Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804

  Si te ruajme nje pamje nga nje video.

  Si te kapim nje moment ne video qe ka pamje te bukur dhe ruajme si imazh.

  Perdorim VLC Program.
  Hapim Vlc,klikojme ne media/open file. Gjejme dhe fusim videon per ta pare.
  Vazhdohet me komentet ne figurat ne vazhdim.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804
  Figura e dyte vazhdim.Fotografia e ruajtur nga vlc si vlcsnap eshte nje cike e veshtire per tu gjetur.Bejme ndryshimet ne vazhdim per ta ruajtur fotografine ne desktop.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 22-05-2009 mė 07:54
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804
  figura e trete,vazhdim.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804
  Figura e katert,fund.
  Pamja e marre nga video do jete si ikone ne desktop.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #5
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577
  A rrofsh benseven , si do benim ne pa ty
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e argjenddre
  Anėtarėsuar
  19-12-2008
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  28
  Postime
  521
  shum mir benseven

Tema tė Ngjashme

 1. Ta ruajme fjalen shqipe
  Nga sadete71 nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-09-2006, 16:11
 2. Te ruajme zakonet, traditat dhe gjuhen!
  Nga Record_Mann nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2005, 04:38
 3. Si ta ruajme shendetin dhe rinine.
  Nga dottore juxhin nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-01-2003, 16:32
 4. Si te ruajme linjat pak dite para festave.
  Nga Mina nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-12-2002, 23:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •