Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 337
 1. #1
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Modele floksh pr vajza dhe djem

  ketu mund te gjeni dhe mund te postoni modele flokesh per vajza dhe djem nga me te bukurat.:P
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 24-07-2011 m 19:09

 2. #2
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Twisted Elegance
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 3. #3
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  i bukur ky
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 4. #4
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #5
  DaJeTiRoNe SOP Maska e Visushi
  Antarsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  jo mire .....!

  e morem vesh qe kjo faqe eshte per modele flokesh. po mire vetem per goca o ketu!
  po pe cuna jo?
  e po ky eshte dallim rracash. me ligj nuk keni te drejtre te beni dallime te tilla lool!
  Shqiptar ne shpirt ...
  Tironc ne zemer...

 6. #6
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahahhahahahhaa
  a po den ti, te postoj dhe foto me floke djemsh:P

 7. #7
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mos te frikesoheni veq
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 8. #8
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  bubi kakarrel
  che bel rragazo:P
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 9. #9
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ishalla tash po me merr gjumi sonte

 10. #10
  Moderatore
  Antarsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Edhe keto medele kane bukurine e vet, pavaresisht nga komentet!
  Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

 11. #11
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  un nuk shoh ndonje bukuri ne keto lloj flokesh. keto floke nuk lahen dhe i vjen era qe ketu atje.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Inconstant Moon
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Jo keq, e?
  I started a landslide in my ego
  Look from the outside
  To the world I left behind
  U2

 13. #13
  ShKoDrAnE 4 EvA Maska e S@r@
  Antarsuar
  10-02-2003
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  When one door of happiness closes, another one opens; but often we look so long at the closed door that we do not see the one which has been opened for us......

 14. #14
  ShKoDrAnE 4 EvA Maska e S@r@
  Antarsuar
  10-02-2003
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Teen hairstyles-Romantic Party Hair
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  When one door of happiness closes, another one opens; but often we look so long at the closed door that we do not see the one which has been opened for us......

 15. #15
  ShKoDrAnE 4 EvA Maska e S@r@
  Antarsuar
  10-02-2003
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Edhe nje per cunat tja bejme qejfin
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  When one door of happiness closes, another one opens; but often we look so long at the closed door that we do not see the one which has been opened for us......

 16. #16
  Moderatore
  Antarsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Dje kam patur nje proces pune shume te lodhshem. Nje kliente kishte vendosur te mblidhte floket ne gersheta te vegjel (African look). Kemi punuar per 10 ore mbi koken e klientes dhe ishim pese vete qe thurnim gersheta te pafundem.
  Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

 17. #17
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Antarsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nuk e di sa mire keni mujt me pas durim ..
  un kur e bej vetem nje pjes te krytit edhe mezi me nxen karriga e lene ma me ngenj 10 or )

  un kam harru krejt qe e kam kete tem heheh

 18. #18
  Moderatore
  Antarsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Duhet te kemi ndonje gen kinezi se edhe tani kur e kujtoj cuditem me ate durim. (lol)
  Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

 19. #19
  Licking da lolly pop Maska e Korcare_lozonjare
  Antarsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  ***EastSide***
  Mosha
  35
  Postime
  341
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Besoj se kjo do te pelqeje enkela/....
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  100%SHQIPTARE
  I wrote ur name in the sky
  But the wind blew it away
  I wrote ur name in the sand
  But the waves washed it away
  I wrote ur name in my heart
  And 4ever it will stay

 20. #20
  Licking da lolly pop Maska e Korcare_lozonjare
  Antarsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  ***EastSide***
  Mosha
  35
  Postime
  341
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ja dhe nje ajo e para eshte me e bukur besoj...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  100%SHQIPTARE
  I wrote ur name in the sky
  But the wind blew it away
  I wrote ur name in the sand
  But the waves washed it away
  I wrote ur name in my heart
  And 4ever it will stay

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Stilime t veanta floksh.
  Nga [Perla] n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 07-05-2011, 08:59
 2. Modele Karrikesh per Kompjutera.
  Nga benseven11 n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 03:24
 3. Diellza Kolgeci - Modele
  Nga Bl3ri n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 14:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •