Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Antarsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,216

  Question Fatura e nj vizite n dm t Shqiptarve!

  FATURA E NJ VIZITE N DM T SHQIPTARVE!

  Athina fiton vepra dhe Tirana fiton fjale
  Si mendoni ju te nderuar anetare, kush duet te na mbroje interesat tona???

 2. #2
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  sht me t vrtet pr t ardhur keq q Shqiptart nuk i kuptojn prapaskenat politike.
  Nuk e di se deri kur do t vazhdojn Shqiptart t flen n gjumin e tyre letargjik.
  Kostas Karamanlis vjen dhe na trheq pr hunde dhe ne as nuk guxojm t hapim gojn.
  TURP!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 3. #3
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Dikush prej moderatorve duhet ta lviz kt tem tek forumi i "shtjeve Kombtare"
  Shum e rndsishme..............................!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 4. #4
  SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
  Antarsuar
  10-04-2007
  Postime
  751
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Dikush prej moderatorve duhet ta lviz kt tem tek forumi i "shtjeve Kombtare"
  Shum e rndsishme..............................!
  Une cuditem si nuk e kane zhduk kete teme moderatoret me kryeadministratorin, ti pretendon ta cojne tek ceshtja kombetare...
  Tony Montana: I kill a communist for fun, but for a green card, I gonna carve him up real nice.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •