Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  thx saura..

  shum interesante kto shkrime e video..

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  thx saura..

  shum interesante kto shkrime e video..

  Brari mallakastriotet jane njerez trima ,shume te ndershem dhe te zgjuar ...
  shumica e kushurinjve te mi jane niperit e sterniperit e ketyre trimave ...
  jam krenare per te paret e mi ....
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 4. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Temė shum e bukur .Infinity a ta lus adminin ta bart temen atje ku e ka vendin. hehe
  respekt

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2017
  Postime
  1

  Pėr: Rilindasi i madh, Hajredin Fratari

  Mirdita Naqeta,
  Mund te kerkoj disa informacione me shume mbi fotografite e fisit Hamitaj?
  Do te kishin shum vlere per mua sepse po mundohem te gjej dokumenta mbi rolin e pjestareve te fisit tim (Hamitaj) ne kete ngjarje.
  Shpresoj ta lexosh komentin tim...

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •