Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 29
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Stefi dhe Endri Prifti

  Me pelqejne, juve??????????

 2. #2
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Jane ata dy vllezerit qe kendonin serenata korēare? Apo po gabohem :s
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Ato ato jane dhe kendojne shume bukur. Dy here me iken per pak kete vere ne Durres e nuk munda ti degjoja nga afer...nejse, do jete per nje here tjeter!

 4. #4
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime
  Mbi ēdo iluzion

  muzika - Voltan Prodani
  teksti - Timo Flloko

  sa kohe kaloi qe jemi larg
  e dashur imagjino
  ndoshta fjala sakrifice
  s'ka sens ne dashuri
  eshte momenti deēiziv
  per mua dhe per ty
  ti tani je larg…

  prap te dua si me pare
  e dashur mos hezito
  dhe kur zgjohem me krijon
  perhere fantazi
  eshte vizion iluziv
  qe syri nuk e sheh
  nje mesazh qiellor
  ndoshta parandjenj

  dua te pushtoj,
  sonte pambarim
  mbi ēdo iluzion,
  nuk vlen nje perqafim

  Ref
  e dashur jo, ti mos hezito
  per nje ēast ēliroje veten,
  mos u komplekso
  e dashur jo, jo ti mos harro
  vetem prekja s'na mashtron
  nuk eshte nje iluzion

  eshte vizion iluziv
  qe syri nuk e sheh
  nje mesazh plot mall
  ty k'te nate te vjen

  dua te te them,
  se mbi dashurine
  s'vlen asgje ne bote
  dhe s'ka krahasim

  Ref……
  ….
  e dashur jo, jo ti mos harro
  si nje film kalon gjithe jeta
  iken dhe mbaron
  e dashur jo, jo ti mos harro
  vetem prekja s'na mashtron
  nuk eshte nje iluzion

  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Me pelqejn shume keta kengetar
  me dha rasti ti degjoj live ne Radhime te vlores
  ato serenatat korcare jane shume te bukura do vecoja ate
  vajza me kacurela
  I uroj qe ne Eurovizion te dalin sa me mire dhe shpresoj qe te radhiten ne cmime nga fillimi tabeles
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  njesha fare jane per te kenduar neper lokale ,sidomos lokale fshati

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar OPARI pėr postimin:

  murik (03-04-2017)

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e agas
  Anėtarėsuar
  22-05-2009
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Qejfe qejfe kjo dynja,gusto gustos nuk i ngja.
  Jetoni pėr Shqipėri dhe vdisni pėr tė.

  N.Frashėri

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  Thjeshtesisht Perle !!!  Skena e Pallatit te Kongreseve e vogel per ELITE ARTISTESH si vellezerit Prifti !

  Uroj t'ju shohim nje dite ne skenen e EUROVIZIONIT !

  Ju e meritoni plotesisht nje publik prej dhjetera mijera spektatoresh ne skene e 200 milione plus te tjere permes ekranesh !

  SHQIPTARIA do ish e nderuar me nje prezantim te denje nga JU !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 03-04-2017 mė 18:11

 10. #9
  Moderator Maska e arbereshi_niko
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Postime
  3,192
  Faleminderit
  54
  148 falenderime nė 128 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  Jane shume te rrelle!
  Te paket si ata...
  Pershendetje
  Mėsoi tė tjerėt me jetėn tėnde dhe jo me fjalėt e tua

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar arbereshi_niko pėr postimin:

  sirena_adria (29-06-2017)

 12. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  Vere 2016


 13. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  ..... kur per here te pare prezantoheshin per publikun shqiptar Endri dhe Stefi Prifti !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 29-06-2017 mė 15:24

 14. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  Nje prezantim qe ja vlen te mos humbet ..... diku tjeter ......


 15. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti


 16. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti


 17. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti


 18. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti


 19. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti


 20. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti  Leri ne sirtar te gjitha problemet ,vec buzqeshjen merre ti ...

 21. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  2017


 22. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti


Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •