Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-02-2007
  Postime
  61

  Si ti pastroj pucrrat e fytyres?

  Pershendetje vllezer e motra desha ta di jam 19 vjeqar dhe kam paksa puqrra ne fetyre desha ta di se a kan ilaq apo diqka tjeter per zhdukjen e ketyre puqrrav shum flm per ndihm.

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-06-2009
  Vendndodhja
  webcam or email ne tek tvsh21@yahoo.com
  Postime
  826
  te mungon dicka ose shume ne ushqimin tend.

 3. #3
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Seks, ka dasht te thote tvsh-ja!
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #4
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,261
  Apollon forumi nuk eshte chat ne cdo tem je ti ironiku i leshit
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-06-2009
  Vendndodhja
  webcam or email ne tek tvsh21@yahoo.com
  Postime
  826
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Seks, ka dasht te thote tvsh-ja!
  kur isha i vogel degjoja se kur djali kishte pucra ne fytyre thonin qe ishin pucrat e dashurise

 6. #6
  luftėtare
  Anėtarėsuar
  23-05-2009
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  157
  hajde o Goni mos u mėrzit se do kalojnė vetė, sidomos nėse nuk hanė dhe nėse nuk mbledhin qelb. Mund tė jetė nga hormonet. Po nėse tė bezdisin shumė pėr pamjen, vizitoje mjekun dhe shih ēka do tė thotė.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-02-2007
  Postime
  61
  flm per pergjigje gjithve

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  blej nje qifte e qelloi deri sa ti nxjerresh qelbin

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  merr ca alkoll,

  edhe laj nji brisk,

  pastaj bjeri me turbim...

  dor me njy ylac, ske mo ...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •