Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530

  Shprehje drejtuar Qyeteteve/Qytetareve te ndryshem

  "Ti pe Lushnje, une pe Fieri, hajd ere hajde t'ham nje t'emel." lol

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  "Boll me ken Shkodran, se tana i ban"

 3. #3
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  besoj se te mbaruan me kaq ee ?

  sa qef i ke keto tema ti Bleril. LOL

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  jo prit se kam dhe nje lol

  Kavajsi i lutet zotit:
  "M'jep men sa me lidh oshkuret, reston ma jep pare" hahahaa

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Per Durrsaket

  "Ishalla ngrine deti, t'ikim me biciklet ne Itali."

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Per Gjirokastritet :P

  "Lidh macen kur ha buke."

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Per labet

  "Koke lashe, koke morra" (pupupu lol)

 8. #8
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,306
  ti elbasanllie un kavajs ... jemi perfekt for each other

  kete e kemi shpik vete

  kush eshte nga ato ane e kupton inside joke ..
  lol

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Burreli1924
  Anėtarėsuar
  05-06-2009
  Postime
  94
  ni xhandar don Fieri ai ti hudhe nje sy dhe Lushnjes. Mat
  Me mire jeto nje dite si Luan,
  se 100 vjet Lepur.

 10. #10
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,009
  Citim Postuar mė parė nga BlerinaL Lexo Postimin
  "Ti pe Lushnje, une pe Fieri, hajd ere hajde t'ham nje t'emel." lol
  nga te kemi ty o cupke qe te gjej disa te bukura lala...ma thuj icik zonen tende ..
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  nga te kemi ty o cupke qe te gjej disa te bukura lala...ma thuj icik zonen tende ..
  mos u bej merak ti, se e kam peremendur dhe zonen time aty lart une. Biles, me te keqen e kam sjelle per zonen time

 12. #12
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,009
  Citim Postuar mė parė nga BlerinaL Lexo Postimin
  mos u bej merak ti, se e kam peremendur dhe zonen time aty lart une. Biles, me te keqen e kam sjelle per zonen time
  po ti thuaje te shkreten se nuk vij te ze deren jo...se nuk e gjej dot vete,,labe ??
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  kavajse more me duket

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2008
  Postime
  530
  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  po ti thuaje te shkreten se nuk vij te ze deren jo...se nuk e gjej dot vete,,labe ??
  nuk ta kam hallin ty jo, por kam hallin se do me mbyllin temen qe kam kaq te bukur

  Vlonjate jam

 15. #15
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Paske Fat Lushnjari.

  (kte e perdorim si shprehje kur dikush eshte i pafat, LOL)
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •