Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 58 prej 58
  1. #41
    alvi
    i/e ftuar
    Kush e pa neshjen mrom ca turpi, megjthese arbitrat u bene cope tia japin neshjen lakersave prap humben.
    NDeshja e mbremshme ishte turp per basketbollin!

  2. #42
    alvi
    i/e ftuar
    lol
    humen mrom legenat.
    Po s;ka gjo se fitojm neser.
    GO KINGS!!!!!!

  3. #43
    Perjashtuar Maska e {Princi}
    Anėtarėsuar
    27-10-2002
    Vendndodhja
    Buried Alive
    Postime
    266
    la lakers -- minesota 103 - 97

    seria eshte ne barazim 2-2

  4. #44
    Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
    Anėtarėsuar
    16-10-2002
    Vendndodhja
    Torino (Itali)
    Postime
    1,700
    minesota 90 - LA LAKERS 120

    2 - 3

    LAKERS MARRIN VETEN

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Arb
    Anėtarėsuar
    06-12-2002
    Vendndodhja
    Little Albania, NY
    Postime
    1,723
    Le te shpresojme ne fitimin e titullit te kampionit te ketij viti perseri nga LA Lakers.

    Go LA Lakers!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Arb : 01-05-2003 mė 08:55
    Talent wins games, but teamwork wins championships.
    Micheal Jordan

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e Arb
    Anėtarėsuar
    06-12-2002
    Vendndodhja
    Little Albania, NY
    Postime
    1,723
    Na duhet te mposhtim Sacramento Queens edhe kete vit.
    Talent wins games, but teamwork wins championships.
    Micheal Jordan

  7. #47
    Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
    Anėtarėsuar
    16-10-2002
    Vendndodhja
    Torino (Itali)
    Postime
    1,700
    si duket lakers po e marin veten dhe kete po e tregojne lojrat dhe rezulatati me i fundit qe u regjistrua.

    forza la.lakers

  8. #48
    VlonjaT Maska e BlEdIi
    Anėtarėsuar
    11-10-2002
    Vendndodhja
    Nj
    Postime
    418
    San Antonio - Lakers 110 - 82
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlEdIi : 15-05-2003 mė 23:16
    "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

  9. #49
    VlonjaT Maska e BlEdIi
    Anėtarėsuar
    11-10-2002
    Vendndodhja
    Nj
    Postime
    418
    O kacak po pse i fshin postimet e mija apo nuk te pelqen kur te ulin laknasin ty?
    San Antonio - L.A Lakers 110 - 82 Laknasi e hongri dhe shume rende.....me nje fjale shifni vitin tjeter ju te laknasit...dhe kacako mos i fshij postimet e mija here tjeter se nuk ja vlen bro!
    Hajde TIM DUNCAN te hengsha doren qe e kishe ne shenj sot bashm me TONIN.
    Keq me vjen vetem per O'NEAL dhe per Lorushen pastaj te tjeret si puna e Brayan e meritonin humbjen!
    "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

  10. #50
    Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
    Anėtarėsuar
    16-10-2002
    Vendndodhja
    Torino (Itali)
    Postime
    1,700
    postimi jot u dergua ne kosh sepse ishte jashte teme dhe kishte fjale te palejueshme.nqs se doni mund tua tregoj perseri ate shkrim.skam asnje gje kunder jush apo atyre qe bejne tifo per ekipet e tjera jam asnjeanes ne punen time.

    sa per la.lakers e di mire e gjithe bota kush jane por nqs se ke shume demtime eshte normale qe te humbasesh.mgjth une jam i lakersave.
    forza lakers

  11. #51
    SPHINX
    Anėtarėsuar
    17-04-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    835
    Ja kjo ishte per LAKERS-AT
    Tani nuk ngrene me koke jo per nje por per 5 vjet.
    GO KINGS
    VLADE,PEJA,HEDO,BOBBY,JIM,MIKE, ETC.
    Liberty, if it means anything, is the right to tell people what they don't want to hear.
    WCC 2006 ITALY

  12. #52
    Aop Tek #shqiperia Maska e KinG_LIOn
    Anėtarėsuar
    27-08-2002
    Vendndodhja
    cHicago IL
    Postime
    34

    hmmmm

    E keni gabim se Spurs fituan kote se ishin me fat Lakers Sa do nuk kish Mbrojsin Rick FoX dhe ndeshja 3 dite me pare kure Spurs po Fitonin Me 30 Pike DHe Pjesen e Kater E mori Lakers Ne Dor Dhe Ariti loja Spurs Qe Spurs Po fitoni me 2 pike Por nuk desh Loja kure Horry gjuaj per 3 qe Su fute po per spurs Lakers i ka ber Zbore Nate e dite Dhe Lakers Kure Nuk Ka Per te Ulure Koken poshet Per Shume Vjeti Ta dine Ket Ju flm Me Respekt KinG_LioN a

  13. #53
    VlonjaT Maska e BlEdIi
    Anėtarėsuar
    11-10-2002
    Vendndodhja
    Nj
    Postime
    418

    Re: hmmmm

    Postuar mė parė nga EagLesBlood
    E keni gabim se Spurs fituan kote se ishin me fat Lakers Sa do nuk kish Mbrojsin Rick FoX dhe ndeshja 3 dite me pare kure Spurs po Fitonin Me 30 Pike DHe Pjesen e Kater E mori Lakers Ne Dor Dhe Ariti loja Spurs Qe Spurs Po fitoni me 2 pike Por nuk desh Loja kure Horry gjuaj per 3 qe Su fute po per spurs Lakers i ka ber Zbore Nate e dite Dhe Lakers Kure Nuk Ka Per te Ulure Koken poshet Per Shume Vjeti Ta dine Ket Ju flm Me Respekt KinG_LioN a
    Lakersin nuk e mban FOX se e kemi pare dhe fox por thuaj faleminderit Philit qe e ka cuar atje dhe Shaq me Koby po te tjeret aha vella po nuk ma mbushin syrin.
    Pastaj per ndeshjen e lakersave me Spurs mos fol ashtu se Koby nga 11 goditje vetem nje coi ne kosh....a mos ishte nga mungesa e Fox kjo?
    Ku mbahej TIM me TONIN.....dhe mos harro se TIM e ka vitin e dyt qe po del mbret i basketbollit....
    Megjithate te flas tamam tamam me ka ardh keq mbreme po vetem per Fisher dhe Shaq se keta luajten me shpirt.
    "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

  14. #54
    Perjashtuar Maska e {Princi}
    Anėtarėsuar
    27-10-2002
    Vendndodhja
    Buried Alive
    Postime
    266
    Urime la lakers




  15. #55
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-05-2003
    Vendndodhja
    Florida
    Postime
    6

    Lakers run

    Ok,

    Sic e lexoni nga emri im nuk ka nevoje tu them se me ke jam tifoz. Kam qene jam dhe do te jem tifox i Lakers. Tani mgjth jam tifoz i cmendur i tyre prap kur vjen puna per te dskutuar basketball nuk flas me tifozllik sepse i di te mirat dhe te keqiat e ketij ekipi sikur ta kisha ekipin tim.

    Se pari...Te gjithe tifozeve te Spurs(ose Laker hates) urime dhe shifemi vitin tjeter.
    se dyti le te flasim pak pse Lakers Humben dhe kush e skishte fajin. Ne rast se ketu ka nje njeri qe mendon se Kobe eshte aryseja qe Lakers nuk ia dolen ne kete post season iu lutem shume mos beni me post per NBA se nuk ia keni idene me te vogel NBA-it. Lakers nuk humben as nga Kobe as nga shaq dhe as nga Role Players. Lakers humben se Kupchack eshte nje idiot GM qe nuk ia ka idene se car eshte talenti dhe beri punen me te dobet per te prure talent LA.

    Kobe dhe Shaq bejne piket e tyre dhe KObe kete vit e ka treguar vehten e tij qe eshte The best All Around Player in the NBA. Shaq eshte the most dominant player. Pra te kesh keto dy lojtare dhe mos te shkosh as ne finale. Kjo ishte nje turp per mua dhe e vetmja qe qe me vjen keq eshte Fisher dhe Kobe. Lot jo se u rrahen por lot se ishin te vetmit lojtare ne ate fushe qe donin te fitonin me gjithe shpirt. Qe kete viti dhane shpirtin e tyre per te bere cdo gje. Kobe nuk edi se sa rekorde theu kete vit. le ti numrojme.

    1 - 12 tre pikesha ne nje ndeshje(recordi perpara 11 nga Scot i Magic).
    2 - 14 games me 35+ points.
    3 - barazoi MJ per 9 40+ games rresht. Qe ta dini kur Jordan beri kete gje ai kishte 40.7 pike per ndeshje. Kobe 42.1 pike per ndeshje.
    4 - 30 PPG, 6 RPG, 6 APG. vetem 3 vete e kane bere kete ne historine e NBA dhe Kobe eshte nje nga ato te tre. Oh dy te tjeret jane MJ dhe Jerry West.

    Une kam shume per tu thene dhe nuk mbaroj kur vjen puna per NBA sepse shikoj shume. Rrofte TIVO. hehehehe.

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-05-2003
    Vendndodhja
    Florida
    Postime
    6
    ahhhh ca ia fusni kot po varja nuk ia vleka me diskutu ketu. PO te jesh nje tifoz basketballi nuk te merr shume te kuptosh qe jgithe ky sezon ishte faji i Kupchack. The GM of LA Lakers.

  17. #57
    VlonjaT Maska e BlEdIi
    Anėtarėsuar
    11-10-2002
    Vendndodhja
    Nj
    Postime
    418
    Kobe ne radhe te pare po te pershendes!
    Une kam shokun e ngusht tifoz te L.A dhe atij i dolen lot nga syte kur humbi po dhe mua qe i kisha mare inat se vetem ata po degjoheshin...doja te ddilnin te rinj ne finale!
    Kobe eshte nje lojtar qe e ka treguar veten kudo,por me ndihmen e Shaq dhe te trainerit te tyre ata kan arritur rezultate te larta vitet e fundit.
    Para tre ditesh degjova se vetem M.J dhe Phill Jackson kishin arritur te mernin fitore per 4 sec,kur rezultati ishte ne 4 pik disavantazh.
    Per mendimin tim(ndoshta dhe gaboi):
    Lakers i duhen lojtar te rinj...dhe ndoshta nga kjo ata nuk dhane ate te viteve te shkuara....Kobe & Shaq ne kete sezon ishin te vetmit qe benin pik....nga 30 pik te L.A 28 ishin te kobe & shaq qe pjesen e pare....po lojtaret e tjere....prandaj mendoi se ndoshta i duhet 1 ose dy lojtar qe te jen shenues te mire!
    Kobe ne fund te ndeshjes tha:
    Sezoni tjeter per ne fillon qe sot!
    Te pershendes Kobe dhe sa me shume rezultate pozitive vitin tjeter!
    "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

  18. #58
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    1
    ej edhe ne jam nje tifoz i lakers dhe i njoh sa ty po do te thoja qe kete vit ata na turperuan me eleminimin nga san antonio nje san antonio e lodhur qe u detyrua nga fhenix qe te shkoje ne ndeshjen e gjashte te te rrahi ashtu biles dhe ne shtepin tende.po do te thoja qe faktoret kryesore per dy humbjet e para me san antonio ishin RIK FOX DHE DEVEAN GEORGE demtimi i tyre solli SHAW ne pesece dhe SHAW me lojen e paree per gjigjet me 1 tresh nga 8 gjuajtje.po besimi eshte imadh ēer vitin tjeter
    JETO DITEN E NESERMJA DUKET SHUME LARG

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

  1. Spiunazhi
    Nga Toro nė forumin Historia botėrore
    Pėrgjigje: 121
    Postimi i Fundit: 29-04-2019, 13:39
  2. Kreu i CIA-s, Goss, vizitė tė fshehtė nė Shqipėri
    Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 27-06-2005, 11:05
  3. Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 06-12-2004, 14:30
  4. Si e formuam organizatėn e fshehtė "Bashkimi Shqiptar"
    Nga Eni nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 30-04-2002, 07:49

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •