Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  WoRkInG Maska e [Neo]
  Antarsuar
  05-10-2008
  Vendndodhja
  A man can be happy with any woman, as long as he does not love her.
  Postime
  247
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Ndihm n lidhje me nj adres t Hotmail

  Me falni por kisha hapur nje teme qe kerkoja ndihme rreth dicka ne Lidhje me nje adrese E-maili ne Hotmail dhe Sot pashe qe me Ishte Fshire.
  Mund ta di Arsyen ju lutem se nuk me ka ardhur as Mesazh privat as e-mail per arsyen e Fshirjes se temes.
  Always forgive your enemies, nothing annoys them so much.

  Oscar Wilde.

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,232
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Mos behet fjale per kete temen: Ndihme per password!

  Tek nen forumi i Informatikes dhe Internetit, moderoj une. Kam nje parim ne moderim, fshi ato postime qe jane ne kundershtim me rregulloren, dhe i bashkoje ato tema qe kane te njetin subjektivitet. Nuk dua qe vetem ne lidhje me MSN-en nen forumi Pyetni Ekspertet te mbushet plote. Prandaj cfare temash jane te njejta, dhe jane ne lidhje me nje teme te hapur kohe me perpara une i bashkangjis ato.

  P.s Qe te mos hezitoni hre tjeter, dhe te jeni ne rregull me veten tuaj. Vbulletin te jep mundesin, qe te shikosh postimet e tua, duke vajtur tek profili anetarit (i juaji ne kete rast), klikoni gjeje me teper postime nga filani/filania, dhe shikon nese i ke postimet e bera apo temat e hapura nga ju apo jo. Dhe vjen ketu, dhe kerkon nje pergjigje nese te jane fshire postimet apo eshte spostuar tema.

  Gjithe te mirat, dhe nje jave te mbare.

Tema t Ngjashme

 1. KOSOVE-1981 - Rrofte Republika Socialiste e Kosoves
  Nga DYDRINAS n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 07-07-2018, 11:21
 2. Sa djem ka Perendia biblik????????????
  Nga drita n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-01-2003, 10:04
 3. fare ndodhi ne keshillin e Nikese???
  Nga drita n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 23-08-2002, 22:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •