Close
Faqja 24 prej 24 FillimFillim ... 14222324
Duke shfaqur rezultatin 461 deri 468 prej 468
 1. #461
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-10-2012
  Postime
  95
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nuk e di si tolerojne lloj lloj laviresh te kendojne te madhin Skenderbe me gojen e tyre te pist

 2. #462
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Kenga e bukur eshte por nuk e kuptoj pse nuk rrine pa u fut mish dhie.

  Ne tekstin e kenges thuhen fjalet e kuranit dhe nga ana tjeter thuhet qe feja e shqiptarit eshte shqiptaria,pra dicka krejt e pa kuptimte dhe kontradiktore.

  Ps: Farang,c'ke me Adelinen mer ?

 3. #463
  i/e regjistruar Maska e agonny
  Anėtarėsuar
  02-08-2008
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Animacioni shume i mire, kenga palidhje..

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Ne tekstin e kenges thuhen fjalet e kuranit dhe nga ana tjeter thuhet qe feja e shqiptarit eshte shqiptaria,pra dicka krejt e pa kuptimte dhe kontradiktore.
  Jane mundu kishe me i paraqit te gjitha epokat neper tcilat kan kalu Shqipetaret prej Ilireve mbretreshes Teute, Mesjetes, Skenderbeut pastaj nen sundimin Osman, Shpalljen e Pavaresis se Shqiperise me Ismail Qemajlin, historin e frikshme me Adem Jasharin Ibrahim Rugoven, Nena Tereze e shume shume figura e tradita tjera

 4. #464
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-12-2013
  Vendndodhja
  Leningrad
  Postime
  176
  Faleminderit
  3
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Adelina Ismaili (II)

  cfare kuptim ka fjale "jonijna" ne kenge Skenderbe ? qe me pare ju falemendrit

  Skenderbe nipat ja ku i ke
  Keni besė kanuni jo nuk vdesė
  Skenderbe a po e sheh
  Po bahet ni e jonijna SHQIPTARI

 5. #465
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,526
  Faleminderit
  253
  348 falenderime nė 326 postime

  Pėr: Adelina Ismaili (II)


 6. #466
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,526
  Faleminderit
  253
  348 falenderime nė 326 postime

  Pėr: Adelina Ismaili (II)  E Diell - Shkurt 2019

 7. #467
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,526
  Faleminderit
  253
  348 falenderime nė 326 postime

  Pėr: Adelina Ismaili (II)


 8. #468
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,526
  Faleminderit
  253
  348 falenderime nė 326 postime

  Pėr: Adelina Ismaili (II)


Faqja 24 prej 24 FillimFillim ... 14222324

Tema tė Ngjashme

 1. Adelina Ismaili
  Nga The Dardha nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 1208
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 03:06
 2. Shqiptarėt nė Boston
  Nga diikush nė forumin Shqipe nė SHBA
  Pėrgjigje: 377
  Postimi i Fundit: 08-05-2008, 01:35
 3. Adelina apo Gentiana Ismaili
  Nga SeXxXy_EDANA_04 nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 12-12-2007, 02:03
 4. Terminali i Kohės
  Nga BvizioN nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-10-2006, 06:40
 5. Koha E Falsifikimeve
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 03-11-2005, 16:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •