Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-03-2009
  Vendndodhja
  Permet
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Post Krkes Pr T Qn Pjes e Stafit ne "irc.albasoul.com"

  ''Kerkes'' Desha qe te behem pjes e stafit te ketij serveri te mbrekullushem me nje AOP Ne Albasoul Network, Quhem Ergersi Jam Nga Permeti ne chat futem me Nick Name "Bosini" . Rri mbi 6 ore ne chat ne dite shpresoj qe kerkesa ime te meret parasysh ju faleminderit te gjithve

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-03-2009
  Vendndodhja
  Permet
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  a mundet nonje sop (superoperator ) per te dhe nonje pergjigjie ???

 3. #3
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kerkesa juaj eshte vlersuar, tani e tuje jeni ne vezhgim nga Superoperatoret ne chat, shum shpejt do ju kthehet nje pergjigje pozitive, Ju faleminderit!
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 4. #4
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Loti lol

  O bosini.
  Ste del ircop andej nga rrin ti mo

  Gjithesesi urime

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 5. #5
  un Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Antarsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropoj
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  suadabolonzo LooL ce ke lon at fig se a din sa shum me ka trem :P
  Bosini urime po kot e ke :P .
  Mendja sht Dhurat - Shfrytzimi i Saj Mrekulli!

 6. #6
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Slimshaddy Lexo Postimin
  suadabolonzo LooL ce ke lon at fig se a din sa shum me ka trem :P
  Bosini urime po kot e ke :P .
  Ca figure mo

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 7. #7
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Antarsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  34
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga suadabolzano Lexo Postimin
  Ca figure mo
  Ti suada e ke acc kshu qe ste lejohet me fol ketu leru radh te tjerve qe dun me bo kerkese
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 8. #8
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Ti suada e ke acc kshu qe ste lejohet me fol ketu leru radh te tjerve qe dun me bo kerkese
  Po mire mo
  Une i shkreti spo them gje jo.... vec se ky shoku eshte ircop ne server tjeter edhe rregullorja se lejo

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 9. #9
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Antarsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  34
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga suadabolzano Lexo Postimin
  Po mire mo
  Une i shkreti spo them gje jo.... vec se ky shoku eshte ircop ne server tjeter edhe rregullorja se lejo
  E di e di qe spo thuj gjo thjesht bona icik shaka

  Ore do na jepni ndonje acc neve ju
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 10. #10
  ..::// anDixx \\::.. Maska e l3and3r
  Antarsuar
  11-01-2007
  Vendndodhja
  Belgjike
  Mosha
  30
  Postime
  80
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Permetar

  se pari due te na thoni cfar nicku keni ne cgar dhe nje informacion mbi nick
  dhe njohurin e komandave

  pastaj nje antar do te pergjigjet

 11. #11
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Kjo nuk eshte nje kerkese e denje per nje operator te ardshem te kanalit #Shqiperia.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 12. #12
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Antarsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  35
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  U lol u pa puna do bej dhe une kerkes per Aop. Varet nga Andix.
  E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

 13. #13
  Resistant!!!! Maska e Klevi
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  234
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  PATOSARAK po more aop do te japin 1 Q7 nje shofere personale dhe nje Premio pre 1 milon $$
  It's nice to be important, but it's more important to be nice...!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Bosini
  Antarsuar
  26-09-2009
  Vendndodhja
  Permet. Albania
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga suadabolzano Lexo Postimin
  Loti lol

  O bosini.
  Ste del ircop andej nga rrin ti mo

  Gjithesesi urime
  LooL suadabolzano du me e provu dhe nje her ketej rri qe rri te bej dy pune :P

 15. #15
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Bosini Lexo Postimin
  LooL suadabolzano du me e provu dhe nje her ketej rri qe rri te bej dy pune :P
  Po rregullorja nuk e lejon nje kembe ne dy kepuce
  Rregullorja thote ndaje shapin nga sheqeri loool.

  Gjithesesi urime meqe e ke me qef!

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 16. #16
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Bossini meqe qeke boss hudh noi lek te Albaguardi ta moresh Aop

 17. #17
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Antarsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 3 postime
  o permetaro a ke no nje new video te ketyne chatsiteve te nershme hahahahahahaha

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-12-2012
  Postime
  225
  Faleminderit
  3
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  hello,
  a ka mundesi si sht e mundur n qoft se un mund t marr nj AOP ne http://chat.albasoul.com ju lutem. shum falemnderit !

  nga essie
  Thank You !

 19. #19
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Kush qeka ai qe o tall me ty mi essie? Puuu ca kamikazesh jan. Gjejn 1 qe sa ka hy ene o burra tallim ****** Ec se ta msoj un kush te jep AOP pa tall ****** njeri.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Antarsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 7 postime
  Tema paska pas nje Krize Eutenciale 3 Vjecare
  Mbeshteteni Logon Tone
  2pika
  Rrikthehemi Perseri

  Stjerner er dom som lyser i Mrke

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •