Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 18 prej 18
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Sepse me pelqeu

  Gjat rruges per ne shtepi sot

  07. 23. 2009
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  javen qe kaloj kur kishim piknik
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #3
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Mezi gjeta nje teme, ku mund te postoj dicka qe me pelqeu sot dhe mu duk shume funny. Hilarious!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  ..............

  Emri: Po dhe jo ne Albania.jpg

Shikime: 506

Madhėsia: 71.4 KB

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-11-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  36
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-11-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Emri: LindtChocolates.jpg

Shikime: 515

Madhėsia: 50.1 KB.......

 8. #8
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  kjo pjesa me pelqeu
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu


 10. #10
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  me pelqeu shum Dashuria nuk njeh gjini,Moshe,rrace apo fe
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 11. #11
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 12. #12
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,653
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Paska aty te haje gjithe forumi.
  Pastaj take a selfie lol


  Emri: Simone sao paolo brazil free images.com uploaded by genildo.JPG

Shikime: 309

Madhėsia: 20.2 KB
  Simone sao paolo brazil free images.com uploaded by genildo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 11-03-2015 mė 20:45
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Ec aty !

  Emri: Partizani-Tirana-2.jpg

Shikime: 260

Madhėsia: 17.7 KB

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e tessy
  Anėtarėsuar
  18-05-2014
  Postime
  61
  Faleminderit
  11
  7 falenderime nė 6 postime

 16. #16
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,653
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Kemishe dizenjo tartan qe kam veshur sot

  kepuce

  qe i pershtaten ekzakt
  kesaj kemishe dhe pantallonave te zeza.
  Nejse garderoba ime eshte teper ekskluzive
  dhe nuk dua tju le me goje hapur lol me stilin tim.
  Don't make me start lol.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 17. #17
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,653
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Roll Rois Wraith(fantazma)
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Faleminderit
  16
  70 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Sepse me pelqeu

  Emri: 11202807_436228073204768_9041028853812603942_n.jpg

Shikime: 240

Madhėsia: 59.6 KB

  T'keqen neneja ty !!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •