Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti


 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  https://www.youtube.com/watch?v=oWsuxT4dWSo

  Vėllezėrit korēarė koncert nė ndihmė tė familjeve tė prekura nga tėrmeti

  Wake Up, TCH / Qershor 2019.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  Tėrmeti nė Korēė/Endri Prifti tregon pėr Mapo koncertin e bamirėsisė

  Tėrmeti i sė shtunės nė Korēė ku qindra shtėpi u shembėn tronditi shumė familje. Fėmijė, gra e tė moshuar kanė mbetur nė qiell tė hapur pa asnjė shpresė duke u strehuar nė ēadra e banesa sociale. Ndoshta pėr tė qenė pranė tyre dhe pėr ti ndihmuar financiarisht nga fatkeqėsia natyrore e ndodhur, vėllezėrit korēarė Endri dhe Stefi Prifti do tė organizojnė njė koncert bamirėsie dhe fitimet nga biletat do t’ua japin familjeve tė pastreha.

  Pjesėmarrės do tė jenė dhe artistė tė tjerė. “Tė gjithė Pėr Korēėn” do tė titullohet koncerti maratonė i cili do tė zhvillohet nė Korēė nė 13 qershor.

  Nė njė prononcim pėr Gazetėn Mapo, kėngėtari Endri Prifti shprehet se nisma e kėtij koncerti ėshtė falė vėllait tė tij Stefi Prifti.
  “Njė nismė e marrė nga vėllai im human, Stefi Prifti. Duke parė gjendjen e jashtėzakonshme tė dėmeve qė shkaktoi tėrmeti nė Korēė, vendosėm tė sensibilizojmė gjithė opinionin publik pėr kėtė fatkeqėsi natyrore qė gjithkujt dhe kudo mund tė ndodhė.”- tha Prifti.

  Nė skenė do tė ngjiten dhjetėra artistė ndėrsa paralelisht me tė do tė zhvillohet edhe njė fushatė sensibilizuese pėr mbledhjen e donacioneve nga Shqipėria dhe Diaspora.

  “Prej ditėsh ndodhemi nė Korccė duke marrė kontakt me bashkinė e qytetit dhe me shoqata donatore, pėr tė krijuar gjithė infrastukturėn e nevojshme pėr tė realizuar njė koncert madhėshtor, ku tė gjitha tė ardhurat do shkojnė pėr kėtė qėllim bamirėsie. Patjetėr pėr kėtė koncert tė madh na u bashkuan dhe shume kolegė qė kontaktuam dhe ishin tė gatshėm tė merrnin pjesė dhe tė japin kontributin e tyre falas, nė kėtė iniciativė humane.

  Ndėr kėta artistė mund tė pėrmend koleget tanė me famė, Eli Fara, Aleksandėr Gjoka, Gena, Eneda Tarifa , Devis Xherahu, Mateus Froku, Edmond Mancaku, Vaske Curri, Rubin Kaso, Arjan Dredhasi, Gėzim Meta, Ēim Leka, e shumė tė tjerė qė presim tė na konfirmojnė.” – u shpreh Endri pėr Gazetėn Mapo.


  https://gazetamapo.al/termeti-ne-kor...-e-bamiresise/

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Endri dhe Stefi Prifti nė KafeIN

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Endri & Stefi ft Maria Prifti - Kur jemi bashke

  Kompozimi: Gjergj LEKA - Poezia: Neta Brozi - Gaci

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti  KENDO KENGEN TIME - Endri & Stefi Prifti | Pj. 1

  Vizion Plus.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 14-01-2020 mė 09:06

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti  KENDO KENGEN TIME - Endri & Stefi Prifti | Pj. 2

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti  KENDO KENGEN TIME - Endri & Stefi Prifti | Pj. 3

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,996
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Stefi dhe Endri Prifti  KENDO KENGEN TIME - Endri & Stefi Prifti | Pj. 4

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •