Close
Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930
Duke shfaqur rezultatin 581 deri 589 prej 589
  1. #581
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Citim Postuar më parë nga xennie_boy Lexo Postimin
    O Kaiser, te lutem mos e nencmo vehten dhe kete nofke qe ke zgjedhur duke iu pergjigjur amatoreve...Dihet si gjithmone se 'italianet' kur humbasin e kane per zakon te ankohen dhe te qajne..Do doja te me jepni vetem nje pergigje: Pse tifozet e Juves brohorrisnin duke kerkuar kthimin e Luciano Moggit? - Pergjigjen meduket se prapeseprap duhet t'jua jap une: - Sepse ata nuk dine te fitojne me loje por vetem nepermjet MAFIA-s. Nuk shkuan mekot ata ne Serie B...
    Une di vetem kete: ne Stadium ( me 27.044 shikues, qe me kujton lojerat e Bundesliga 3, shifer qesharake, edhe pse do thone qe nuk ishte Delle Alpi i cili po ashtu do ishte nje stadium me mesatare te ngjashme me ato te klubeve provinciale ne Gjermani) degjoheshin vetem tifozet e FC BAYERN. A ka gje me te bukur se te degjosh 'ARRIVEDERCI' - n e te kuqeve ne mes te Torinos"?
    Ky ishte nje DEMOLIM i klasit te pare.
    A kene menduar valle ATA se po te ishte Ribery dhe po te luante Robben qe nga fillimi c'do ndodhte? une as qe dua ta perfytyroj ... vetem me 11 Camoranesi e me nje arbiter me te 'mire' mund te na ndalnin...
    S'po e marr vesh pse gjithe keto debate, kur ne fituam edhe lojen edhe nja 30 milione me shume...
    Per mua nuk ka shume rendesi sa larg do arrije FC Bayern ne Champions, me rednesi eshte se ju traguam se si luhet futboll...
    Kaiser, e vetmja gje qe na ka mbet eshte t'i deshirojme FAT per metutje klubit tone te zemres! me disa perforcime (2-3) ne Janar besoj se do arrijme te pakten gjysemfinalen...
    SUKSESE!!!
    GO BAYERN GO!!!
    E di mer plak e di, po ka tipa si Suma Poetike qe jane tamam sume. Ca eshte e verteta shqiptaret qe tifojne per ekipet Italiane jane bo tamam si italionet e vertete. Kur humbin do ja vejne fajin arbitrit ose do nxjerrin ndonje arsye tjeter. Jane shume anti futboll dhe mbi te gjitha antisportiv dhe anti fair play. Une nuk para merrem me keta sumce por kur vijne ketu tek tema jone, atehere do i pergjigjem ku mundem.

    Edhe fati eshte gjithcka. Ne rastin e Moxhistave kemi dominu 5 nga 6 ndeshjet e luajtura kunder tyre dhe kemi fituar 2. edhe pardje patem shume shanse te cilet mund ta kishin cuar ndeshjen ne rezultat edhe me te thelle.
    Tony Montana: I kill a communist for fun, but for a green card, I gonna carve him up real nice.

  2. #582
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751


    Shijoheni bavareza!
    Tony Montana: I kill a communist for fun, but for a green card, I gonna carve him up real nice.

  3. #583
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    po flitet ne media se klose mund te largohet ne drejtim te hamburgut
    JO SEKS PARA MARTESE

  4. #584
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    sot nje lajm tjeter
    filip senderos thuhet sa ne dimer do kaloje tek bajerni per shumen e 1.1 milioneve
    JO SEKS PARA MARTESE

  5. #585
    i/e regjistruar Maska e padrino
    Anëtarësuar
    11-11-2008
    Postime
    153
    edhe Adriano eshte ne listen e Bajernit

  6. #586
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Citim Postuar më parë nga goldian Lexo Postimin
    po flitet ne media se klose mund te largohet ne drejtim te hamburgut
    Megjithese jam fans i Miros, them se beri gabim qe erdhi ne Munchen. Personalieti qe e karakterizon bie ne kundershtim me klubin tone qe me thene te drejten jemi nji cik arrogant. Zgjedhja me e mire qe do kishe ishte te kishte shku tek Arsenali i cili lun futboll qe i pershtatet Miros ose te kishte qendru tek Bremen.
    Citim Postuar më parë nga goldian Lexo Postimin
    sot nje lajm tjeter
    filip senderos thuhet sa ne dimer do kaloje tek bajerni per shumen e 1.1 milioneve
    Nuk kemi ce dum! duhet ti jepet shans Brenos per te cilin kena pagu 12 milione euro. Senderos nuk beri ajer ke Milani qe vjet ishe cope cope per mbrojtjes. Mbase vjen me rekomandimin e Gjeneralit Hitzfeld...
    Citim Postuar më parë nga padrino Lexo Postimin
    edhe Adriano eshte ne listen e Bajernit
    Ky eshte lojtar i llastum dhe me shume do prishte harmonine e klubit. Sulmuesin e kemi dhe ai quhet: THOMAS MULLER!
    Tony Montana: I kill a communist for fun, but for a green card, I gonna carve him up real nice.

  7. #587
    Klose pohoj se eshte i kenaqur ne Mynih dhe do ta zgjasi kontraten.
    Welt Meister 2014

  8. #588
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    27-08-2009
    Postime
    9
    nuk eshte bajerni vetem klub i bavarezeve kuptoni njehere ,

  9. #589
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    27-08-2009
    Postime
    9
    e saper riberine le te shkoje eshe ashtu eshte i bere total schade , edhe pse ka harruar se kur ka qene me se keqi Bajerni i ka hapur dyert

Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •