Close
Faqja 51 prej 51 FillimFillim ... 41495051
Duke shfaqur rezultatin 1,001 deri 1,015 prej 1015
 1. #1001
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

 2. #1002
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pallate tė reja nė Rrugėn "Qemal Stafa":

 3. #1003
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kompleksi "Colombo 2"

 4. #1004
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Anėtarėsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime 5. #1005
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Nie cikez kualitet i keq po hajde . . .


 6. #1006
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  shume te bukura godinat.Po me ben pershtypje rrobat e varura neper ballkone.
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 7. #1007
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  53
  Postime
  623
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 6 postime
  Kam nje propozim: u sugjeroj moderatoreve te hapin nje biznes REAL-ESTATE me kete teme. Mendoj se ka material te bollshem dhe biznesi eshte i garantuar, tani vetem cmimet kane ngelur pa u afishuar.
  Radhen e kam zene vete i pari.
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 8. #1008
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Alket, paske dal dhe vete ne foto. lol

  Citim Postuar mė parė nga alketi83 Lexo Postimin
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 9. #1009
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Lol vetem kur e vura ketu ne forum e pash se me pare nuk ma kishte zene syri

 10. #1010
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

 11. #1011
  ^ Maska e baaroar
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga alketi83 Lexo Postimin
  Lol vetem kur e vura ketu ne forum e pash se me pare nuk ma kishte zene syri
  Paska edhe shumė personazhe tė tjerė...
  Fotoja duhet tė jetė bėrė tek stacioni i Tiranės sė re, pranė Kullave Binjake.
  Mė pėlqen si foto!
  Me kėtė tė fundit tek posti nr.1010 e ke prishur muhabetin, ke xhamin pėrpara...

 12. #1012
  Moving on... Maska e Lover
  Anėtarėsuar
  07-08-2007
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Tirana ne kohe te vrenjtur....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Life without the courage for death is slavery.

 13. #1013
  Moving on... Maska e Lover
  Anėtarėsuar
  07-08-2007
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Tirana ne debore....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Life without the courage for death is slavery.

 14. #1014
  Moving on... Maska e Lover
  Anėtarėsuar
  07-08-2007
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Tirana nen diell...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Life without the courage for death is slavery.

 15. #1015
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

Faqja 51 prej 51 FillimFillim ... 41495051

Tema tė Ngjashme

 1. Albtelecom
  Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-08-2017, 13:06
 2. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 3. Tirana e dekadės se kaluar
  Nga BvizioN nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 1000
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 06:17
 4. Ku ishe deri dje Edi Rama?
  Nga DYDRINAS nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 06:52
 5. Dr Krist Maloki per Shtetin dhe Kombin
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-09-2007, 16:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •