Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 15 prej 15

Tema: Vetmia ime

 1. #1
  uffffaaaaaa Maska e Jonilda
  Anėtarėsuar
  03-07-2009
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Vetmia ime

  pershendetje jam perpjekur me cdo menyre per ta hequr por nuk mundem. po jap nje shembull: kam shume veta online ne fb dhe nuk me flasin ndonjehere, kam shume shoke e shoqe e nuk e vleresojne qte qe une bej. jam person shume e ndjesheme, shume e sinqerte dhe mendoj edhe per gjene me te vogel qe ndodh ne lidhje me mua. nuk di se si te veproj qe te kem sa me shume shoke e shoqe qe te gjej veten tek ata. flm per vemendjen

 2. #2
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  pershendetje.

  Tani se ste flasin mbase si ke dhon ti munci qe te afrohen,ndoshta je e turpshme dhe ata turpin tat e morin si per menjemadhesi..sikur sja var. Se nuk vlersojn ca bojn,besoj qe nuk i ke shok po thjesht njerez qe "njef". Qesh qe te qeshi jeta,mos prit gjithmone te bejn tjeret per ty po afrohu dhe vet.
  mos luj se sta quj

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-07-2009
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  jonilda edhe une jam nė nje gjendje si tenden tani , met vertet esht diq majft rend , vuaj shum per ket sepse mundohem shum q ete gjej diq te perbashkt me shoqnin time mirpo ja qe pothuajse jam vet prandaj pot them diq ndonjehr vetmia esht me mir se sa ne prani te dikujt qe nuk te vlerson fare , ku ndihesh edhe me keq dhe me nevlersuar nuk ka dyshim qe do tjet dikush q edo dij te vlerosj ket qe kemi ne prandaj duhet te presim qe ti takojm ata heheh ky ke mendimi im

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e STOP-START
  Anėtarėsuar
  03-07-2009
  Postime
  237
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pėrgjigj-ja mė e mirė dhe mė e thjeshtė :

  Ke Zgjedhur Shoqėrinė e Gabuar

  Nėse nuk kupton diqka me kėtė qė kam shkruajtur jam i gatshėm tė shkruaj njė faqe me sqarime.


  Elvisi

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Kur nuk tė flasin me goce,pėrse nuk ju flet ti?!
  Nė se ti pret qė sa tė hapėsh faqen e fb tė tė flasin tė gjithė....nuk e di.
  Kėshtu ėshtė kjo botė.Tė flasin,po do ju flasėsh,tė kėrkojnė shoqėrinė,ju kėrkon ti shoqėrinė,....nganjėherė harrojnė...duhet t'i kujtosh....eh sa ka kjo bot sa ka kjo bot...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Mire e ka ky lart!Folu me vajze jepu mundesine te te njohin njeherazi dhe t'i njohesh e keshtu do komunikosh me te gjithe...Hapja zemren shoqerise se ke lehtesira...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga Besoja Lexo Postimin
  ....eh sa ka kjo bot sa ka kjo bot...
  Me shume qupa, se sa lote,...

  tani, ka me shume facebook sesa rob,....

  PER VAJZEN,

  po pse nuk ben quize mi vajze, aty i mbush mendjen vetes se edhe ti vlen, si shum e e shume femra ...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,926
  Faleminderit
  3
  3 falenderime nė 3 postime
  Njeriu qe perballon vetmine me forcen qe vjen nga dijenia dhe karakteri eshte njeriu me i vlefshem dhe me i forte. Shoqeria perqendrohet rreth vlerave te panjohura dhe te paarritshme lehte, si e tille eshte pergjitheisht e paqendrueshme dhe e perkohshme, pasi tenton te zevendesoje me nje zbavitje me te re.

  Mos mat vlerat e tua me shoqerine. Investo tek vetja.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga javan : 11-07-2009 mė 11:34

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xingaro
  Anėtarėsuar
  14-06-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  nuk di se si te veproj qe te kem sa me shume shoke e shoqe qe te gjej veten tek ata

  Nuk duhet te kesh shume shoke e shoqe...do mjaftonin 1,2 ose max 3.Thjesht njerez qe ti e di qe kur del me ta dhe ben nje muhabet,ndajne shqetesimet dhe kenaqesite me ty.
  Shih njehere brenda vetes,nese je tip qe te mbetet hatri kollaj,je llafazane apo je egoiste dhe do te ngelesh ne qender te vemendjes...nese s'ke asnje nga keto,ji e sigurt qe miq te vertete do i gjesh dhe pa i kerkuar.
  Dhe diēka...mos e bej me dramatike se ē'duhet.Mesohu te ndjehesh mire dhe vetem duke kerkuar kenaqesine tek puna qe ben apo studimet qe ndjek.
  Quanta vita hai contaggiato,quanta vita bruccerai...!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  jonilda shiko ne jete duhet te jesh shume aktive jo gjithmone te tjeret duhet ta marrin iniciativen te paret mos mendo edhe per gjerat me te vogla mundohu mos te jesh e turpshme sepse sot turpi merret per hutim ji e lirshme fol pa ndrojtje dhe do ta shohesh qe edhe te tjeret do te ndryshojne me ty sepse do gjejne nje njeri me te cilin te flasin ok ndrysho jeten tende shoqerore

 11. #11
  -
  Anėtarėsuar
  15-08-2009
  Vendndodhja
  Graz
  Postime
  145
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  1lirohu
  2mos ke turp
  3mundohu ta forcosh karakterin
  4gjej vetem nje shoqe te vertet dhe mos e mudo veten per asgje ne kete bote

 12. #12
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  vetmia gjeja me e keqe qe mund ti ndodh nje njeriu. Per mua njeriu mund te kaloj cdo veshtirsi duke filluar nga me te vogelat deri tek ato me te medhate sic jan semundjet vdekjeprurese dhe si e ben kete vetem duke pasur mbeshtetjen e te tjerve dhe duke mos qen vetem. Imagjinoni si do tretej nje njeri me ate semundje duke qen ne harrese dhe vetem, imagjinoni cfare mendimesh do i vinin atij njeriu te vetmuar shume e dhimbshme vetem kur e imagjinon..sinqerisht vetmia eshte vrases per njeriun. Me mire njeriu te jet fukar e me miq plot se sa i pasur dhe pa miq.

  Te njejten gje te uroj dhe ty hapsen e kesaj teme qe mos qofsh asnjeher vetem por gjithmon mes miqve sepse vetem duke qen mes tyre duket cdo gje bukur. Dhe doja te te thoja qe mundohu tu flasesh dhe ti atyreve se mbase mund te jesh dhe ti qe i ke len ne vetmi ata.
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 13. #13
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Jonilda mos e merr shume parasysh kete gje,nuk eshte nevoja qe te te flasin te gjithe,vetem miqte e tu te vertete me te cilet ti kalon kohe te bukura,te tjeret pastj jane gje kalimtare,sot shoqeria eshte bere me interes dhe jo me miqsi besnike dhe reciproke,nuk ke pse te merzitesh se ti perderisa nuk ke folur ndonjeher me ta nuk i ke asgje,pastaj fb dihet se shumica e friendsave i ke te njohur se miq mund te kesh 1,2 ose tre maksimumi,cafre te duhen te tjeret.Don't worry too much,be happy for what you have not for what you don't
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 14. #14
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  180 falenderime nė 135 postime
  Nuk ke ci don

  "The friendship is but a name" ka thene Napoleon Bonapart

  Miqesia eshte thjesht emer

  Aty ku cenohen interesat, rralle te mbetet kush mik

  Kam nje kope te tere ne facebook une, por qe kam besim, nuk kam me shume se dy-tre vete.

 15. #15
  <-Drenica-> Maska e Bl-Erta
  Anėtarėsuar
  28-08-2009
  Vendndodhja
  In Land of All-llah
  Mosha
  27
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  vetmia gjeja me e keqe qe mund ti ndodh nje njeriu. Per mua njeriu mund te kaloj cdo veshtirsi duke filluar nga me te vogelat deri tek ato me te medhate sic jan semundjet vdekjeprurese dhe si e ben kete vetem duke pasur mbeshtetjen e te tjerve dhe duke mos qen vetem. Imagjinoni si do tretej nje njeri me ate semundje duke qen ne harrese dhe vetem, imagjinoni cfare mendimesh do i vinin atij njeriu te vetmuar shume e dhimbshme vetem kur e imagjinon..sinqerisht vetmia eshte vrases per njeriun. Me mire njeriu te jet fukar e me miq plot se sa i pasur dhe pa miq.

  Te njejten gje te uroj dhe ty hapsen e kesaj teme qe mos qofsh asnjeher vetem por gjithmon mes miqve sepse vetem duke qen mes tyre duket cdo gje bukur. Dhe doja te te thoja qe mundohu tu flasesh dhe ti atyreve se mbase mund te jesh dhe ti qe i ke len ne vetmi ata.
  Pajtohem me kėtė ēfarė keni shkruar ju......

  Kurse pėr ty Jonilda do tė thoja qė mos ta marresh shumė pėr seriozisht kėtė qė po tė ndodh mbase do tė mund tė jetė edhe kalimtare......ka raste kur ndjehemi vetem por prapė arrijmė tė kuptojmė qė s'jemi kejtėsisht vetėm......bazohu mė shumė nė shoqerinė tė cilėn e njeh edhe nga jeta e pėrditshme e jo gjithmonė nė shoqerinė me tė cilet te ka ofruar interneti......pėr mendimin tim shok te tu tė vertet mund tė jenė vetėm ata me tė cilet e kalon kohėn mė tė madhe dhe i njeh me se miri.....................Ndėrsa nė rastin qė ti do dhe je nė kėrkim tė njė shoqerie tė re perveq atyre qė ke atėher do thoja unė flit mė shumė mė ta e mos prit qė vetėm ata tė tė flasin ty.........se ndoshta edhe ata te presim..........Jo gjithmonė ata qė ste njohin mund tė tė vleresojnė pėr atė qė je .....................

  Te pershendes.............shpresoj qe t'i gjesh miqt besoj se ata janė diku nė zemrėn tėnde................
  Nuk ka asgjė tjetėr qė tė ēarmatosė mė lehtė sesa mirėsia. Ēdo lloj arme shkatėrrohet para saj.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •