Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  ketu Maska e Redi
  Antarsuar
  29-03-2002
  Postime
  859
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Galeria Fotografike e Letersise

  Para disa ditesh publikuam Galerine Fotografike te Albasoul e cila ndahet ne 5 kategori, te cilat nga ana e tyre ndahen ne nenkategori te tjera.

  Klikoni tek:
  Galeria.AlbaSoul.com/Letersia per te pare foto te ndryshme te shkrimtareve apo poeteve shqiptare.

  Galeria megjithse eshte akoma ne perpunim e siper, e ka marre trajten e vete te pergjithshme.
  http://Galeria.AlbaSoul.com/

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Perziera

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Trojetshqiptare

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Anetaret

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Letersia

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Elita

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-05-2007
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Redi
  Para disa ditesh publikuam Galerine Fotografike te Albasoul e cila ndahet ne 5 kategori, te cilat nga ana e tyre ndahen ne nenkategori te tjera.

  Klikoni tek:
  Galeria.AlbaSoul.com/Letersia per te pare foto te ndryshme te shkrimtareve apo poeteve shqiptare.

  Galeria megjithse eshte akoma ne perpunim e siper, e ka marre trajten e vete te pergjithshme.
  http://Galeria.AlbaSoul.com/

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Perziera

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Trojetshqiptare

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Anetaret

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Letersia

  http://Galeria.AlbaSoul.com/Elita
  Normal qe askujt nuk i duhen fotot e krijuesve shqiptare, pasi mendojne se jane vete me te aftet e kesaj bote. Eshte e turpshme dhe skandal, kur shoh se kjo faqe eshte hapur qe ne 15/01/2005 dhe askush ne me shume se dy vjet nuk eshte interesuar te kontribuoje. Ndoshta kushdo ka klikuar e ka pare se c'kane arritur te bejne moderatoret por nuk shoh interesim per tu shprehur dhe dhene dicka vete. Ndoshta e kam gabim por...me sqaroni ne rast se nuk e mar vesh kete sistem.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-05-2007
  Postime
  202
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe ne rast se kane klikuar ne linket e paraqitura, njeriu edhe per mirenjohje shpreh nje mendim, apo sugjerim ta haje dreqi, pa permendur faktin qe mund te kontribuoje ne pasurim e tyre.

Tema t Ngjashme

 1. Premisa t gabuara
  Nga Arrnubi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 18:25
 2. Botohet n shqip, libri Historia e letrsis perse
  Nga new-man n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2009, 12:40
 3. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
 4. Letrsia shqiptare: probleme teorike-kritike n gjykimin e vlerave letrare
  Nga Kosovari_78_Ca n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2005, 14:56
 5. Rruga e modernitetit dhe koha e art e letrsis shqiptare
  Nga Eni n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2002, 14:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •