Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Roma
  Mosha
  56
  Postime
  20

  Ferdinand Bjanku

  Nje enderr behet ralitet dhe me ne fund arrita te perfundoj me sukses CD "Qyteti tim" volumi 2 me kenge popullore shkodrane, kam punu gadi nje vit me zgjedhjen e re pertorit ku mund te permendi edhe ndonje kompozitor:Preng Jakova, Pjeter Gaci,Tish Daija, kengen Jepma mollen, Kaēurrelat, etj mund ti ndigjoni ne siton tim edhe ne alb@rt, www.ferdinandbjanku.it shpresoj tju pelqejne,jam mundu te rrij korrekt musikes origjinale.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  TIRANE
  Mosha
  50
  Postime
  12
  TE PERGEZOJ NGA ZEMRA PER DY ARSYE.

  E PARA: PER MBLEDHJEN DHE EVIDENTIMIN E MUZIKES SE HATASHME SHKODRANE.

  E DYTA: PER MUNDESINE QE PO I JEP POPULLIT ITALIAN QE TE NJOHE KETE MUZIKE.

  NGA THELLESIA E ZEMRES TE FALEMINDERIT

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •