Close
Faqja 22 prej 24 FillimFillim ... 122021222324 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 421 deri 440 prej 469
  1. #421
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    162
    Citim Postuar mė parė nga вlαck'swαn Lexo Postimin
    Misisonia ke filluar te me dhimbesh.Sinqerisht,po me vjen keq per ty.Une jam e pajtimit se Adelina eshte e mire,meriton te pelqehet dhe eshte unike.Por ti je duke e tepruar,a behet keshtu ?
    Asnje nga keto nuk jane shkrime te mia,jane shkrime gazetash.
    Ti e di qe me rregullore nuk me lejohet te shkruaj ne cilat gazeta jane shkruar keta artikuj.
    Por,keto jane shkrime ne gazeta Prishtine dhe Tirane.
    Realiteti eshte KY... E keni ne gazeta.Mos u bej ti tani te me dhimbsesh ti mua
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Misisonia : 08-03-2010 mė 09:08

  2. #422
    Jam Ai Maska e RockStar
    Anėtarėsuar
    23-10-2009
    Vendndodhja
    Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
    Postime
    1,956
    Citim Postuar mė parė nga вlαck'swαn Lexo Postimin
    RockStar,ji realist te lutem.
    black ste duket ty qe jam realist une. Shiko fotot edhe ti do thuash si une.
    Mendo dhe Pasurohu

  3. #423
    Citim Postuar mė parė nga Misisonia Lexo Postimin

    Realiteti eshte KY... E keni ne gazeta.Mos u bej ti tani te me dhimbsesh ti mua
    Hhahaah...

  4. #424
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    162
    Citim Postuar mė parė nga RockStar Lexo Postimin
    black ste duket ty qe jam realist une. Shiko fotot edhe ti do thuash si une.
    Eshte moda e fundit ne qarqet e artisteve boterore xhan dhe jemi me fat qe kemi dhe nje shqiptare qe mund te quhet kaliber nderkombetar.
    Mos e merr afer zemres

  5. #425
    Jam Ai Maska e RockStar
    Anėtarėsuar
    23-10-2009
    Vendndodhja
    Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
    Postime
    1,956
    Citim Postuar mė parė nga Misisonia Lexo Postimin
    Eshte moda e fundit ne qarqet e artisteve boterore xhan dhe jemi me fat qe kemi dhe nje shqiptare qe mund te quhet kaliber nderkombetar.
    Mos e merr afer zemres
    Ndjeke moden edhe ti xhan dhe dil ne rruge e bej striptiz . Mode i thua ti te dale dhe te beje striptiz kshtu.
    Mendo dhe Pasurohu

  6. #426
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    162
    Citim Postuar mė parė nga RockStar Lexo Postimin
    Ndjeke moden edhe ti xhan dhe dil ne rruge e bej striptiz . Mode i thua ti te dale dhe te beje striptiz kshtu.
    Nuk eshte striptiz,eshte tendenca e fundit e modes.Keshtu e ke Rihhanen,Madonnen,Beyonce,etj,etj.
    Tash kuptohet pse Adelina gjithmone quhet "E PARA"...
    Mos u merzit xhan,jane gjera ultra moderne qe te duhet shume kohe ti kuptosh.
    Tashme ne party-t qe bejen ne Prishtine vajzat jane keshtu te veshura ne te shumten e rasteve,eshte tendence kohe.Eshte viti 2010,jo 1610

  7. #427
    Jam Ai Maska e RockStar
    Anėtarėsuar
    23-10-2009
    Vendndodhja
    Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
    Postime
    1,956
    Citim Postuar mė parė nga Misisonia Lexo Postimin
    Nuk eshte striptiz,eshte tendenca e fundit e modes.Keshtu e ke Rihhanen,Madonnen,Beyonce,etj,etj.
    Tash kuptohet pse Adelina gjithmone quhet "E PARA"...
    Mos u merzit xhan,jane gjera ultra moderne qe te duhet shume kohe ti kuptosh.
    Tashme ne party-t qe bejen ne Prishtine vajzat jane keshtu te veshura ne te shumten e rasteve,eshte tendence kohe.Eshte viti 2010,jo 1610
    Phaaaa m'kalle krejt. Spo di se ne cilen kohe po jetoj une. Krejt cka mundem me te thane eshte suksese ne rrugen tende ......!!!!!
    Mendo dhe Pasurohu

  8. #428
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    162
    Citim Postuar mė parė nga RockStar Lexo Postimin
    Phaaaa m'kalle krejt. Spo di se ne cilen kohe po jetoj une. Krejt cka mundem me te thane eshte suksese ne rrugen tende ......!!!!!
    Faleminderit.

  9. #429
    i/e regjistruar Maska e Elonaa
    Anėtarėsuar
    17-09-2005
    Postime
    1,661
    Citim Postuar mė parė nga Misisonia Lexo Postimin
    Asgje te ngjashme nuk ka.As cokolata nuk ka te njejten ngjyre,as floket as poza(luleshtrydhja afer gojes) as nuk shifet trupi i Adelines,as shikimi nuk eshte poshte.
    P.S: FOTOJA ESHTE UNIVERSALE DHE NUK EKZISTON KOD KOPJIMI


    ATEHERE LADY GAGA DHE MEGAN FOX KOPJOJNE ADELINEN

    ADELINA JANAR 2010-LADY GAGA MARS 2010

    ADELINA 2008 MEGAN FOX 2009




    hahahaha me shkrive!Mblidh mendjen lol .Edhe sikur vet Adelina te ishe s'do ishin normale kto komente.Komentet e tua tregojne qe je e semure pas ketij personi.Je komplet jasht realitetit.
    Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  10. #430
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220





    Shum e embel/bukur. Nė koncertet e saj ku mbahen nėpėr EUROP e posaqerisht nė CH(Zvicerr) meqe kam qen prezent shum here pėr me hy nė disco(sall) ke pėr tė prit njė orė nė rradh me hy lol sepse aq shum vijn besoni.
    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  11. #431
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    26-10-2008
    Vendndodhja
    Republic oF Kosovo
    Postime
    1,162
    Citim Postuar mė parė nga Nice_Boy Lexo Postimin





    Shum e embel/bukur. Nė koncertet e saj ku mbahen nėpėr EUROP e posaqerisht nė CH(Zvicerr) meqe kam qen prezent shum here pėr me hy nė disco(sall) ke pėr tė prit njė orė nė rradh me hy lol sepse aq shum vijn besoni.
    ...katunar me dhom t'sarti a? po ta besoj , kejtve era nersjetullah ju vje...

  12. #432
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    26-10-2008
    Vendndodhja
    Republic oF Kosovo
    Postime
    1,162
    Citim Postuar mė parė nga Misisonia Lexo Postimin
    Shoqata e Artistėve Serbė, kundėr klipit tė Adelina ismailit

    Lansimi i kėngės dhe videoklipit tė ri tė Adelina Ismailit ėshtė duke hasur nė vėshtirėsi, pasi qė nė kėngėn e re Adelina trojet Ballkanike i ka quajtur Iliria.
    Pėr kėtė ka reaguar Shoqata e Artistėve Serbė duke kėrkuar censurimin e kėngės dhe klipit me arsyetimin se “Adelina Ismaili e quan tėrė Ballkanin troje shqiptare Illirycum".

    “Mirėpo, duke pasur parasysh qė Adelina Ismaili ėshtė njė artiste evropiane tashmė dhe kėnga ėshtė punuar nė Zvicėr, ankesa e Shoqatės sė Artistėve Serbė ėshtė hedhur poshtė dhe pritet qė nė ditėt e javės sė ardhshme ta kemi klipin dhe kėngėn e re”, ėshtė shprehur zėdhėnėsja e kėngėtares, Rudina Idrizaj.

    ...edhe serbet ja paskan kthy shpinden a?....
    - per dit po humb fansa kjo...lol

  13. #433
    Citim Postuar mė parė nga Misisonia Lexo Postimin
    Asnje nga keto nuk jane shkrime te mia,jane shkrime gazetash.
    Ti e di qe me rregullore nuk me lejohet te shkruaj ne cilat gazeta jane shkruar keta artikuj.
    Por,keto jane shkrime ne gazeta Prishtine dhe Tirane.
    Realiteti eshte KY... E keni ne gazeta.Mos u bej ti tani te me dhimbsesh ti mua
    Me rregullore eshte qe te vendoset burimi nga eshte marr informacioni, pra gazeten apo revisten nga eshte shkeputur.
    Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

  14. #434
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    162
    Citim Postuar mė parė nga shigjeta Lexo Postimin
    Me rregullore eshte qe te vendoset burimi nga eshte marr informacioni, pra gazeten apo revisten nga eshte shkeputur.
    Faleminderit shume "Shigjeta",njehere me paten perjashtuar pse kam publikuar emrat e gazetave,me arsyetimin qe nuk lejohet publicitet ne forumishqiptar,besoj te kete qene ndonje "gabim" .
    Shume flm per kete info.

  15. #435
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-04-2009
    Postime
    80

    Ashtu eshte Misisonia

    Citim Postuar mė parė nga Misisonia Lexo Postimin
    Faleminderit shume "Shigjeta",njehere me paten perjashtuar pse kam publikuar emrat e gazetave,me arsyetimin qe nuk lejohet publicitet ne forumishqiptar,besoj te kete qene ndonje "gabim" .
    Shume flm per kete info.
    Edhe une kam postu disa nga emrat e revistave, mirepo mi kane fshi te gjitha.

  16. #436
    Rregullat jane tek njera nga kryetemat, te thjeshta dhe mjaft te kuptueshme. Po keshtu sqarimi eshte bere disa here tek kjo teme dhe tek tema e meparshme. Po e perseris edhe nje here : Jane hequr dhe do te hiqen copy/paste nga forume te tjera apo faqe personale. Foto te marra po nga keto burime (pra jane me logo te faqeve te tjera), pervec se ato te bera vete nga anetaret. Artikujt nga gazetat, ku mungon burimi nga jane shkeputur. Artikuj qe nuk sjellin dicka per diskutim. Perfundimisht mos replikoni cdo postim qe behet ne teme, sic ka opinione pro ka edhe kundra, kjo nuk eshte faqja personale e Adelina Ismailit. Nese doni te beni reklamen e saj mund te kontaktoni administratorin e forumit.
    Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

  17. #437
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    162
    Me ne fund e kemi ne dore videon e re te Adelina Ismailit per kengen "Urdher i ri Illyric" (Rmx by K-Master) nje prodhim i Iliada Entertainments. Eshte shume hot si klip, shume ritmike si kenge, teksti eshte i forte dhe padyshim nje nder punet me te mira te Adelines deri me sot.

  18. #438
    Shqiptar nga Prizreni Maska e VETON-JURISTI
    Anėtarėsuar
    15-07-2008
    Vendndodhja
    Ne Prizren ma te bukurin vend
    Postime
    58



    Ja edhe videoja e shume pritur.
    O sa mirė qė jam Shqiptar

  19. #439
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-04-2009
    Postime
    80
    Vertete ky klip eshte per tu vleresuar, Adelina ne kete klip duket me bukur se kurre, kenga eshte teper ritmike dhe do te jete HIT 100%.
    Adeline, vetem vazho se je NR1.
    ``Vėllau``

  20. #440
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-07-2009
    Postime
    42
    shkurje dikush textin e sakte sepse mesa shof eshte ndryshe nga versioni me dagost

Tema tė Ngjashme

  1. Adelina Ismaili
    Nga The Dardha nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 1208
    Postimi i Fundit: 07-06-2009, 02:06
  2. Shqiptarėt nė Boston
    Nga diikush nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 377
    Postimi i Fundit: 08-05-2008, 00:35
  3. Adelina apo Gentiana Ismaili
    Nga SeXxXy_EDANA_04 nė forumin Muzika shqiptare
    Pėrgjigje: 122
    Postimi i Fundit: 12-12-2007, 02:03
  4. Terminali i Kohės
    Nga BvizioN nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 24-10-2006, 05:40
  5. Koha E Falsifikimeve
    Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 03-11-2005, 16:32

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •