Close
Faqja 2 prej 30 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 589
  1. #21
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Citim Postuar më parë nga Robben Lexo Postimin
    Un e kam Lexuar ne RM.com se Reali ja ka ber nje Ofert Bayern-it 25 Mio Sneijder + Van der Vaart ose 10 Mio Sneijder dhe Robben..
    http://soccernet.espn.go.com/news/st...nsfers&cc=5901

    Nqs di anglisht qe ta kuptosh edhe ti cfare ka thene Uli per lojen Monopoly. Nqs jo, ashtu si Perezi gjej perkthyes.

  2. #22
    Ribery nuk mori pjese ne trajnim sepse ishte i demtuar, mjeket dine pak me shume se ne. Nuk e keni marre vesh akoma qe gazetat paguen per te thene gjera te tilla?
    Welt Meister 2014

  3. #23
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Drejtori Sportiv i Bayern Munichut, Christian Nerlinger, ka thënë se mbrojtësi brazilian Lucio dhe sulmuesi italian Luca Toni do të vazhdojnë të jenë me gjigantin gjerman.

    Që të dy lojtarët publikisht deklaruan se dëshirojnë të largohen nga Alliaz Arena, por klubi gjerman duket se nuk dëshiron të heqë dorë nga shërbimet e tyre.

    Me ardhjen e Mario Gomez nga Stuttgarti, Luca Toni do të ketë edhe një konkurrencë për në formacionin startues, dhe pritet ai të rikthehet në Serie A.

    “Luca do të duhet të luftojë për pozitën e tij dhe Lucio po ashtu është në planet e trajnerit Louis Van Gaal”, ka thënë Nerlinger.
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  4. #24
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Van Gaal i hapur për largimin e Ribery
    Franck Ribery ka thënë publikisht se dëshiron të transferohet te Real Madridi, ndërsa trajneri i Bayern Munichut, Louis van Gaal, nuk e mohon mundësinë që francezi të largohet nga Allianz Arena.

    I pyetur për mundësinë e kalimit të anësorit francez në Stantiago Bernabeu, trajneri holandez ka shpjeguar se për marrjen e një vendimi të tillë ndikojnë shumë faktorë.

    “Ka shumë faktorë që luajnë rol, duke filluar nga paratë. Ai nuk është i rehatshëm sepse spekulimet ndikojnë tek ai. Kemi folur për këtë gjë”.

    “Thashethemet nuk i bëjnë mirë Franckut, nuk i bëjnë mirë Bayernit dhe nuk më bëjnë mirë mua”, është shprehur Van Gaal për “Bild Am Sonntag”.
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  5. #25
    Si duket oferta e fundit nga Reali ka qene 47 milion euro plus Sneijder dhe Robben



    Trajnimi dje, 4 Korrik

    http://www.youtube.com/watch?v=GD9H4...layer_embedded
    Welt Meister 2014

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    riberi tha me keni keqkuptu fjalet e mija
    nuk kam thane se du te largohem sa me pare nga bajerni
    JO SEKS PARA MARTESE

  7. #27
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Citim Postuar më parë nga Altin1 Lexo Postimin
    Si duket oferta e fundit nga Reali ka qene 47 milion euro plus Sneijder dhe Robben



    Trajnimi dje, 4 Korrik

    http://www.youtube.com/watch?v=GD9H4...layer_embedded
    Une them 55 milione + keta 2 holandezet dhe eshte nje deal shume i mire. 55 milione i investojme per Manuel Neuer 20 milione dhe Dario Srna mbrojtesi i djathte 15 milione. 20 milione i kemi rezerva per raste te paprecedenta.

  8. #28
    LvG tha qe do vej Lahm ne krahun e djathte sepse ate preferon Lahm, dhe Pijanecin mendoj ne krah te djathte, keshtu qe nuk na duhet Srna.
    Welt Meister 2014

  9. #29
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Une e di qe Pranjic LvG e mori qe te luaje si mesfushor i majte ne nje mesfushe te tipit romb. Megjithate, mbetet per tu pare pasi vete LvG e theksoi qe do analizoj lojtaret dhe do gjej formacionin me te mire qe pershtatet me futbollistet. Zgjedhjet e tij mbeten per tu pare nese jane te duhura apo jo, dhe sic e thashe llogarite behen perhere ne fund te sezonit. Nga ana tjeter do e deshiroja Srna sepse eshte nje nga 3 mbrojtesat me te mire te djathte ne bote.

  10. #30
    ReaLmadriD
    Anëtarësuar
    15-02-2009
    Vendndodhja
    Madrid
    Postime
    627
    Citim Postuar më parë nga Der_Kaiser5 Lexo Postimin
    Une them 55 milione + keta 2 holandezet dhe eshte nje deal shume i mire. 55 milione i investojme per Manuel Neuer 20 milione dhe Dario Srna mbrojtesi i djathte 15 milione. 20 milione i kemi rezerva per raste te paprecedenta.
    55 mio + dy Holandezt???


    55 mio + Snajder 15-20 mio + Robben 30mio = Kto po bejn 100-1005 mio per Riberyn ?? Huahhuauauha me ben te qesh ju me duket shifni endrra me sy qel..


    Lexo mire 17,5 mio Plus dy Holandezet esht Oferta e jo 55 + keta dy..

    http://www.spox.com/de/sport/fussbal...nft-offen.html
    “La filosofía del Real Madrid es tener a los mejores del mundo”

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    Arjen Robben + Wesley Sneijder + 17.5 MilEuro = Ribery !

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e padrino
    Anëtarësuar
    11-11-2008
    Postime
    153
    Sot neper sitet e futbollit flitej per nje shkembim lojtaresh mes Bajernit dhe Interit,Lucio tek Interi dhe Burdiso tek Bajerni.Une mendoj se Burdiso nuk ka per ti hyre ne pune Bajernit.
    Gjithashtu thuhej se oferta e fundit nga Reali per Ribery eshte 64Milion Euro ose
    Arjen Robben + Wesley Sneijder + 17 Milion Euro
    Do te ishte me mire me shit Ribery dhe me marr dy lojtare cilesore si Arjen Robben e Wesley Sneijder sepse Ribery tek Bajerni do te qendronte kunder deshires se tij dhe nuk do te luaje ne maksimum pasi dihet qe deshira e tij eshte te shkoje tek Reali.

  13. #33
    SHQIPERIA E BASHKUAR Maska e Der_Kaiser5
    Anëtarësuar
    10-04-2007
    Postime
    751
    Citim Postuar më parë nga Robben Lexo Postimin
    55 mio + dy Holandezt???


    55 mio + Snajder 15-20 mio + Robben 30mio = Kto po bejn 100-1005 mio per Riberyn ?? Huahhuauauha me ben te qesh ju me duket shifni endrra me sy qel..


    Lexo mire 17,5 mio Plus dy Holandezet esht Oferta e jo 55 + keta dy..

    http://www.spox.com/de/sport/fussbal...nft-offen.html
    http://www.bild.de/BILD/sport/fussba...al-madrid.html

    Keni 9 dite afat dhe Perez duhet te paguaje 80 milione EUR ose me shume. As 79.9 milione por vetem 80+ milione EUR. Capito???

  14. #34
    Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
    Anëtarësuar
    01-06-2006
    Vendndodhja
    Corleone....
    Postime
    2,707
    80 milion nuk kushton as krejt ekipi i Bayernit.
    SPECIAL ONE

    RAUL # 7

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    Mos ha shum The.Real , se sDel mir

  16. #36
    Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
    Anëtarësuar
    01-06-2006
    Vendndodhja
    Corleone....
    Postime
    2,707
    Shiko ti fëmijë une nuk kerkova komentin tend ne lidhje me postin tim. Une nese flas tek tema e Bayernit nuk do te thote se te tu referona ty personalisht.

    Une kam disa miq te mirë ketu tek tema e Bayernit si Altin1 , Mehmeti ,goldian se sa per llojin tend nuk hy fare tek kjo temë.
    SPECIAL ONE

    RAUL # 7

  17. #37
    ReaLmadriD
    Anëtarësuar
    15-02-2009
    Vendndodhja
    Madrid
    Postime
    627
    Citim Postuar më parë nga Der_Kaiser5 Lexo Postimin
    http://www.bild.de/BILD/sport/fussba...al-madrid.html

    Keni 9 dite afat dhe Perez duhet te paguaje 80 milione EUR ose me shume. As 79.9 milione por vetem 80+ milione EUR. Capito???
    hahuuahuhauha sa po qeshi ditet e fundit me juve uHUuhauhauhau

    80 Mio euro per Riberyn?? po a u be ky C.ronaldo,Kaka,Messi te kushtoj kaq shumé???

    Ja pse nuk kushton ky kaq shume.

    1. Deri tash ne Karieren e tij ska Luajtur ne 3 ligat me te medha.
    2. Ska fituar asnje qmim personal te madh.
    3. Qe 2,3 Vite i ka dal Fama se para 2,3 Vite se ka njof askush..
    4. Qe esht shefi tek Bayreni ne mesfush tek Barca,Reali,ManU,Chelsea nuk do ta kishte leht zdo tja rraste askush, Ju te bayrnit vetem per te kti mahi po te mungoje kyy vetem Butt te jepte gola
    “La filosofía del Real Madrid es tener a los mejores del mundo”

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    The.ReaL ti per mue ske nevoj me hy , po ti mue personalisht mu drejtove , se une jam fansi i flakt i bayernit edhe ukrye , ti fol per ekipe tjera keq per bayernin ska nevoj , as spo thom qe tutesh vetem pak respekt per fansa te bayernit vetem respekt !

  19. #39
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    duket se po na ikene lucio
    kreret e bayernit jane taku ne berlin me drejtusa te manchester cityt
    sipas mediave gjermane duket qe pala gjermane ka ra dakord per nje shume prej 7 milion eurosh ta lajne te lire lucion
    NJE GABIM I MADH KY PER MENDIMIN TIM
    JO SEKS PARA MARTESE

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
    Anëtarësuar
    17-07-2008
    Postime
    270
    Lucio ka ikur ! :S

Faqja 2 prej 30 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •