Close
Faqja 0 prej 30 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 589
  1. #1
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751

    FC Bayern München - Klubi Bavarezëve

    FC Bayern München - Klubi Bavarezëve
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  
    Ndryshuar për herë të fundit nga Davius : 03-07-2009 më 19:01

  2. #2
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    „Lucio ist Kapitän von Brasilien und unser Bester in der Abwehr. Ihn sollten wir behalten“, erklärte Beckenbauer gegenüber der Bild.

    Gjeja me idiote qe mund te beje Bayern eshte te largoje Lucion, e sa për Ze roberton mire ja bën. Duhet larguar edhe Toni si hynë ne pune Bayern.



    Ndërsa o Robben katunari Bayerni nga 5 lojet e para do marri 13 pike. Qe ne fillim do i largoje me pike kundërshtaret.
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  3. #3
    ze Robertos i them faleminderit per ate kohe qe luajti me ne por i erdhi koha dhe atij. Bayern i ofroj kontrate 1 vjecare dhe nuk e pranoj, ku e con mushka ate te kerkoj kontrate dy vjecare ne moshen 35 vjec. Sa per Lucio jane thashetheme gazetash.
    Welt Meister 2014

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    futbollistin me te mire te kampionatit europian u21 suedezin MARKUS BERG E KERKON BAJERNI

    keshtu eshte shpreh agjenti i tji


    si kuptoj me 10 sulmusa dojn me lujt a si
    JO SEKS PARA MARTESE

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    Citim Postuar më parë nga goldian Lexo Postimin
    futbollistin me te mire te kampionatit europian u21 suedezin MARKUS BERG E KERKON BAJERNI

    keshtu eshte shpreh agjenti i tji


    si kuptoj me 10 sulmusa dojn me lujt a si
    Schweden Marcus Berg

    Talenti Schweden Marcus Berg ka ren ne syi te scautve te Bayernit pasi gjat kampjonati evropjan te shpresa U 21 i shenoj 7 golla dhe cilsohet si Larsoni i ri per ket arsyje Bayerni ka shpreh intersim per sulmusin e talentuar , ku kerkohet edhe nga man utd ,arsenal, liverpul chelsa

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    rumenige tha sot se skan hek dore hala nga boswinga
    chelsi kerkon 15 milion
    JO SEKS PARA MARTESE

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-05-2009
    Postime
    322
    Karl-Heiz Rummennigge ka thene se FC Bayern eshte ende i interesuar per lojtarin portugez Jose Bosinwa. Gjithashtu ka thene se jane ne kontakt te vazdhueshem dhe serioz me udheheqesit e klubit londinez, Chelsea FC. Sipas mediave angleze pengesa e vetme eshte shuma qe Chelsea kerkon per mbrojtesin e krahut te djathte, behet fjale per 15 mil Euro, shume e cila drejtuesve bavareze u duket e madhe, ata ofrojne 12.5 mil. Shpresoj se do te arrijne njer marreveshje shume shpejt sepse mua me ngjan si nje pasardhes i denje i Willy Sagnol. Nje lajm tjeter sa i perket mesfushes, ne rast se vendosin t'a shesin Franck Ribery, pervec Wesley Sneijder, Louis van Gaal ka emertuar edhe Eljero Elia sulmuesin 22 vjecar te Twente Enschede si zevendesin e francezit. Ky transfer FCB do t'i kushtonte afro 10 mil.

  8. #8
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Une e kam nuhatur qe Ribery eshte nje person negativ ne FC Bayern. Prandaj edhe duhet bere cmos qe ta shesim nje ore e me pare bashke me Van Bolen. te pakten Van Gaal eshte nje trajner kokeforte dhe nuk para i ka qejf lojtaret negativ, jo te drejteperfrejte, dhe te padisiplinum si Ribery. Per 70+ milione EUR e jap Ribery edhe i paguj edhe bileten vajtje.

    Elia eshte nje lojtar krahu, pra winger i mirefillte. Sneijder nuk me bind shume, dhe besoj qe Baumjohann do jete surpriza.

  9. #9
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anëtarësuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Franck Ribéry po proteston pse nuk e lëshoni të ik për në Real Madrid, sa që edhe ushtrimet i ka lënë sot...
    My silence doesn't mean I am gone!

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    Franck Ribéry , dje i ka nderpreh ushtrimet , sot ska stervitur hiq !

  11. #11
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Citim Postuar më parë nga Davius Lexo Postimin
    Franck Ribéry po proteston pse nuk e lëshoni të ik për në Real Madrid, sa që edhe ushtrimet i ka lënë sot...
    ushtrimet i le ai, por kur ta gjeje veten ne tribune ose ke rezervat do jete shume vone.

  12. #12
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anëtarësuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Citim Postuar më parë nga Der_Kaiser5 Lexo Postimin
    ushtrimet i le ai, por kur ta gjeje veten ne tribune ose ke rezervat do jete shume vone.
    Opssss harrova diçka, ai ishte ky Franck Ribéry që dikur se njihte kush është Florentino "Tsunami" Perez? Si duket, kur erdhën KAKA, RONALDO, ALBIOL dhe BENZEMA filloj ta njohe...
    My silence doesn't mean I am gone!

  13. #13
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Per 70 ose me shume milione EUR mund ta merrni. Ose 60 milione EUR + 2 holandezet Snejder dhe Robben/Van der Vaart. Uli Henes ja kishte shpjegu mire sesi funksionon loja Monopoly jo Perezit pasi nuk dinte anglisht, po perkthyesit. Hudh leket ose rri.

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    60Milion + Snejder edhe robben , lirisht merre

  15. #15
    Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
    Anëtarësuar
    01-06-2006
    Vendndodhja
    Corleone....
    Postime
    2,707
    Citim Postuar më parë nga Sh1pRa Lexo Postimin
    60Milion + Snejder edhe robben , lirisht merre
    Snejder dhe Robben kur i kemi blerë bashkë kanë kushtuar 50 milion euro e ju nese ju japim 60 milion + Robben dhe Snejder do shkonte shuma 110 milion.
    SPECIAL ONE

    RAUL # 7

  16. #16
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Citim Postuar më parë nga The.ReaL Lexo Postimin
    Snejder dhe Robben kur i kemi blerë bashkë kanë kushtuar 50 milion euro e ju nese ju japim 60 milion + Robben dhe Snejder do shkonte shuma 110 milion.

    Po aq kushton Ribery more. :P


    Sh1pRa qetu lype shume nime e teprove haha


    Uroje qe te qëndroje edhe një vjet Ribery ne Bayern edhe pse s'eshte aspak i kënaqur.
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    Citim Postuar më parë nga Der_Kaiser5 Lexo Postimin
    Per 70 ose me shume milione EUR mund ta merrni. Ose 60 milione EUR + 2 holandezet Snejder dhe Robben/Van der Vaart. Uli Henes ja kishte shpjegu mire sesi funksionon loja Monopoly jo Perezit pasi nuk dinte anglisht, po perkthyesit. Hudh leket ose rri.
    o kaiser si mka shkri tu qesh uli höeness te betohem 3 here brenda pak minutave e kam pa ne tre kanale te ndryshme gjermane
    eshte i madh dhe pike
    nese iken riberi te marri dhe van bommel me vete
    JO SEKS PARA MARTESE

  18. #18
    ReaLmadriD
    Anëtarësuar
    15-02-2009
    Vendndodhja
    Madrid
    Postime
    627
    Citim Postuar më parë nga Sh1pRa Lexo Postimin
    60Milion + Snejder edhe robben , lirisht merre
    Mos patet deshir edhe njerin prej Transferimeve te reja Banzemen ose Kaka-n???


    Tek e Fundit Realit nuk i duhet Ribery pa Tjeter pasi qe kemi Robben mirpo me e keqja esht se Ribery nuk ka deshir te Luaj me per Bayern-in..

    40 mio edhe Van der Vaart-in me shum skushton Ribery..
    “La filosofía del Real Madrid es tener a los mejores del mundo”

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    Reali e ka ofruar , 25 Millon Snijder + van der vart , edhe nje lejtar tjeter , por bayerni ka refozuar at ofert !

  20. #20
    ReaLmadriD
    Anëtarësuar
    15-02-2009
    Vendndodhja
    Madrid
    Postime
    627
    Citim Postuar më parë nga Sh1pRa Lexo Postimin
    Reali e ka ofruar , 25 Millon Snijder + van der vart , edhe nje lejtar tjeter , por bayerni ka refozuar at ofert !

    Un e kam Lexuar ne RM.com se Reali ja ka ber nje Ofert Bayern-it 25 Mio Sneijder + Van der Vaart ose 10 Mio Sneijder dhe Robben..
    “La filosofía del Real Madrid es tener a los mejores del mundo”

Faqja 0 prej 30 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •