Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 20
 1. #1
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266

  "Fantazma" e Jackson n Neverland

  Adhuruesit e Michael Jackson jan t eksituar mbi nj mundsi pr ta par fantazmn e kngtarit n Neverland.

  Nj hije e frikshme q i ngjason figurs se Jackson sht paraqitur n nj korridor t ish- shtpis s kngtarit gjat nj transmetimi t drejtprdrejt n CNN – dhe ka ecur mandej n korridor. Ai ka lvizur shpejt nga e djathta n t majt para se t zhdukej.

  Fantazma drithruese sht paraqitur gjat emisionit t CNN “'Inside Neverland', e cila sht par gjat intervists n mes t Larry King dhe vllait t Michael, Jermaine.

  As prezantuesi dhe as kameramani nuk e kan vrejtur kt kuadr. Por, pasi sht postuar n youtube.com jan prhapur thashethemet pr hijen e kngtarit npr gjith internetin.


  Gjat programit – q u transmetua nj jav pas vdekjes se tij – Miko Brando, djali i Marlon Brandos dhe nj shok i ngusht i Jackson, ka drguar nj skuadr t filmit n Neverland.

  N nj pik kamerat kan fokusuar nj figur si hije q sht paraqitur n fund t korridorit.

  Pas ksaj me qindra forume n internet kan komentuar figurn fantazm t Micheal Jackson.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 2. #2
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 3. #3
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Bah ma shpalli kjo videoja. I kam frike fantazmat.
  La vita bella...

 4. #4
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  hajde teme hajde. haha

 5. #5
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Eh mer Homza eh... Une ne fakt jam me ate shprehjen "I gjalli me te gjallet e i vdekmi me te vdekurit"))
  La vita bella...

 6. #6
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266
  Citim Postuar m par nga Homza Lexo Postimin
  hajde teme hajde. haha
  homzaaaaaaaaaaaa tema vlen per ........
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 7. #7
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266
  Citim Postuar m par nga [era] Lexo Postimin
  Eh mer Homza eh... Une ne fakt jam me ate shprehjen "I gjalli me te gjallet e i vdekmi me te vdekurit"))
  ashtu eshte ,bene nj jete pa hapur syte si shumica e njerezve,se realiteti nuk je pelqen dhe i shmangesh "mendon se fantazmat nuk ekzistojne sepse i njoron" por nuke eshte keshtu era.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 8. #8
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Naten e mire se m'le pa gjume me kto qe po m'thu lol
  La vita bella...

 9. #9
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266
  Citim Postuar m par nga [era] Lexo Postimin
  Naten e mire se m'le pa gjume me kto qe po m'thu lol
  ahahahahaha neten .....kujdes kure te mbyllesh driteeeeeeennnnn
  Ndryshuar pr her t fundit nga toni007 : 24-07-2009 m 18:02
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 10. #10
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  Citim Postuar m par nga toni007 Lexo Postimin
  ahahahahaha neten .....kujdes kure fike driteeeeeeennnnn
  hahaha fike driten por te mbyll dritren thuj

 11. #11
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266

  Talking

  Citim Postuar m par nga Homza Lexo Postimin
  hahaha fike driten por te mbyll dritren thuj
  sa i kujdesshem qe je...i pamame fare ahahahahahahahha
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 12. #12
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  Citim Postuar m par nga toni007 Lexo Postimin
  sa i kujdesshem qe je...i pamame fare ahahahahahahahha

  imagjino fantazmen e michale jacksonit ne dhome me ty...apo se ka pas zakon ai me fjet me djem te vegjel Vlonjat ashtu meksikan hahaha

 13. #13
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266
  homza ,e kame thene njehere ai nga ana personale eshte robe kote por gjithsesi do respektu per aqe sa i ka dhene botes te muzikes...

  saper vloren lere jashte teme o shoku mos devijo kote pa kthesa!!!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 14. #14
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  Citim Postuar m par nga toni007 Lexo Postimin
  homza ,e kame thene njehere ai nga ana personale eshte robe kote por gjithsesi do respektu per aqe sa i ka dhene botes te muzikes...

  saper vloren lere jashte teme o shoku mos devijo kote pa kthesa!!!

  leje se na e kan merzit kto dit me jacksonin,,,televizionet, radjot, gazetat.....shyqyr qe dalin rreklama ka i here se na pushojne syte nga jakcosni thuaj

 15. #15
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  38
  Postime
  3,266

  Talking

  Citim Postuar m par nga Homza Lexo Postimin
  leje se na e kan merzit kto dit me jacksonin,,,televizionet, radjot, gazetat.....shyqyr qe dalin rreklama ka i here se na pushojne syte nga jakcosni thuaj
  bota ka nevoje per thashetheme se behet jete monotom hahahaha....
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 16. #16
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  Citim Postuar m par nga toni007 Lexo Postimin
  bota ka nevoje per thashetheme se behet jete monotom hahahaha....

  ashtu eshte, por mua me pelqejne thashethemet qe kan te bejne me ciljeten e naj vajze ministri.....jo per fantazmat e jakcsonit.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  amerika krijon mite duke vra me te miret ne moshen me te bukur....

  edhe ky pati fatin te ik para kohe ....me dhimet mjaft ...
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 18. #18
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Ai si fantazem dukej edhe kur ishte i gjalle, tani qe eshte i vdekur do ju duket fantazem edhe fantazmave.

  Nejse nuk eshte mire te ngreme hipoteza absurde per nje njeri qe si ka ber keq askujt. Michael ishte i madh.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 19. #19
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Antarsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Mosha
  25
  Postime
  408
  Ndegjova se disa jane duke besuar se e ka mbytur mjeku i tij duke i dhene hapa.

 20. #20
  ujku i kosoves Maska e ylberi i art
  Antarsuar
  24-07-2009
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  29
  Postime
  47
  shume e quditshme kjo aaaaaa

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •