Close
Faqja 3 prej 46 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 911
  1. #41
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Une do bej ca mungesa tani, po ti mqs je nuse ketej nga anet tona do me zevendesosh, ok? Te rri e qete une ?
    hmmm mu nga anet e mia po me thone se jam ba menjemadhe e s'hyj asnjehere te shpia, iki deri te dera, do me fusesh ne sherr me burrin me duket se duhet me ia majt sofren mire Hajt se meqe jam si shpirt po kujdesem dhe per sofren tuj , upssss sorry per sofren tone se jam dhe une e familjes. (:
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  2. #42
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    hmmm mu nga anet e mia po me thone se jam ba menjemadhe e s'hyj asnjehere te shpia, iki deri te dera, do me fusesh ne sherr me burrin me duket se duhet me ia majt sofren mire Hajt se meqe jam si shpirt po kujdesem dhe per sofren tuj , upssss sorry per sofren tone se jam dhe une e familjes. (:
    Epo mire e the ketej nga fundi, je e shtepise tani, keshtu qe ver perparesen, merr tabakane dhe filxhanet dhe futju punes, se ne kunatat jemi cik te serta i duam nuset punetore lol
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  3. #43
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Epo mire e the ketej nga fundi, je e shtepise tani, keshtu qe ver perparesen, merr tabakane dhe filxhanet dhe futju punes, se ne kunatat jemi cik te serta i duam nuset punetore lol
    Epo kot nuk them une, me te futme gjithandej Une thashe shyqyr qe kam vetem nje kunate kjo me fut me gerry tenxheret pa u martu akoma LoooL... Pastaj ti e di qe jam nuse e mire i bej gjerat pa me thene... po kur te ma japi truni
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  4. #44
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    Epo kot nuk them une, me te futme gjithandej Une thashe shyqyr qe kam vetem nje kunate kjo me fut me gerry tenxheret pa u martu akoma LoooL... Pastaj ti e di qe jam nuse e mire i bej gjerat pa me thene... po kur te ma japi truni
    Me thone Perla nuēi Bregu mua, dua nuse me leēke ne dore ne shtepi une, ndryshe s'kaaaa.
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e firaku
    Anėtarėsuar
    03-04-2008
    Vendndodhja
    Nen qiell
    Postime
    660
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Si nuk e ke vizituar akoma , ti nickun e ke edhe firaku ? Apo nuk ka te beje me fierin ? .
    Jo elsaa nicku im nuk ka te beje me Fierin.
    Megjithate ne Sofren e Fierit do vija me qith qejf bile me qene ti edhe bombona aty besoj kishim kaluar shume bukur.
    Jeni mjaft komunikative,jeni O.K.

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e firaku
    Anėtarėsuar
    03-04-2008
    Vendndodhja
    Nen qiell
    Postime
    660
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Pershendetje e mirese erdhe firaku. Do te ftoja me gjith qef ne Fier, po s'te ndihmoj dot si guide turistike, po qe se ofrohet vullnetar Dj ciu ciu, dakort jam.
    Perla vetem Ftesa eshte me rendesi se mundesit jan ato qe jane.
    Shume shpejte do e vizitojm Fierin nese deri ateher vlene ftesa?
    Pershendetje.

  7. #47
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Pershendetje sofra .

    Binjake ca do ktu ti , akoma nuk te kemi dhone , mos te shof mo ne kete sofer

    Perla mos ma mashtroni binjaken .

    Une sdu kafe tani , nordha per buke . Du pizza toni .
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  8. #48
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Yyyyyyyyyyy njeher fershelleva une dhe qe bera shaka,u shkul graria ketej me dallaveret e tyre :P

    Ika une sa ska zen shiu mir,se skam as cader dhe kepucet me fusin uje
    Feel the pump √

  9. #49
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anėtarėsuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Pershendetje sofra .

    Binjake ca do ktu ti , akoma nuk te kemi dhone , mos te shof mo ne kete sofer

    Perla mos ma mashtroni binjaken .

    Une sdu kafe tani , nordha per buke . Du pizza toni .
    Mos e pyt elsaa, vdiqja ene un, po mbejne zorret demonstrate. Degjova qe kjo e zonja e sofres na ka ba nje alamet pilafi, e ka qa, ashu sic e qa ajo perhera. Do na ftoje thu?

    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
    Yyyyyyyyyyy njeher fershelleva une dhe qe bera shaka,u shkul graria ketej me dallaveret e tyre :P

    Ika une sa ska zen shiu mir,se skam as cader dhe kepucet me fusin uje
    lol Dj i vocerr
    Jepu te hane, dune buke kepucet :P

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-04-2007
    Vendndodhja
    under the sun
    Postime
    1,285
    bobooo Perla po na nxjerr namin e keq me duket. O Perla po lere te martohet njehere pastaj e veme te beje punet e shpise qe mos te prekesh me gje me dore, se keshtu si e ben ti ska per te ardhur me ajo do e marri djalin gollovar.

  11. #51
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Mrama sofra, mirese rrini


    Citim Postuar mė parė nga gesti_7 Lexo Postimin
    bobooo Perla po na nxjerr namin e keq me duket. O Perla po lere te martohet njehere pastaj e veme te beje punet e shpise qe mos te prekesh me gje me dore, se keshtu si e ben ti ska per te ardhur me ajo do e marri djalin gollovar.
    gesti_7 kush nuk vjen re une? Pyet pak [Perla] per sa sekonda e bej 100 metershin per ne Fier, jo tenxhere po dhe kusi gerryej LoooL.

    elsaa kam ardh te kunata per vizite moj e pe sa te mire e kam gjet, me la ēelesat e shpise, do ta marri kalan nga brenda me duket
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  12. #52
    maraklije Maska e bombona
    Anėtarėsuar
    09-02-2009
    Vendndodhja
    ne shkoder,ne shtepin time
    Postime
    4,714
    mroma sofra qa bohet ktu?
    kunate si te kam mi?????????
    meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

  13. #53
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga firaku Lexo Postimin
    Perla vetem Ftesa eshte me rendesi se mundesit jan ato qe jane.
    Shume shpejte do e vizitojm Fierin nese deri ateher vlene ftesa?
    Pershendetje.
    Patjeter qe eshte e vlefshme, por te keshilloj te vish ne grup , per tja kaluar mire.
    Pershendetje dhe per ty
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  14. #54
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-04-2007
    Vendndodhja
    under the sun
    Postime
    1,285
    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    Mrama sofra, mirese rrini




    gesti_7 kush nuk vjen re une? Pyet pak [Perla] per sa sekonda e bej 100 metershin per ne Fier, jo tenxhere po dhe kusi gerryej LoooL.

    elsaa kam ardh te kunata per vizite moj e pe sa te mire e kam gjet, me la ēelesat e shpise, do ta marri kalan nga brenda me duket
    pupupu sa mire ta paska mbushur mendjen djali moj goce. aman me trego si ia beri se une kesaj dashurijes time nuk po ia mbush dot ne bote mendjen. Mi bjer ketu ne tr thote tenxheren dhe kusine ti gerryej se ne fr nuk vij. looool

  15. #55
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Pershendetje sofra .

    Binjake ca do ktu ti , akoma nuk te kemi dhone , mos te shof mo ne kete sofer

    Perla mos ma mashtroni binjaken .

    Une sdu kafe tani , nordha per buke . Du pizza toni .
    Jo mi , do vete ajo, s'kam faji une . :Pp
    Hajde te hash tani, se kjo nusja nuk paska sherbyer



    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
    Yyyyyyyyyyy njeher fershelleva une dhe qe bera shaka,u shkul graria ketej me dallaveret e tyre :P

    Ika une sa ska zen shiu mir,se skam as cader dhe kepucet me fusin uje
    E me ciu ciu, ti si gjithmone kaposh mes pulave do jesh :Pp
    A te marte e mira ty me gjithe kepuce :Ppppp

    Citim Postuar mė parė nga angelina o2 Lexo Postimin
    Mos e pyt elsaa, vdiqja ene un, po mbejne zorret demonstrate. Degjova qe kjo e zonja e sofres na ka ba nje alamet pilafi, e ka qa, ashu sic e qa ajo perhera. Do na ftoje thu?

    lol Dj i vocerr
    Jepu te hane, dune buke kepucet :P
    Moj ti qelbesire e poshter, me nxore namin me nxore, me pilafin kam bere sherr s'me del i mire oj kjoooooooooooo. Sot do bej tave kosi, te na urdherosh per dreke.
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  16. #56
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga gesti_7 Lexo Postimin
    bobooo Perla po na nxjerr namin e keq me duket. O Perla po lere te martohet njehere pastaj e veme te beje punet e shpise qe mos te prekesh me gje me dore, se keshtu si e ben ti ska per te ardhur me ajo do e marri djalin gollovar.
    Jo mer ēfare nami te keq, e mesojme avash avash sa te ambjentohet, pse mo une me krushkun do i blejme ato likere e karamele, e keta te rinjte te shkojne ne sinema, ku ke pare kshu ti looool
    Me nje kunate si puna ime nuk ma dredhin dot keto nuset e reja loool

    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    Mrama sofra, mirese rrini

    gesti_7 kush nuk vjen re une? Pyet pak [Perla] per sa sekonda e bej 100 metershin per ne Fier, jo tenxhere po dhe kusi gerryej LoooL.

    elsaa kam ardh te kunata per vizite moj e pe sa te mire e kam gjet, me la ēelesat e shpise, do ta marri kalan nga brenda me duket
    Nuse mire se erdhe. Po e di une ēa nuse kam marr , po veprat nuk po i shof akoma, do i futesh punes apo si e ke hallin :Pppp

    Citim Postuar mė parė nga gesti_7 Lexo Postimin
    pupupu sa mire ta paska mbushur mendjen djali moj goce. aman me trego si ia beri se une kesaj dashurijes time nuk po ia mbush dot ne bote mendjen. Mi bjer ketu ne tr thote tenxheren dhe kusine ti gerryej se ne fr nuk vij. looool
    Jo vetem djali, dhe kunata :PPppp mos e harro kete detaj.
    Cuno mos e ke dashurinjen nga ato tiranananaset e deshperuara, qe nuk shkulen nga kryeqyteti sikur te permbyset dynjaja, i bie te doje me shume Tiranen sesa ty :Pppppppppp
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  17. #57
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga gesti_7 Lexo Postimin
    pupupu sa mire ta paska mbushur mendjen djali moj goce. aman me trego si ia beri se une kesaj dashurijes time nuk po ia mbush dot ne bote mendjen. Mi bjer ketu ne tr thote tenxheren dhe kusine ti gerryej se ne fr nuk vij looool
    Ehhh dashuria mo djale, dashuria kur te vjen hapi deren i thone. Pastaj si e bej une 100 ne 1 sekonde per te ikur tek ai ashtu e ben dhe ai 100 per 1 sekond per te ardhur tek une dhe pastaj "TI VJEN NE TIRANE" qe te dy LooooL


    pastaj dhe kunata ka ba punen e vet se e kam yv bote, po djalin e kam flori

    Sa per dashurijen tende, jepi kohe se do e shohesh qe kur s'ta pret mendja do e gjesh te dera shpise LooooL
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  18. #58
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Nuse mire se erdhe. Po e di une ēa nuse kam marr , po veprat nuk po i shof akoma, do i futesh punes apo si e ke hallin
    He se nuk kam ndenjur kot jo, ja te kam pergatitur dreken (:

    Bujrum, ju befte mire dreka, keni tave kosi e tave me patate (meqe e pelqen burri)





    Me ket uroj mos i ngeli hatri Fiori qe i vodha receten nga forumi shqiptar LooL

    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  19. #59
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Ja dhe embelsirat... akulloret dhe kafet kush do. Ika ime se me fillon puna, mbaroi orari pushimit (:



    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-04-2007
    Vendndodhja
    under the sun
    Postime
    1,285
    Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
    Jo vetem djali, dhe kunata :PPppp mos e harro kete detaj.
    Cuno mos e ke dashurinjen nga ato tiranananaset e deshperuara, qe nuk shkulen nga kryeqyteti sikur te permbyset dynjaja, i bie te doje me shume Tiranen sesa ty :Pppppppppp
    Jooooo me se ka me Tiranen ajo se seshte bere akoma tiranananase (shyqyr zotit). Deri ne Lushnje vjen si trime, pastaj ne Fier i dridhen kembet nga municionet. hehehehe

Faqja 3 prej 46 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •