Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 38 prej 38

Tema: E vetmuar

  1. #21
    Sensual
    Anėtarėsuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    gjej nje shoqe tjeter ...

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
    gjej nje shoqe tjeter ...
    Ke shum te drejt vetem kjo mund te jet zgjidhja ,jeta ndonjher esht e hidhur po skam qka te bej mu duhet ta pranoj ket relaitet ,

  3. #23
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Naletja aq e merzitur qenke saqe nuk merret vesh as cfare ke shkruar. Gjithsesi, nqs ti mendon se s'ke bere gje te keqe, lere shoqen te qetesohet se do te te afrohet perseri nqs te ka shoqe sic e ke ti.
    La vita č bella...

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga Naletja Lexo Postimin
    Ke ploteshit te drejt e idn si jan gjerat te dy kan diqka , ket e di sepse te them drejt as un nuk mund te besoja faktin qe nuk nifte shoqen time
    per faktin se ne jemi ne te njetin fakultet mirpo ehst nje gje qe nuk mund te kuptoj qfar ne te vertet jan duke fshehur kesaj smund ti jap emer sepse un me hsoqne time gjithmon kem qen bashk ne fakultet dhe smun te ket mundsi te mos me ket par mirpo pse shoqja ime nuk m eflet per ket qafr kan ata dy prandaj nuk di ti jap emer kesaj, nuk di se qfar ka ndodh e kupton , do doja te pysja diq ti qfar mendon ngase jam ne nje pozit qe nuk po di qfar te mendoj ma jan mbehstjellur te gjitha mipro nje gje dua te beosj qe shoqja ime ska menduar te bej diq mbas shpine , e kupton , sepse shoqja iem ne fakultet nuk ka folur me at djal , kur i thosha se pse ka ket mendim per at ather ajo mu pergjigjte e din nje dit do ma shpejgoj mirpo kur sme ka then arsyen sdioqoft te them diq nuk po di nga te ja mbaj me gjith ket mbjshtellim,e tera qe mund them esht nuk po mund te mbaj mbi supe ket pesh
    Ka mundesi qe ajo ta kete dashur per vete. Nuk tu hap ty per te, vetem te keshilloi ti rrish larg. Ti nuk ju hape qe shoqeroheshe me te. Del qe ai eshte tallur me ju te dyja. Ju e ndihmuat, ja bete lojen me te lehte atij, duke mosqene te sinqerta me njera-tjetren.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 22-07-2009 mė 11:47
    Feelings change - memories don't.

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
    Naletja aq e merzitur qenke saqe nuk merret vesh as cfare ke shkruar. Gjithsesi, nqs ti mendon se s'ke bere gje te keqe, lere shoqen te qetesohet se do te te afrohet perseri nqs te ka shoqe sic e ke ti.
    Po e verteta esht se jam perseteprmi e merzitur , nuk pom del asnje zidhje ne rrug , provoj ta theras shoqne ne tel po nuk me pergjigjet, ndersa ai djali em shkruan sms ter kohen duke kerkuar falje sepse nuk ka ditur qe gjeart ishin keshtu dhe se gjerat nuk jan siq i shof un , me thuani nje gje aman ndani pak koh sepse met vertet ndihem shum keq, ka kush qe ka ndonj shpejgim per ket ose qe kupton ndryshe ket sepse tju thme te drejten spo mundem asgj me te aryetoj , nuk po di si tia gje fillin, un e pyta ket djalin se si ai nifte shoqen time dhe nuk me kish then asnjeher , mu pergjigj qe kinse nuk e ka ditur qe jemi ashtu shoqe me kishte par ne byfe te fakultetit por nuk kishte mar vehs qe ishim kaq te aferta si dhe me te ak veq nje shoqeri qe ndonjher takohen por jo diq me rendesi , si dhe jan njoftu rastesisht ne bibliotek , po pse shoqja sme lajmrohet , mandej edhe ne shtėpi te saj kam shku q eta kerkjo mirpo mami i sja me tha kinse nuk qenka ne shtepi, me tha q eish merzit shum per diq dhe nuk i kishte then asaj asgj vetem ishte larguar nga shtepia ,qafr mendoni ju se esht duke ndodhur?

  6. #26
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
    Ka mundesi qe ajo ta kete dashur per vete. Nuk tu hap ty per te, vetem te keshilloi ti rrish larg. Ti nuk ju hape qe shoqeroheshe me te. Del qe ai eshte tallur me ju te dyja. Ju e ndihmuat, ja bete lojen me te lehte atij, duke mosqene te sinqerta me njera-tjetren.
    Une s'e mora vesh mire muhabetin, por mu duk sikur kuptova te njejten gje... parole sante
    La vita č bella...

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
    Ka mundesi qe ajo ta kete dashur per vete. Nuk tu hap ty per te, vetem te keshilloi ti rrish larg. Ti nuk ju hape qe shoqeroheshe me te. Del qe ai eshte tallur me ju te dyja. Ju e ndihmuat, ja bete lojen me te lehte atij, duke mosqene te sinqerta me njera-tjetren.
    ndigom dea ajo e ka ditur qe un me te jam taku disa her , gjithashtu qe kish shok po asaj i pengonte ky fakt ,un i tregova asaj qe ne kemi veq nje shoqeri ne mes vete asgj me teper , por ajo s ekuptone ter kohen me thoshte qe un me te kma diq, dhe nje ne prani te saj ai me thiri n etel un nuk ia hapa telin , kur ajo em pytei s ekush ishte un nuk i tregova , i tahsh se parendesi , ather ajo ma mori telin dhe pa nurmin dhe perj ati qasti ajo me mu nuk fol, shkaku qe nuk i thash ishte se ajo nervozohej kur i thosha s ekish abiseduar me te , aman bre qka ehst kjo, te faleminderit ty dea dhe te gjithve sepse nuk bej gje tjter vetem postimet e juaja i pres , ndihem pa shpres

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar mė parė nga Naletja Lexo Postimin
    ndigom dea ajo e ka ditur qe un me te jam taku disa her , gjithashtu qe kish shok po asaj i pengonte ky fakt ,un i tregova asaj qe ne kemi veq nje shoqeri ne mes vete asgj me teper , por ajo s ekuptone ter kohen me thoshte qe un me te kma diq, dhe nje ne prani te saj ai me thiri n etel un nuk ia hapa telin , kur ajo em pytei s ekush ishte un nuk i tregova , i tahsh se parendesi , ather ajo ma mori telin dhe pa nurmin dhe perj ati qasti ajo me mu nuk fol, shkaku qe nuk i thash ishte se ajo nervozohej kur i thosha s ekish abiseduar me te , aman bre qka ehst kjo, te faleminderit ty dea dhe te gjithve sepse nuk bej gje tjter vetem postimet e juaja i pres , ndihem pa shpres
    Po pra naletja. Ajo ta mbajti te fshehte,ti nga ana tjeter nuk ju hape qe ishit me shume se shoke, dhe ai u hoq sikur nuk e dinte qe ju ishit shoqe. Te tre ju keni gabuar. Ju nuk u treguat te sinqerta me njera-tjetren, dhe ai me ju te dyja. Vet e keni cuar situaten deri ketu.
    Une do te keshilloja te largohesh nga ai djale. Ndersa me shoqen jepini kohe njera-tjetres. Te dyja jeni te lenduara, per fajin tuaj.
    Jini te sinqerta me njera-tjetren nese e konsideroni veten shoqe te ngushta. Le t'ju sherbeje kjo qe ndodhi si nje mesim per te ardhmen.
    Feelings change - memories don't.

  9. #29
    Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
    Anėtarėsuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Oj ti goce, je e sigurte qe s'eshte i dashuri i shoqes tende ky djali, se kot nuk ka pasur ate reagim vajza e Botes LoL
    La vita č bella...

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
    Po pra naletja. Ajo ta mbajti te fshehte,ti nga ana tjeter nuk ju hape qe ishit me shume se shoke, dhe ai u hoq sikur nuk e dinte qe ju ishit shoqe. Te tre ju keni gabuar. Ju nuk u treguat te sinqerta me njera-tjetren, dhe ai me ju te dyja. Vet e keni cuar situaten deri ketu.
    Une do te keshilloja te largohesh nga ai djale. Ndersa me shoqen jepini kohe njera-tjetres. Te dyja jeni te lenduara, per fajin tuaj.
    Jini te sinqerta me njera-tjetren nese e konsideroni veten shoqe te ngushta. Le t'ju sherbeje kjo qe ndodhi si nje mesim per te ardhmen.
    Ke te drejt ket smund tia fali vetes, mirpo pse shoqja nuk me tha kurr qe e pelqente at djal ose qe takohej me te ,pseeeeeeeeeeeeeeeeee,kur ajo kishte koh me te gjat qe e nifte se un

  11. #31
    Sensual
    Anėtarėsuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    Naletja se kuptoj pse e ke kaq problem shoqen ? Bej cte duash e si ta ndjeje ty ska pse te ndjehesh ne faj per tu ber qefin tjereve .. shiko interesin tend ne fillim .

    dhe suksese me shoqerine e re .. ska pse te duhen shoqe te atilla , sperfiton gje vete jo per gje

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Po shkruaj qe tiu tregoj sekretin kesaj pune, mbram shoqja ime kishte vendosur qe ti hap letrat me ftoi qe te dalim ne qytet , filloi te qaj dhe me tha kur ta marr vehs un te verteten asaj kurr sdo tia fal at qafr kishte ber ajo, un nuk kuptova iu drejtova pse po thu kur te dyja bem faj ne nje menyr , qe te dyja nuk u treguam te sinqert ame njera tjetren dhe ai perfitoi nga kjo, ajo ja plasi edhe me me hsum vajit dhe me tha aaaaaaa sikur te ishin kehstu sendet, do te me ndegjosh njeher dhe mandej do shofish nese do mund et me falesh ket qka te kam ber, me ket dajlin ishin takuar ne bibliotek , un ne bibliotek nuk shkoj per arsye se mbas ligjertave edhe punoj , keshtu asaj i kishet pelqyer shum ky dajl , ishte mundura qe ti afrohet , mandej dhe kjo ekishte ftura qe te pinin kafe ne kohen e pauzes me shkaku qe deshirnte pak ndihm nga ai , ai esht n evitin e dyt ne fakultet, keshtu nje dit ky e pyet at te kam par qe rrin shum me nje vajz qe un kam shum simpati per te , ke mundsi qe te me perzantosh para saj, ather kjo i drejtohet se nuk e njof edhe aq shum , jem njoftuar en fakultet, ky ishte kerkuar ne kishte numrin e telit , kjo i kishte then s enuk ekishte, nje gje esht e vertet se hoqja kohen e fundit filloi te distancohet prej meje kur shkonim ne byfe kjo nuk ulej afer meje po me par nuk kesaj nuk i kisha v“nu mendjen kjo dje em tha nuk e ke kuptu ket , kehstu me tha troq un qmendem pas djali nuk mund ta thoja ty sepse ai ndaj teje ndjete simpati , keshtu me tha me fal por ket gje un e kam ber, mirpo nuk di nese mund tia fal dhe te bej sikur nuk ka ndodhur asgj, sepse ajo per nje dajl harroi shoqnin qe kishim q enga femirija , si dhe me gjykoi q eun nuk isha treguar e sinqert me te , nuk di nese mun ti besoj me asaj andaj do kisha kerkuar ju te me thoni qfar mendoni se mund te bej , qao dhe faleminderit te gjithve

  13. #33
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-04-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    154
    sa histori e lodhshme lal...
    Keshille: Nderro shoqerine dhe te dashurin. Me mire te mos e lodhesh mendjen per keshtu budalliqesh

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga ina_31 Lexo Postimin
    sa histori e lodhshme lal...
    Keshille: Nderro shoqerine dhe te dashurin. Me mire te mos e lodhesh mendjen per keshtu budalliqesh
    Op lali kjo per ty esht shum e lodhshem per mu edhe me shum , mirpo shyqyr faktit qe kuptova se edhe gjera tė tilla ndodhin dhe mesova te perballem me to , nje permisim ket djalin kam mundur te bej te dashur, mirpo pas kesaj as qe dua te vazhdoj si shok siq kem qen deri tash, lere me diq tejter ne lidhje em te , kurse me shoqen dot largohem njeher nga ajo ndoshta me von ndryshojn mirpo per momentin gjithqka qe dua esht ta harroj gjith ket, qao ty
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Naletja : 23-07-2009 mė 10:37

  15. #35
    Sensual
    Anėtarėsuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    naletja besoj e ke kuptu qe askush nuk esh i sinqert ne kete bote ... as shoqja po as djali mbase .. ndoshta as ti vete ...
    koherat e naivitetit kan kaluar per ty
    bravo

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
    naletja besoj e ke kuptu qe askush nuk esh i sinqert ne kete bote ... as shoqja po as djali mbase .. ndoshta as ti vete ...
    koherat e naivitetit kan kaluar per ty
    bravo
    Ke plotesisht te drejt ketu ne fund te fundit mesova dikqa nga kjo apo , ishte nje mesim qe ti hap syt dhe te mos mendoj me qe jam femi, qao

  17. #37
    Cun Fantastik Maska e Tribal_heart
    Anėtarėsuar
    23-08-2007
    Vendndodhja
    Anej dhe Knej
    Postime
    63
    ME e mira eshte te flasesh me te dhe ti shpjegosh arsyet pse ti e ke mbajte kete sekret dhe po ta keshe vertet shoqe dhe te tregoohes e sinqert c do gje do te regullohet

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-07-2009
    Postime
    25
    Citim Postuar mė parė nga Tribal_heart Lexo Postimin
    ME e mira eshte te flasesh me te dhe ti shpjegosh arsyet pse ti e ke mbajte kete sekret dhe po ta keshe vertet shoqe dhe te tregoohes e sinqert c do gje do te regullohet
    Ndigom kjo pun mbaroi ajo beri q eun te dal ne nje pozit aq te veshtir duke fajsuar veten ne qdo minut , mandej edhe fillova ta urrej veten nuk di en ke pa postimet me lart , un kom mabjt krejtsisht diq te voeg vtem ne telfonat et rastit gjithahstu un asaj i kam treguar se mu pelqnet po s ekuptoj apse kjo filste ne at menyr per at e kupton , ishte ajo qe gjeart i komplikoi sikur veq te me kishte then simpatizonte gjerat kerjtsisht ndyre dot ishin , sepse nuk do et mundaj te fals me te duke e ditur qe shoqes ime i rrah zemra per te e kupton ajo per nje dajl veri ne pikpytje shoqnin ton mandej ajo edhe me fajsoi shum ashper per mso sinqeritet andaj nuk dua lodh kryt me tani vtem dua te harroj gjithqka

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •