshe. Qarkullon nje gjak qe mban era kerme ne venat e disave. Jo or mik jo, nuk jane te rastesishme keto gjera..
    eshte nje mutacion gjenetik ktu,,,ndoshta kohe me pare..

    Nuk eshte rastesi fakti qe u mbushen rruget e evropes me prostituta shqiptare. Nje pjese e madhe te marra me dhune e mashtrim. Te prera me fresibla e te djegura me benzine neper kanalet e evropes. Nuk jane te rastesishme mijera plagosje e vrasje qe behen rrugeve te shqiperise.

    Disa qe kane shkruajtur ne kete teme jane te afte shpirterisht ti bejne keta gjera. Duken nga shkrimet. Jepet nje lajm i keq, nje lajm pikellues qe nje femer perdhunohet, ndersa keta zhulsa e kthejne temen ne humor. Te zgerdhihesh me te tilla fatkeqesi? Shkencerisht di qe vetem skizofrenet qeshin kur eshte per te vene duart ne koke dhe anasjelltas..

    Vazhdoni vazhdoni, tregojeni veten se cfare malli jeni..
    Kurrefare burrnijet nuk keni, jeni frikacake, njerez shpirtkeqinj, qe u lpini b,ythen atyre qe u vene drune.
    Jam dakord me kete postim pervec pjeses se bolduar. Kurrsesi nuk mund te besoj se prostitucioni ushtrohet me dhune. Vec te mos jesh qenie njerezore. Ceshtja e dhunes me duket nje lloj hipokrizie per te justifikuar prostitucionin qe kryejne keto vajza, e pranueshme per mentalitetin e semure shqiptar.
    Duaje te afermin tend si veten

Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •