Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime

  Pėrmbledhja e recetave

  Receta Embelsirash

  Bombonet ne forma piramidale
  Cheesecake me Ēokollatė
  Crepa Dhe Waffla
  Ēokollata
  Embėlsira pėr Ditėn e Verės!
  Gliko (Liko)
  Hasude
  Kabuni me rrush tė thatė
  Petulla franceze
  "Sallam-ēokollate"
  Si pėrgatitet "Tiramisu"
  Si gatuhet kompekaja?
  Si gatuhen llokumet?
  Sultjash
  Strudel klasik me petė shtėpie
  Strudel me banane
  Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!
  Recetė pėr Bakllava
  Torrona
  Treēele
  Receta gatimesh deti

  Bretkosat
  Gatimet e detit!
  Oktapodi
  Peshku Koran I Pogradecit
  Si gatuhen gaforet
  Tavė peshku me hudhra
  Receta brumerash

  Bukė me qiqra
  Byreēka
  Byrek me djathė
  Byrek me spinaq!
  Fli kosove
  Kaneloni
  Manti Kosove
  Mesnik (Byrek me mish )
  Pasta derri kanadeze
  Petulla me kos
  Pite e misrit
  Pizza (Pica) - Si t'i gatuajmė dhe mė shumė...
  Si bėhet petaniku me fasule?
  Receta e kulaēit shqiptar
  Tortellini alla rosa
  Trahana


  Receta gjellerash / tavash

  Burani
  Cila eshte gjella juaj me e preferuar?
  Cilat jane gjellet tipike shqiptare?
  Ēomlek me qepė
  Fasulet
  Gjeli detit me patate
  Gjellėt e ftohta - peshk,mėlēi e mė shumė...
  Japrakė
  Musaka me patate
  Paēet
  Pastiēo me djathė!
  Patellxhane te mbushur
  Supat
  Tave dheu me karkaleca deti dhe panna
  Tave kosi
  Tavė me Patate dhe Domate tė furrės !
  Tort e kripur me Kunguj
  Receta pijesh / Diskutime rreth tyre

  A e preferoni Coca Cola-ėn ?
  Aranxhata
  Boza
  Ēfarė birrė preferoni?
  Ēfarė pijnė shqiptarėt?
  Ēfarė uji pini?
  Dhalla
  Kokteil (Pijet)
  Konjak (COGNAC )
  Verėrat mė tė mira
  Pije artizanale Permetare
  Pekmez Berati
  Rakia  Receta nga forumistet

  Cilat janė recetat tuaja tė veēanta? nga DeAdA
  Kush eshte specialiteti juaj?
  Ndonje recete se si gatuhet mishi i drerit ?
  Si te gatuajme
  Receta nga LONDON-TIRONC
  Receta nga FLEUR
  Receta nga Elna Durrėsi
  Receta nga DEBATIKU
  Receta nga Lule Portokalli
  Receta nga Princesha_Pz
  Receta nga RaPSouL
  Receta nga Resto
  Receta te lehta & te shpejta ... nga Leila
  Receta nga shkodrane82
  Thjeshtė e shpejt - gatuani pėr veten tuaj... nga kundraRRYMES  Te ndryshme

  Gatime te Veriut
  Si behet gjiza
  Fileta pule
  Fergese Tirane.
  Kukurreci
  Kuzhina Boterore
  Lepur i mbyllur
  Lulja e kungulleshkave
  Lulelakra
  Makarona me peshk Ton
  Meze tė kuzhinės turke!
  Mrekullite e ushqimeve tona !
  Oshmare Korēe
  Paidhaqe
  Pėr ēfarė njihemi ne shqiptarėt nė kuzhinė?
  Pjatat pa-mish (vegetarian)
  Qoftet
  Receta italiane
  Receta pėr gatimin e pulės/gjelit tė detit
  Salcat
  Sallata juaj e preferuar? Receta e saj
  Sallami qė bėnin nė fshat pėr zairetė e dimrit
  Si behet kosi?
  Si behet Salca e Kosit, xaxiqe?
  Si tė gatuajmė patė
  Sushi
  Rolo me mish tė grirė
  Turshite

  Forum

  Fjalor kuzhine
  Kėshilla pėr Kuzhinėn
  Si tė ushqehemi ??
  Menu dreke pėr ditė festash dhe bankete
  Ēfarė gatuhet pėr festėn e Pashkėve

  Pėr ēfarė ju ka marrė malli?
  Cila kuzhine ju pelqen?
  Sa e konsumojnė shqiptarėt peshkun?
  Ēfarė mendoni pėr *POMFRIT*
  Frutat mė tė shijshme
  Pamje tė ndryshme nga kuzhina juaj
  Dekorimi i tavolinave tona pėr *Natėn E Vitit Tė Ri*
  Ēfarė vėndi zė buka nė ushqimin tuaj
  Dieta " Morning Banana Diet "
  Kuzhina: Aty ku gjithēka ka ndryshuar pėrveē...pranisė sė gruas!
  Cilat jane ushqimet me te mira per tu konsumuar?
  A ka tartuf ne Shqiperi?
  Ēfarė tė gatujmė pėr drekė?
  Njė shqiptar bėn picėn mė tė shtrenjtė nė botė
  Kuzhina Indiane nė Tiranė -Kulturat e reja nė Shqipėri
  Ulliri shqiptar
  'Bamjet' nė Itali
  Po tė hapnit njė restorant shqiptar nė Amerikė...
  A ju pėlqejnė fasulet?!!
  Kur keni keto gjera ne shtepi
  Tryeza jone
  Menuja ne pranvere
  Cilat jane shijet tuaja te cuditshme
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [Perla] : 19-07-2009 mė 18:53
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •