Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Postime
  3,741

  Kerkoj librat HARRY POTTER DHE DHURATAT E VDEKJES ne shqip.

  ju lutem a mund te me ndihmoni me ndonje program se si ta nxjerri librin e 7 te harri poterit nga interneti ne gjuhen shqipe, libri quhet HARRY POTTER DHE DHURATAT E VDEKJES. ju faleminderit per mirekuptim

 2. #2
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Anėtarėsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Postime
  408
  po mund te hysh ne 'lexo libra online'ka mundesi qe te jet aty

 3. #3
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Postime
  3,741
  OK ... Faleminderit shume shok i luftes !!!

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •