Close
Faqja 0 prej 51 FillimFillim 121050 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1015
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437

  Tirana e ditėve tona

  Ne kete teme do permblidhen te gjitha fotografite e qytetit te Tiranes, te cilat pasqyrojne transformimin e qytetit me kalimin e diteve, muajve dhe viteve. Kjo teme eshte vazhdimesi e temes se mepareshme Tirana e diteve tona


  http://www.panoramio.com/photo/22968207

  Vilė me ēati tė pjerrėt

  http://www.panoramio.com/photo/22968142

  Rruga e shtruar me pllaka

  http://www.panoramio.com/photo/22968085

  Tė tjera vila luksi nė Selitė
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 03-06-2009 mė 03:48 Arsyeja: Informacion shtese

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22968021

  Vilė luksoze nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22967972

  Vila dhe vetėm vila

  http://www.panoramio.com/photo/22967903

  Tjetėr vilė luksi nė Selitė

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22967828

  Vilė luksoze nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22967765

  Nė bllokun e vilave nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22967723

  Vilė me pemė para

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22967667

  Rrugicė mes vilash e shtruar me pllaka

  http://www.panoramio.com/photo/22967616

  Vila dhe vetėm vila

  http://www.panoramio.com/photo/22967559

  Vilė interesante

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22967486

  Rrugicė e shtruar me pllaka

  http://www.panoramio.com/photo/22967410

  Vilė interesante nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22967332

  Seri vilash luksoze nė Selitė

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22967274

  Vilė luksi nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22967202

  Vila njėra pas tjetrės nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22967114

  Vilė nė Selitė, Maj 2009

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22967044

  Vilė 4 - katėshe nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22966990

  Tjetėr vilė e bukur nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22966911

  Vilė luksoze nė Selitė

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22966840

  Rrugica tė brendshme nė Selitė

  http://www.panoramio.com/photo/22966793

  Universiteti Mesdhetar i Shqipėrisė

  http://www.panoramio.com/photo/22966734

  Nė Selitė

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22959364

  Bulevardi pranė Urės tek Vasil Shantoja

  http://www.panoramio.com/photo/22959307

  Nice trees

  http://www.panoramio.com/photo/22959244

  Bulevardi "Gjergj Fishta" pranė Gjykatės

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22959193

  Nė Bulevardin "Gjergj Fishta", Maj 2009

  http://www.panoramio.com/photo/22959146

  In the streets of Tirana, May 2009

  http://www.panoramio.com/photo/22959078

  Bulevardi "Gjergj Fishta", Maj 2009

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22959031

  Para semaforit tek Ekspozita

  http://www.panoramio.com/photo/22958987

  Bulevardi "Gjergj Fishta"

  http://www.panoramio.com/photo/22958932

  Nė bulevardet buzė Lanės, Maj 2009

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22958883

  In the streets of Tirana, May 2009

  http://www.panoramio.com/photo/22958842

  Bulevardi "Gjergj Fishta"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22960152

  Pallate tė lyer nė Bllokun "Vasil Shanto"

  http://www.panoramio.com/photo/22960055

  Nė Bllokun "Vasil Shanto", Maj 2009
  PS. Rrugėt e brendshme janė tė gjitha tė asfaltuara. Para disa vitesh mbaj mend qė s'kaloje dot nga balta.

  http://www.panoramio.com/photo/22959953

  Nė lagjet e Tironės

 14. #14

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22959664

  Rrugė lagjeje

  http://www.panoramio.com/photo/22959585

  Nė Bllokun "Vasil Shanto", Maj 2009

  http://www.panoramio.com/photo/22959517

  Bulevardi "Bajram Curri"

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22959465

  Bulevardi "Bajram Curri" (pėrballė Shkollės "Vasil Shanto")

  http://www.panoramio.com/photo/22959418

  Tek Ura e Lanės (pėrballė Shkolla "Vasil Shanto")

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22960988

  Pranė kryqėzimit tek Vasil Shantoja, Maj 2009

  http://www.panoramio.com/photo/22960893

  Shkolla 9 - vjeēare "Vasil Shanto"

  http://www.panoramio.com/photo/22960789

  Bulevardi "Bajram Curri"

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22960683

  Tiranė, nė Bulevardin "Bajram Curri"

  http://www.panoramio.com/photo/22960604

  European University of Tirana

  http://www.panoramio.com/photo/22960485

  Nė Bulevardin "Bajram Curri"

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22960406

  Bulevardi "Bajram Curri", Maj 2009

  http://www.panoramio.com/photo/22960330

  Nė Bulevardin "Bajram Curri"

  http://www.panoramio.com/photo/22960248

  Universiteti Europian i Tiranės

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  http://www.panoramio.com/photo/22949982

  Pallate nė ndėrtim nė Rrugėn "Sami Frashėri"

  http://www.panoramio.com/photo/22949921

  Kompleks pallatesh nė ndėrtim pranė Liqenit, Maj 2009

  http://www.panoramio.com/photo/22949877

  Tabela e pallatit qė po ndėrtohet tek Diga e Liqenit

Faqja 0 prej 51 FillimFillim 121050 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Albtelecom
  Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-08-2017, 12:06
 2. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 3. Tirana e dekadės se kaluar
  Nga BvizioN nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 1000
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 05:17
 4. Ku ishe deri dje Edi Rama?
  Nga DYDRINAS nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 05:52
 5. Dr Krist Maloki per Shtetin dhe Kombin
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-09-2007, 15:00

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •