Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 46
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791

  Kush Tha se ka Vdek "Kosova" ... ?!

  Pėrshėndetje,

  Antarė doja tė dija njė gjė nga ju, mendimet komentet dhe opinionet tuaja mbi fjalėn :

  "Kush tha se ka vdek Kosova", kush e kishte thėnė, dhe a kishte tė drejtė, cfarė mendoni ju mbi kėtė cėshtje ...

  _____

  " Kush tha se ka vdek Kosova, ne i dalum Zot, ka harru Shabanin o edhe Daden Shot, ka harru Drenicen trime qė tė djeg barotė " .

  ___

  Pėrshėndetje ...
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 2. #2
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Unė mendoj se ti ke rrjedh totalisht lol, s'bėhesh mė.

  p.s. E di qė i adhuron tė paditurit, kshuqė po ta kursej postin e mėpasshėm.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Jack Watson : 24-08-2009 mė 10:04
  Life's too short to remove USB safely.

 3. #3
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Unė mendoj se ti ke rrjedh totalisht lol, s'bėhesh mė.

  p.s. E di qė i adhuron tė paditurit, kshuqė po ta kursej postin e mėpasshėm.
  LoooooooooooooooooooooooooL
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #4
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,837
  e ka thene komshiu
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 5. #5
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Unė mendoj se ti ke rrjedh totalisht lol, s'bėhesh mė.

  p.s. E di qė i adhuron tė paditurit, kshuqė po ta kursej postin e mėpasshėm.

  L o L o L o L o L o L o L o L
  D'Oh!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  A jeni nė dijeni se cfarė ka thėnė njė plak i vjetri : "Shqiptarit jepja Armėn ata Mbytėn ndėrmjet Veti".
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 7. #7
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  Citim Postuar mė parė nga ILMGAP Lexo Postimin
  A jeni nė dijeni se cfarė ka thėnė njė plak i vjetri : "Shqiptarit jepja Armėn ata Mbytėn ndėrmjet Veti".
  ti qenke kokra e koqes kanarit mer daje!!!!!!!!!!!!!
  vari leshte

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  Citim Postuar mė parė nga oliinter Lexo Postimin
  ti qenke kokra e koqes kanarit mer daje!!!!!!!!!!!!!
  Pse thash diqka qė nuk ėshtė e vėrtetė, apo ndoshta diqka qė nuk u pėlqen, jeni Shqiptar ju dhe nuk ju pėlqen t'u thuhet e vėrteta ... !!!
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Preng Sherri
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Citim Postuar mė parė nga ILMGAP Lexo Postimin
  Pėrshėndetje,

  Antarė doja tė dija njė gjė nga ju, mendimet komentet dhe opinionet tuaja mbi fjalėn :

  "Kush tha se ka vdek Kosova", kush e kishte thėnė, dhe a kishte tė drejtė, cfarė mendoni ju mbi kėtė cėshtje ...

  _____

  " Kush tha se ka vdek Kosova, ne i dalum Zot, ka harru Shabanin o edhe Daden Shot, ka harru Drenicen trime qė tė djeg barotė " .

  ___

  Pėrshėndetje ...
  O ka ikė Ai qė ka thėnė, ka ikė! Janė duke e lypur por s'po mund ta zėjnė!

  Po ta tregoj njė anekdot:
  KUr udhetarėt janė nė autobus dhe kur shoferi ndalon autobusin qė tė gjithė ata qė janė nė kėmbė duhet tė mbahen sepse po se bėnė kėtė gjė rrėzohen; kjo gjė nė fizik quhet " inercion"!
  Njė plakė qė ishte nė autobus kur shoferi ndalon ai bė dy hapa para dhe duke menduar qė dikush e shtyu tha:
  " Kush ke ai qė mė shtyu bre nanen a"?
  Njė djalė i menēur qė gjendej nė autobus po i thotė:
  " Inercioni, o axhė, inercioni"!
  Plaku i nervozuar po shfryen:
  " Ku iku bre nanen a pisin veē mos ta nxafsha se do ta sheh ai kend e shtynė"!
  KURR' SHQIPERI S'KAM ME T'HARRUE
  EDHE N'VORR ME T'PĖRMENDĖ KAM!

 10. #10
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,806
  Citim Postuar mė parė nga Preng Sherri Lexo Postimin
  O ka ikė Ai qė ka thėnė, ka ikė! Janė duke e lypur por s'po mund ta zėjnė!

  Po ta tregoj njė anekdot:
  KUr udhetarėt janė nė autobus dhe kur shoferi ndalon autobusin qė tė gjithė ata qė janė nė kėmbė duhet tė mbahen sepse po se bėnė kėtė gjė rrėzohen; kjo gjė nė fizik quhet " inercion"!
  Njė plakė qė ishte nė autobus kur shoferi ndalon ai bė dy hapa para dhe duke menduar qė dikush e shtyu tha:
  " Kush ke ai qė mė shtyu bre nanen a"?
  Njė djalė i menēur qė gjendej nė autobus po i thotė:
  " Inercioni, o axhė, inercioni"!
  Plaku i nervozuar po shfryen:
  " Ku iku bre nanen a pisin veē mos ta nxafsha se do ta sheh ai kend e shtynė"!
  sa kam qeshe te hengsha te foluren vella....
  vari leshte

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Citim Postuar mė parė nga ILMGAP Lexo Postimin
  Pėrshėndetje,

  Antarė doja tė dija njė gjė nga ju, mendimet komentet dhe opinionet tuaja mbi fjalėn :

  "Kush tha se ka vdek Kosova", kush e kishte thėnė, dhe a kishte tė drejtė, cfarė mendoni ju mbi kėtė cėshtje ...

  _____

  " Kush tha se ka vdek Kosova, ne i dalum Zot, ka harru Shabanin o edhe Daden Shot, ka harru Drenicen trime qė tė djeg barotė " .

  ___

  Pėrshėndetje ...
  Un ,sepse asht tu vdek .a nuk sheh a

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  Citim Postuar mė parė nga Preng Sherri Lexo Postimin
  O ka ikė Ai qė ka thėnė, ka ikė! Janė duke e lypur por s'po mund ta zėjnė!

  Po ta tregoj njė anekdot:
  KUr udhetarėt janė nė autobus dhe kur shoferi ndalon autobusin qė tė gjithė ata qė janė nė kėmbė duhet tė mbahen sepse po se bėnė kėtė gjė rrėzohen; kjo gjė nė fizik quhet " inercion"!
  Njė plakė qė ishte nė autobus kur shoferi ndalon ai bė dy hapa para dhe duke menduar qė dikush e shtyu tha:
  " Kush ke ai qė mė shtyu bre nanen a"?
  Njė djalė i menēur qė gjendej nė autobus po i thotė:
  " Inercioni, o axhė, inercioni"!
  Plaku i nervozuar po shfryen:
  " Ku iku bre nanen a pisin veē mos ta nxafsha se do ta sheh ai kend e shtynė"!
  Ai qė ka thėnė si duket ishte ndoshta edhe ėshtė njėri i menqur, realisht tė shikojmė anekodotėn nė sy tjetėr mund tė arrijmė nė konkluzion qė Kosova ose ka vdekur qė sa vite, ose nuk ka ekzistuar ndonjėherė ... !!!
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  " O Zot, Ruaje Shqiptarinė nga Shqiptarėt !!! ".
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,616
  Nuk e kuptoj nje gje; si eshte e mundur se vetem temat me te pa kuptimta dhe me absurde kane aqe shume suksese, aty i ke te gjithe, ngarejn sikur te kishte mjalte..;mire, per hapsin e temes por po me dhimbset energjia e juaj....
  Zoti na shpetoft...nga mos dija....
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 16. #16
  Pro diturise Maska e Gjelosh PRekaj
  Anėtarėsuar
  07-07-2008
  Vendndodhja
  N'rranjen e Rozafs
  Postime
  681
  I ke than mendjes ik pjerthu mar djal, ty tlan ktu mas me marr msysh forumin
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gjelosh PRekaj : 11-09-2009 mė 21:52

 17. #17
  Citim Postuar mė parė nga ILMGAP Lexo Postimin
  Ai qė ka thėnė si duket ishte ndoshta edhe ėshtė njėri i menqur, realisht tė shikojmė anekodotėn nė sy tjetėr mund tė arrijmė nė konkluzion qė Kosova ose ka vdekur qė sa vite, ose nuk ka ekzistuar ndonjėherė ... !!!
  Citim Postuar mė parė nga ILMGAP
  " O Zot, Ruaje Shqiptarinė nga Shqiptarėt !!! ".

  Nuk e kuptoj se si nje specie si ty lejohet ne kete forum kur qe ne fillim qe ke shkruar, cdo postim qe ben, e ben ose te perhapesh islamin tend, ose te percash shqiptaret? Cfare kerkon ne kete forum, apo kete detyre te caktuan kur ndate rolet e Xhihadit?

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,712
  Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
  Nuk e kuptoj se si nje specie si ty lejohet ne kete forum kur qe ne fillim qe ke shkruar, cdo postim qe ben, e ben ose te perhapesh islamin tend, ose te percash shqiptaret? Cfare kerkon ne kete forum, apo kete detyre te caktuan kur ndate rolet e Xhihadit?
  -------------------------


  ku ka specie ndytsirė e provokatore e pa fytyrė si ti Infinity
  a e din se qfar tallje ti e delirium tremens e kompanija e jote me keni bė e me beni mua-
  ku ka ndytsir si ti pastaj me qfar fytyre ti ju drejtohesh te tjerve
  moj hrekoserbe#
  ruso shkinė jevgjite bulggare

 19. #19
  Citim Postuar mė parė nga lirikk Lexo Postimin
  -------------------------


  ku ka specie ndytsirė e provokatore e pa fytyrė si ti Infinity
  a e din se qfar tallje ti e delirium tremens e kompanija e jote me keni bė e me beni mua-
  ku ka ndytsir si ti pastaj me qfar fytyre ti ju drejtohesh te tjerve
  moj hrekoserbe#
  ruso shkinė jevgjite bulggare
  LOL Xhelal sinqerisht ke probleme. Po nuk jane te gjithe minj halesh si ty o t'u mbyllte e mendjes po shko vri veten me mire se na cave koken me keto idiotizma qe shkruan.

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-10-2005
  Postime
  1,712
  Citim Postuar mė parė nga INFINITY© Lexo Postimin
  LOL Xhelal sinqerisht ke probleme. Po nuk jane te gjithe minj halesh si ty o t'u mbyllte e mendjes po shko vri veten me mire se na cave koken me keto idiotizma qe shkruan.
  ------------------------------------
  mi e krymb je ti moj jevgjite e ndyrė jo un
  te gjith e dijn ket

  ti e meriton me te shkye dikush per kembesh e deri te goja moj e degjeneruar

  si bretksoen me kap per kembeshe me te shkye

  moj breshka e zhgjyrosur me probleme je ti e pa vlerė

  u bane ti me me poshtru mua moj zhgjyre


  por ket nuk e bej un se nuk merrem me mij femra nevojtoresh e ujrash te zeza si ti
  si ti
  fundrrrinė me erė plehu qe je
  fyytyrė qelbi e zgjebe qenje e poshter e pa vlerė e pa karakter

  shko e bjer ne greminė aty e ke vendin

  ik zhduku se je e depresionuar me probleme perndryshe nuk ka se si i tekesh nje njeriu qe nuk te ka bė asgjė ne botė e nuk e njeh fare ti dhe ata zgjebarakt e ***** qe me kan sulmuar mua pa faj neper forume -
  por sikur te me delni diku per ball ju ha me dhemb me dhem b ju ha te jeni te bindur sepse jeni qenje te ndyra frigacake qe mshefni pas maskave asgjė tjeter dhe me e keqja esht se sulmoni njerz pa faj se jeni mij qe jeni msu veq

  me i fut hundet ku do flliqsira


  mjerė ajo tokė neper te cilen ecė ti dhe njerzit si ti
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angert : 12-09-2009 mė 01:55

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •