Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  IT kompani ne Tirane dhe Shqiperi

  Jame shume pak i inforumuar rreth asaj se sa kompani te IT ka ne Tirane dhe gjithe shqiperine, ne fakt e kam fjalen per kompani te persosura qe punojne ne web aplikacione, software te ndryshme ... gjithashtu me intereson a ka kompani te huaja qe operojne ne Shqiperi ne kete fushe. Nese dikush ka info mund te cek ndonje kompani dhe web adresen e tyre.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-08-2009
  Postime
  16
  firma ka plot, po te persosura cik veshtire
  pastaj varet cfare kerkon ti te te bejne ato.

Tema tė Ngjashme

 1. Polifonia Popullore
  Nga Eni nė forumin Folklori shqiptar
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 23-05-2023, 16:43
 2. Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 13-12-2010, 10:02
 3. Kryepeshkopi Anastas ende pret nėnshtetėsinė shqiptare
  Nga Arrnubi nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 130
  Postimi i Fundit: 19-08-2009, 07:39
 4. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 24-12-2006, 01:46

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •